30.5.2020 | Svátek má Ferdinand


Diskuse k článku

PRÁVO: Možné následky nálezu ÚS k lex Babiš

Nález Ústavního soudu z 18. února 2020 se zabýval stížností prezidenta a 44 poslanců ANO a Úsvitu na zákon, kterému se říká lex Babiš. Soudci zkoumali, jestli je v rozporu s Ústavou České republiky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 2, poslední: 5.3. 2020 22:57, přehled diskusí

M. Krátký 5.3.2020 12:46

Jaká škoda, že tomu nerozumím - taky bych si plivnul - co se dá dělat ??? Hezký den - příští týden tady nebudu - jedu se klouzat z kopce za 1,- BG leva na den ( nad 75 roků dobrá cena ) www.banskoski.com 1400 km tam i zpátky - 4 řidiči a za 14 hodin jsme tam ( skoro furt po dálnici ) i zpátky. Tak se tu nehádejte a dejte si desinfekci proti koronaviru - nejlépe slivovice ráno i večer a já to prokládám kysaným zelím.

I. Štípek 5.3.2020 19:08

No to máte odvahu! Vždyť tam dojedete, budete se z té jízdy pár dnů otřepávat, pláž v dáli za záclonou, a pak zase zpátky! Držím palce. Kolikrát jsem si říkal, že slušné cestování pro nás seniory přijde až s transportací: "Beam me up, Scotty", a zhmotníme se plni sil na druhém konci světa. Pláž, lehátko, posilující nápoje, boží usměvavé holky kam se oko podívá. Vám hrozí pohled na čtyri nasrané řidiče, schopné to v mikrospánku bouchnout do nejbližšího koronaviru, co včas neuhne a pak vás nenávistně kousne víte kam! Ovšem, jestli smíte kysané zelí a slivovici, ještě se z toho můžete vyhrabat a podat vítěznou zprávu. Což vám přeju se zbytkem svých stařeckých sil.