Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seP84e34t72r 32D67o57l15á45k
Jsem celý napjatý, kdy před soudem stanou lékaři a soudní znalci v kauzách prominentů Janoušla či Pelce staršího.
R52o19m15a31n 44L35a24n49g50e56r
Také kovidoví šiřitelé poplašných zpráv.
F86r63a27n13t41i73š34e83k 59N74a94v98r64á12t13i77l
Nezávislost justice neznamená, že si její aktéři mohou dělat svévolně, co se jim zlíbí. Vinej, nevinej, podle nálady a balíčku peněz do kapsy taláru.
M59i56r66o13s47l31a16v 72K23o36c63i89á72n
Tvrdé, ale více méně pravda. Otázku "Kdo hlídá hlídače?" si kladli už staří Římané a odpověď na ni zůstala nezodpovězená dodnes.
V97l63a39s97t54a 32M21o70k80r92ý
Tak to by mohlo nastat tím,
že budou soudci jmenováni na dobu určitou/10let a potom budou muset svůj post obhájit,
což mnohé technické i dělnické profese absolvují každoročně i s lékařskou kontrolou/profi řidiči a
k tomu patří i finanční odpovědnost/za zmetky se platí.
P97r97o82k97o40p 50P52r53o12p28e65s
Obhájit, před kým? Komu se budou muset zalíbit? No, co
P75e66t82r 47K18u65b57á53č
Soudci úzkostlivě hájí svoji nezávislost - na zdravém rozumu, na morálce a zejména - na hospodářských výsledcích státu, který je živí.
S tím paralelně jde i budování nezávislosti na psané legislativě - která je to poslední, co je brzdí v rozletu.
P89r15o19k43o21p 60P21r64o11p20e79s
Zdravý rozum, morálka nebo ty hospodářské výsledky nejsou instituce. Pokud by tedy soudci neměli být nezávislí, na kom by byli závislí? Která instituce (existující, nebo nově vytvořená) by to vše posuzovala?
J90a17n 77Č63e67r14n64ý
Co Decroix ? 😉
P32e74t32r 69H82a60t71i17n32a
Což o to, diskutovat je sice hezké. jenomže pokud z té diskuze nevzejdou návrhy na řešení, které se pak prosadí, tak zůstala jalová.
A v tomto případě existuje dosti velké riziko, že i pokud by se nějaké řešení našlo a uzákonilo, tak ho na konci zruší Ústavní soud jako porušení soudcovské nezávislosti.
Takže, se nabízí otázka jestli je Tejc ochotný nějaké tvrdší opatření prosadit, nebo mu jde čistě o tu diskuzi, ze které nevzejde nic.
Nakonec, hned první bod promrhal, když se ně něj obrátili se žádostí o obnovené soudní řízení v případu Kramný, což ale odmítl. Jenže právě v tomto případě byla řada právních nejasností, které by stálo za to prověřit, jak s novým soudcem, tak i novými znalci
L95u55i60s 45Z65í63d26e90k
Stačí se například podívat, jak zdejší známí miliardáři "pikají" za trestné činy !
J87a88n 63Č71e46r28n84ý
To myslíte třeba Bajkalu ...
M51i42r32e36k 58P97e13s25a42t
RE:"Petr Dolák
2. 6. 2026 0:50
Jsem celý napjatý, kdy před soudem stanou lékaři a soudní znalci v kauzách prominentů Janoušla či Pelce staršího."
------------------
tim je v podstate recno vse
Cest
J53u42r81a 31J29u31r58a71x
Nestanou.
D13a38n24i18e49l 73M23a37c89h
Všiml jsem si, že nenápadně navrhuje řadu změn. Rád mu budu věřit až se přesvědčím, že měří všem stejně.
J85a74r78o50m92í85r 56V47o28r49l38i44c58k33ý
Na začátku bylo slovo. Dnešní český právní řád je již tak zpackaný že je třeba si ujasnit aspoň několik základních slov původní význam. STÁT=politicky organizovaná a nezávislá společnost obyčejně na nějak definovaném území. LID = příslušníci státu. ÚSTAVA=souhrn základních ustanovení státu. MOC=schopnost prosazovat svoji vůli.
Naše Ústava je blbá ale co by měla být lze dovodit z jejích článků 1 a 2. Aby stát mohl být a řádně fungovat musí v něm být pořádek a někdo jej udržovat k čemuž musí mít moc. A protože mluvíme o státě jde o moc státní. Lid je jejím zdrojem a Ústava popisuje jak. Lid ji vykonává prostřednictvím orgánů moci zákonodárné a výkonné a soudní. Tzv dělba moci. Toto vše je obsaženo v čl 1 a 2. Aby někdo mohl mít moc musí spadat pod jednu z těch tří. Soudy jsou orgány výkonné moci státní.
Autor s odkazem na moc soudní píše ,,žádná veřejná moc by neměla být úplně bez odpovědnosti“. Zde z nějakého důvodu nepoužívá slova STÁTNÍ MOC ale VEŘEJNÁ MOC. Veřejná moc je pojem který se v Ústavě objevuje ale není v ní definován (Mikule – Sládeček). Co je to tedy? Jan Kudrna ústavní právník ve svém článku ,,Smí vůbec vrchní velitel vydat vojákům rozkaz?“ MF Dnes, str.8, 22.4.2026 uvádí ,,Prezident je navíc představitelem veřejné moci, tedy podle ústavy může pouze to, co mu zákon dovoluje, a nic navíc“. Jak může být někdo představitelem něčeho co Ústavou není definováno se ptám? Kde se vzala veřejná moc? Musí její výkon být odpovědný? Komu? Atd.
Zde je příčina neodpovědnosti z funkce nejen soudců ale pana prezidenta ale i ostatních dvou státních institucí. STÁTNÍ MOC x nedefinovaná VEŘEJNÁ MOC. Proto není ve státě pořádek.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz