Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PRÁVO: Vláda se opět chystá legalizovat podvody

Ministr spravedlnosti se už podruhé pokouší v Parlamentu prosadit zrušení zákonů, které znemožňují tunelování. Všem milovníků mediálně nejoblíbenějšího ministra říkám s plnou vážností - Jiří Pospíšil a jeho tým se pokouší zlegalizovat rozkrádání firem. A není to poprvé.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PV

P. Vaníček

16. 12. 2011 15:50
Jako svého času

tvarohový Bursík (kde je mu konec?),tak dnes z každěho koutu vyskočí jak papírový čertík Okamůra! Jdou už s ním pánové do....no vy víte kam!

0 0
možnosti
BR

B. Rybák

15. 12. 2011 11:31
Mít tak starosti pana Okamury

Po té, co politicky zkorumpovaná ČSSD (a další EU-Hujeři) odevzala naše hospodářství svým zahraničním mecenášům není bohužel v této zemi už co tunelovat (dokonce i "naše" banky už vydělávají hlavně na donedávna neznámých poplatcích). Jednosměrné penězovody vedou (na rozdíl od t.zv. tunelů) z této země ven.

Kdyby pan Okamura tušil, jakým neštěstím by bylo znejistění vlastnických vztahů, tak by si své šestákové příběhy o továrně za dvacetikorunu nevymýšlel. Každý právní krok má pozitivní i negativní důsledky (a své náklady) a to všechno je nutno pečlivě zvážit a ne střílet od boku.

0 0
možnosti
KJ

K. Januška

14. 12. 2011 12:04
Naprostý souhlas

Nevím v kolika zemích jsou platné Zákony, které si odporují. U nás to rozhodně je. Listina práv  praví: Před Zákonem jsou si občané rovni. (Občan Januška má stejná práva jako občan Pospíšil.) Občanský soudní řád praví: Občan Pospíšil se může obracet na dovolací soud (má právnické vzdělání), ale občan Januška nemá právo obracet se na odvolací soud.

Více i na:

http://kareljanuska.blog.idnes.cz/c/231655/Pravni-stat-nebo-justicni-mafie.html" target="_blank">http://kareljanuska.blog.idnes.cz/c/231655/Pravni-stat-nebo-justicni-mafie.html

Soudci si mohou vybrat, podle čeho soudit. Pane ministře nevadí Vám to?

0 0
možnosti
PN

P. Novák

14. 12. 2011 19:45
Re: Naprostý souhlas

Občan Januška má určitě právo obracet se na odvolací soud. To mu sdělí i rozsudek.Co je to za blábol?

0 0
možnosti
JK

J. Kunes

14. 12. 2011 6:58
jen tak na okraj

Na nahlizeni do diplomky se neni treba nikoho dovolovat. Pokud si spravne pamatuju, tak aspon jednu kopii ma mit prislusna skola ve sve knihovne. (I kdyz Plzen, je Plzen :-)

0 0
možnosti
JH

J. Hanzal

14. 12. 2011 9:07
Re: jen tak na okraj

Přesně, Plzeň je Plzeň. A také Nečas není absolutně schopen řídit cokoli natož vládu. I když česká vláda - no co si budem vykládat......

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz