Děkujeme za pochopení.
doktor
Zlatušku nemusím,
ale nikdo už si dnes nevzpomene, že původně šlo o podezřelý kšeft brněnských ODS zastupitelů, vedených rodinou Venclíků (prý stoupenců Hnutí Grálu), kteří vyměnili 3 hodnotné budovy v centru (mimo jiné historický dům U červeného raka s nejstarší brněnskou lékárnou, kterou chtěl nový majitel zrušit) za zchátralý konstruktivistický "palác" Jalta, kam chtěli z Nové radnice do roka přestěhovat část Městského úřadu. Ukázalo se, že Jalta je v tak špatném stavu, že se asi bude muset zbourat, a za stovky milionů tam "něco" znovu postavit. Zlatuška byl jediný, kdo si troufnul za vlády ODS v Brně na věc poukázat. Vykládat tady v souvislosti se Zlatuškou o hodnotách Masarykovy univerzity je úplně mimo mísu.
Hans
Re: Zlatušku nemusím,
Co to ma spolecneho s tim, jakym stylem se Zlatuska "omluvil"?
Sherry
Svatá prostoto
Místo aby se veřejně činný člověk zamýšlel nad ubohou úrovní českého soudnictví i svou (že zcela uměle vytváří pro termín "internetový server XY" nesmyslný výklad "houmpejdž", jako kdyby za knihovnu měl být považován pouze jeden regál nejblíž od vstupních dveří) a uvažoval nad nápravou, žehrá nad tím, že někdo splnil do puntíku to, co mu bylo soudem uloženo.
Autor narozdíl od prof. Zlatušky, který zústává ve věcné rovině, co nejdříve tuto opouští, aby si o to usilovněji napadal osobně (okřídlené, když dojdou argumenty, poslouží facka).
Na každý pád je článek naprosto konzistentní s autorovým webovým životopisem http://www.paulczynski.cz/zivotopis.html, ve kterém se málem prohlašuje za svatého bojovníka proti bolševismu, kvůli jehož kádrovému profilu měla dcera problém dostat se v roce 1989 na školu (ale dostala se...). Kádrový profil byl patrně pošpiněn autorovým studiem VŠE 1983 - 1989 při zaměstnání.
Jeho obhajoba členství v KSČ je taky kouzelná. Vstup do KSČ v lednu, v únoru i dalších měsících 1968 lze pochopit, ale aby byl 22letý člověk tak blbej, že tam vstoupil 22. srpna 1968?!?!?! Spíš byl vyčůranej, protřelej a očekával, že s tankama přijedou i čistky ve vyšších patrech nomenklatury. K jeho smůle to nic nepřineslo (narozdíl od mnoha jiných úspěšnějších, kteří sotva po vojně nahrazovali čistkami vyhozené kádry např. u SNB - holt ve Feroně to asi nebylo tak drsné), takže po roce odtamtud vystřelil jako David Rath z ODS.
Takže, autore, buďte chlap z gulama a povězte, jak to bylo s tou Jaltou doopravdy! Předveďte panu profesorovi, jak vypadá chlapské chování!
Paulczynski
Re: Svatá prostoto
O Jaltě toho nemohu bohužel moc říkat , protože od majetkových problémů města se od počátku systémově distancuji, což je známo. Takže při hlasování zastupitelstva jsem v těchto kauzách 1/55. O této kauze nechť vyprávějí její hlaví protagonisté t.j.majetková komise.
Vaše zhodnocení mého životopisu- to je Vaše vidění faktů na nějž máte právo. Avšak ti co tuto historii znají by řekli, že máte bujně vyvinutý smysl pro fantazii.
P.S. nechápu jak souvisí mé chování v roce 68 s tím, co bylo obsahem toho článku. To byste už také mohl dát k lepšímu, že v roce 1947 jsem se počurával..
Petr
Aniž bych chtěl prof. Zlatuškovi dělat PR,
pro úplnost dodám, že díky jeho působení a renomé vznikla na Masarykově univerzitě Fakulta informatiky, byl 2-krát jejím děkanem a pak 2-krát rektorem MU. To, že na Filosofické fakultě studoval politolog Jelínek a působil sociolog a ekolog Keller (navíc i Matějů se silně pravicovými názory), se Zlatuškou nijak nesouvisí, diskutující, kteří vytahují tyto argumenty, jen vyjadřují své politické preference a míjí se s tématem.
AndyO
Re: Aniž bych chtěl prof. Zlatuškovi dělat PR,
má Zlatuškovo působení na fakultě cokoliv společného s tím, že je to hajzlík?
bebe
Zlatuška je psychopat a darebák
Zavilý, prolhaný člověk. Neztrácejte s ním čas.
3směsi
Varuji redakci NP
Nedávejte prostor panu P., on je přeplněný slovy, kterými Vás zahrne jako sloní trus mravence. Má se rád a myslí si , že dobře píše. Podáte mu prst a máte zaneřáděné celé noviny, je to povahově trojnásobně horší druh, než pan Petr Štěpánek. Je to člověk, kvůli kterému není možné v Brně volit ODS. Ať píše dál do Rudého Práva, podle nadpisu tam už asi píše. A vsaďte se, že na můj příspěvěk ihned ř e z a v ě odpoví, on to prostě nevydrží a musí, musí, něco ho nutí, aby nad každým zvítězil a "nandal" mu to.
Paulczynski
Re: Varuji redakci NP
Tenhle příspěvek je docela dobrý. Až na to o té nevolitelnosti ODS. To byste mne pane démonizoval víc, než je pravda. Jinak si myslím, že je věcí NP, co komu otiskne, k tomu určitě Vaše rady nepotřebují.
Saša
Že Zlatuška je nemravný člověk špatné povahy, to jsem si všiml už dávněji.
Zařadil jsem si ho už dávněji do skupiny lidí, s kterými bych nerad byl jakkoli spojován, protože bych měl pocit znečistění.
PAvell
odPorník
Sledovat Zlatuškovy výlevy během ostudy zvané prezidentská volba, slyšet mektání o korupci, číst jeho cancy o zlé ODS a nakonec ho vidět s křečovitým úsměvem pózovat za Antiklausem z ČSOB ve spolku s Novotným a dalšími pravdoláskovými kreaturami, to šlo přežít jenom s panákem slivovice. Zlatuška je podle mne sprosté a naprosto nemorální čuně. Ta příhoda s omluvou / neomluvou je pro jeho povahu signifikantní.
Aleš
no
omluva pan Zlatušky hodná rektora a senátora není, je trapná.
Jedna otázka, ale zůstává, kolik Brno prodělalo na té Jaltě. A kolik takových Jalt už se tak výhodně prodalo??
Amos
Prof.Zlatuška
Že se pan Zlatuška stal senátorem tomu se nedivím, v politice je podobně odporných a nekvalifikovaných lidí více. Ale, že se mohl stát podobně osobnostně limitovaný člověk rektorem významné university je pro mne doposud rekordně nepochopitelná věc. Dobré na konec ,universita jeho působení v této funkci byť s obtížemi ,ale přece jen přežila a snad má naději se mezi kvalitní postupně dopracovat.
PAvell
Re: Prof.Zlatuška
Nějak podobně to vidím také. Senátorem se může stát opravdu každý a pro odpudivé příklady není třeba chodit daleko. Ale jak mohl Zlatuška s jeho morálními vlastnostmi proniknout tam, kde se octl - to nepochopím.
Mirek_K
Takže Jelínek študoval na Masarykově univerzitě ...
..kde Zlatušká fachčí jako rektor ? Tak to se musí Masaryk obracet v hrobě ! Proč to není Univerzita Marxe a Engelse v jejímž znaku je bysta Uljanova,kterou drží v zkrvavené ruce Džugašvili ??
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz