22.11.2019 | Svátek má Cecílie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
25.2.2008 10:59

Re: Pane Spurný! StB postupovala vždy podle zákona. Ne jako "demokratické" tajné

Jenom doufám, že se v Mohelnici najde někdo, kdo ti zkope  tu tvou smradlavou, hnusnou, komoušskou (Y) ! Přál bych ti, aby ses svého času dostal do místního "březového hájku", (soudruzi major Březina a ndpor. Bříza)! To byli, panečku, zastánci zákona, zmr/de bolševickej!

25.2.2008 8:32

Pane Spurný,

tentokrát jste si podobně, jako Neff a jeho kadet Vágner k rozjímání o demogracii nejspíš srknul z láhve odstálého ředidla, jinak by Vás určitě napadlo:

Že je správné, že se rozvědka zajímá o to, kde se potloukají lidé jako Šlouf. Při zjištění kontaktů na představitele státu je v případě zhroucení státních struktur potřeba Deep Throat. Váš zápal pro demokracii by byl na místě, kdyby se jednalo o bezúhonné a politicky bezvýznamné osoby, zmíněné typy se ale vyjadřovali v médiích s úmyslem dosadit do presidentské funkce figuru, která se nechala m.j. skorumpovat 100000000 Kč a byla by ve skutečné demokracii už proto nevolitelná.

Jenom pro zajímavost, v Německu byl nedávno při daňovém pátrání nasazen BND, kterému to nepřísluší, 5 milionů € mu na akci podepsal sám minister financí, který v rámci utajení ani neinformoval vládu. Hned se našli oponenti s Vaší dnešní myšlenkovou hloubkou a viděli ohrožená lidstá práva a celou tu pseudodemokratickou omáčku, jak ji dnes presentujete, největší gól se podažil Erbprinzi Aloisovi, který identifikoval ohrožení demokracie od Nazis a Gestapa. Když tak koukám, nejste od toho věhlasného zloděle dnes myšlenkově příliš daleko.

25.2.2008 9:09

Re: Pane Spurný,

Neplest si prosim BIS a UZSI. UZSI operuje v zaharanici, je to rozvedka. BIS ma na starosti uzemi CR. BIS evidentne pritomna byla, jinak by se to neprosaklo asi ven :))) takze je na miste ptat se, proc sakra lide z UZSI sleduji Sloufa, po kterem je jim hov*o, a navic jen tak z pleziru poslou ven tu nahravku. Takze v podstate delaji svuj soukromej byznys mito aby plnili ukoly ktery maji, navic na objednavku byvalyho sefa, kteryho soucasny ministr vyhodil. To hodne smrdi a nikde nevidim, ze by se jako v tom nemeckem pripade jednalo o zajem statu. Jenom zpravodajska hra tech blbecku z lihoveho domu ktery se u toho pro zmenu nechali chytit.

25.2.2008 9:24

Je pravda,

že se v českých službách nevyznám, jako garance pro jejich "kvalitu" mi stačí figury Lang, Vidím, Šubrt, Randák, ..., abych pochopil, proč jim říkají na Západě Švejkovi potomci. Jestliže ale z těchto kruhů vypluje na povrch usvědčení Vajgla z kontaktů ze Šloufem, nebo svědectví o něčem tak debilním, jako noční konspirace kingLaus - Grossův žolík, potom je to důkazem toho, že v těchto organisacích pracují možná i rozumní lidé, na každý pád hoši se smyslem pro humor, což je pro demokracii rozhodně důležitější, nežli dnešní Spurného chaotické rozjímání.

25.2.2008 11:12

Re: Je pravda,

Tož, když se nevyznáš, tak drž tlamu a nevopruzuj, magore! (Y)

25.2.2008 14:01

Re: Re: Je pravda,

To je výrok přímo úměrný tvé inteligenci. Na víc se nezmůžeš .

25.2.2008 7:36

Myslím, že agentura vydala nahrávku oprávněně

(alespoň technicky - hluboké myšlenky nehodnotím), vydat proti podpisu nahrávku vysokému důstojníku kontrarozvědky je v pořádku. Ale od toho okamžiku to už všechno smrdí.

Ohledně vyšetřevání - výrok pana Langra "někdo za to musí jít bručet", navíc v rozhovoru se Švejnarovcem Bursíkem (který vypadal jako opařený) se něčeho týkat musel. Možná tohohle.

25.2.2008 7:58

Re: Myslím, že agentura vydala nahrávku oprávněně

To si taky myslím, bezpečnostní agentura za zneužití nahrávky nemohla (mohli vydání odmítnout, ale nemuseli) -protizákonné jí bylo vyžadovat.

25.2.2008 6:06

Nešlo o Šloufa?

Právě, že šlo o Šloufa! Dovedete si přestavit, kdyby neexistoval ten záznam, co by dokázal autor vyzvrátit? Místo aby se pozastavil nad tím, jaké kreatury zasahují a ovlivňují politiku, pláče nad něčím co je naprosto druhořadé. Velice to připomíná jistou dámu, která se před časem dušovala, že nikdy , ale opravdu nikdy nemluvila telefonicky, s jinou dámou. Když jí usvědčil výpis hovorů ze lži, prohlásila, že je to fašismus.

25.2.2008 7:54

Re: Nešlo o Šloufa?

:-D:-D Plně souhlasím s Pištou. Ž e takové kreatury ovlivňují politiku je na blití.;-O

25.2.2008 8:03

Re: Nešlo o Šloufa?

Šlouf je osobou bezesporu podivnou, je to jeden z poradců bývalých vládních činitelů ČSSD jejímž je členem, je lobystou a mediálně známou osobností, nikdy nebyl trestán. Otevřeně prohlásil, že podporuje znovuzvolení Klause. Weigl je Klausův poradce, je taktéž osobností mediálně známou, že podporuje Klause je logické. Sešli se na veřejném místě, kde v tom okamžiku klidně mohla sedět na kávě třeba celá redakce blesku. Schůzka byla ovšem v médiích z neznámých důvodů označována jako tajná, dokonce přímo konspirační... Podobně "skandální" byl i údajný nátlak na zákonodárce, kde jakékoliv setkání volitelů podporujících Klause se zákonodárci z jiných stran (včetně nezávislých), bylo vykládáno Švejnarovci jako brutální (jistojistě korupční), nátlak ODS.

25.2.2008 8:31

Re: Re: Nešlo o Šloufa?

Trestán nebyl ani Kožený , dokonce ani,"nájemný vrah Kočka" ! Co tím chtěl básník říci ?  Že Mrázek či Krečíř, jako "mediálně známé osobnosti" mají plné právo ruku v ruce s lobystou Pitrem ovlivňovat politiku podle libosti a že je to v pořádku, dokud to někdo nenatočí? A zločinec je ten, kdo je z toho usvědčí ?

25.2.2008 8:51

Re: Re: Re: Nešlo o Šloufa?

Šlouf je zasloužilý člen ČSSD a lobysta, který se setkával a setkává s politiky dnes a denně. Nevšiml jsem si, že by Šlouf prchl z vazby do zahraničí, nebo nenastoupil k výkonu trestu...

25.2.2008 5:57

Já myslím, že

celá tato kauza již ztratila svoji výbušnost, a tak se nad ní zavře voda. Ti dva důstojníci, co manipulovali s tím DVD, asi ze svých míst odejdou a v tichosti budou instalováni někde jinde, Randák a Dimun protestovat nebudou ( oba dva ví, jak dopadla kauza Kubice- přes velkohubé prohlášení Topolánka, že to bude sledovat a veřejnost informovat o postupu vyšetřování zločinů CSSD se nad tím zavřela voda). Takže zůstaně pouze to, co zatím zůstalo po všech podobných kauzách: zasmraděné ovzduší bez snahy jej pročistit.

25.2.2008 7:56

Re: Já myslím, že

:-D:-DRyba smrd;-Oí od hlavy!!!

25.2.2008 1:41

Pane Spurný, jak budete reagovat, až se zanedlouho dovíme,

co si Šlouf s Weiglem povídali? Veřejnost se domnívá, že jednali o tom, koho zkorumpovat, aby volil V. Klause. V případě, že se to potvrdí, volba prezidenta bude anulována.

25.2.2008 1:51

Re: Pane Spurný, jak budete reagovat, až se zanedlouho dovíme,

ale jděte, Vy brebto

25.2.2008 1:53

Re: Pane Spurný, jak budete reagovat, až se zanedlouho dovíme,

Ale no tak Berte! Už jste si užili svých 14 dní nenávisti, tak už dejte pokoj. Zkuste si třeba zazpívat Čobogaj něbogaj s paní Švejnarovou ;-D

25.2.2008 2:38

Re: Re: Pane Spurný, jak budete reagovat, až se zanedlouho dovíme,

;-D;-D;-DR^

25.2.2008 2:38

Re: Pane Spurný, jak budete reagovat, až se zanedlouho dovíme,

Berte, i kdyby ses podělal do kalhot, nic z toho, co píšeš, se nestane. I kdyby se nakrásně objevil přepis rozhovoru, kde si Weigl vypráví se Šloufem jak získat někoho na Klausovu stranu, tak se nic nestane. ONO TO TOTIŽ NENÍ TRESTNÉ, VÍŠ, TY TROUBO? To tebe a tisíce dalších jenom zblbnul gauner Paroubek a jeho propagandistická mašinérie.

25.2.2008 2:55

Re: Pane Spurný, jak budete reagovat, až se zanedlouho dovíme,

Kdo je to ta veřejnost !?!   To jseš ty,Paroubek,Švejnar.....a kdo ještě ?

25.2.2008 7:33

Re: Re: Pane Spurný, jak budete reagovat, až se zanedlouho dovíme,

Bohužel to je ta Paroubkova veřejnost, Berti a další čerti:-D

25.2.2008 14:02

Re: Pane Spurný, jak budete reagovat, až se zanedlouho dovíme,

Hahaha, volba presidenta anulována! Nejlepší vtip tohoto tisíciletí! To by museli nejprve zvolit Švejnara!

25.2.2008 0:55

....anebo jste jen nedočkavej

;-)

25.2.2008 1:33

Re: ....anebo jste jen nedočkavej

no, možná, ale určitě je dobře, že o tom píše.

25.2.2008 0:18

No, snad se přece jenom něco děje

Rozvědka se bojí čistek :

http://www.lidovky.cz/rozvedka-se-boji-cistek-0v6-/ln_domov.asp?c=A080223_110247_ln_domov_fho

25.2.2008 2:49

To je jedine dobre.

Nebo Vam by prislo normalni, aby treba MI 6 monitorovala schuzky poradce britske kralovny nebo premiera a videa ze schuzek predavala opozicnim stranam a mediim?

25.2.2008 3:03

Re: To je jedine dobre.

Ano, pokud by k takové absurdní schůzce došlo, bylo by to normální.

25.2.2008 5:24

Slavo,

a o tom, ktere schuzky jsou absurdni, budete rozhodovat Vy osobne?  

25.2.2008 13:38

Re: Slavo,

Nejmenujete se major Terazky? Inteligence vyzařující z vašeho postřehu by tomu odpovídala.