2.12.2023 | Svátek má Blanka


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Skřivan 14.6.2011 19:57

Jedna ukázka politických důvodů ...

Může mi někdo vysvětlit, jak se v inventuře jednoho úřadu může ztratit notebook za 100 tis., o kterém všichni vědí, že si ho vzal jeden papaláš, když odcházel a v klidu se to odepíše ? Policie, kterou zavolali odbory řekne: to nic to inventura a jede se dál. ... a předsedkyni odborů, která ty policajty zavolala pak logicky vyhodili, bo jí zrušili místo.

Jinak celkově se ztratil v té inventuře majetek za 3 mil. Kč/rok, a to neznámo kam. Ten notebook byl jen nejzajímavější příklad.

Řekl bych, že hlavně se musí nastavit poněkud jinak režim. Nakoupils draho: končíš. Teď a navždy.

Udělals škodu: zaplať ! Prostě stejná pravidla, jako pro normální lidi.

J. Kos 14.6.2011 20:34

Re: Jedna ukázka politických důvodů ...

Nerozumím tomu výkladu, ale při vašich znalostech, podejte prosím trestní oznámení a konejte jako občan.

P. Skřivan 14.6.2011 23:00

Re: Jedna ukázka politických důvodů ...

Tak pokud jste můj příspěvek četl, tak byste zjistil, že trestní oznámení bylo podáno a pak odloženo.

Co jste ale napsal je nejčastější argument zlodějů, když mají svého člověka na Státním zastupitelství a myslí si jak jsou chytří.

R. Sedláček 14.6.2011 23:17

Re: Jedna ukázka politických důvodů ...

Koukám, že jste zběhlý v těchto praktikách. I když si myslím, že moc zlodějů své lidi na Státním zastupitelstvu mít asi nebude.

J. Urban 15.6.2011 1:12

Re: Jedna ukázka politických důvodů ...

Jste asi vadnej, soudruhu. V čr je nějaká vymahatelnost práva?