Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MP

M. Procházka

26. 4. 2010 15:43
Čiň čertu dobrem,odmění se ti peklem.

Pane Altner,proboha takový fikaný advokát a nyní pláčete jako bába nad rozlitým mlékem.Co jste čekal,že vám dají Řád rudé zástavy?

0 0
možnosti
RJ

R. John

26. 4. 2010 16:49
Re: Čiň čertu dobrem,odmění se ti peklem.

Jo, to mu nabídli, ale Altner chtěl ještě  foto před vejtřaskou, nastartovanou.

0 0
možnosti
RJ

R. John

26. 4. 2010 11:42
Nojo, zas tu brečíte jak profesionální plačka.

Již posledně jsem Vám tu psal, že jste měl plakat, když jste kroutili zákon, jen aby soudruzi mohli "liháč" dostat zpět, ale to né, to byl pan advokát na koni, to se rval za soudruhy až zákon lítal na cucky ve vzduchu. Znáte to pane, kdo s čím zachází, tím také schází. Jak hluboce pravdivé.

0 0
možnosti
AB

A. Bocek

26. 4. 2010 9:17
Babička pravili :

Nikdy nevěř bohatému obchodníkovi a chudému právníkovi, neb bohatý obchodník bohatne na tobě  a chudý právník je chudý proto, že často prohrává.

0 0
možnosti
DS

D. Streit

26. 4. 2010 8:47
Kdo s čím zachází, tím také schází

Bohužel jste to byl vy, kdo pomohl ČSSD na nohy. Jedna protiprávnost, že ČSSD dostala Lidový dům, byla vystřídána protiprávním jednáním proti vám.  Po volbách to hrozí nám všem.

S těmi šibaly máte pravdi:

http://streit.blog.idnes.cz/c/134832/Od-kakaoveho-Krause-pres-bordeltatu-Mrstinu-az-k-pytlikovi-Vlckovi.html" target="_blank">http://streit.blog.idnes.cz/c/134832/Od-kakaoveho-Krause-pres-bordeltatu-Mrstinu-az-k-pytlikovi-Vlckovi.html

0 0
možnosti
VK

V. Kain

26. 4. 2010 9:05
Re: Kdo s čím zachází, tím také schází

On se pan Altner naivně domníval,že s nástupem spolupracovníka s STB do nejvyšší funkce se domůže práva.To co nás čeká pokud se Paroubek dostane k moci nechci ani domyslet.

Co udělá jako první bude cenzura a ostrá.S Pecinou bude ovládat vnitro,policistům zvýší platy a hoši budou připraveni kohokoliv a kdykoliv seřezat.Tak jako v každé diktatůře.Stále ještě doufám,že se tento poživačný lhář nestane premiérem.

0 0
možnosti
TK

T. Kočí

26. 4. 2010 7:31
Čiň ďáblu dobře, peklem se ti odmění

Já toto nazývám pozdní lítost.Je poměrně častá.Očekávám ji po volbách.

0 0
možnosti
PS

P. Sulc

26. 4. 2010 4:00
Nevim jestli advokati neco delaji v dobre vire,

vetsinou delaji veci pro penize, a jejich nenazranost je povestna. Byt advokatem, to skutecne vyzaduje hrosi kuzi.Jestli jsou v mozku centra pro moralku, u advokatu jsou zcela znicena. Z lidi doluji penize bez milosti, drou je z kuze. Rozvody protahuji a zenou jednu stranu proti druhe jen proto , ze vice vydoluji z lidske bidy penez. Ovsem, mozna existuji vzacne vyjimky. Nekdo ma srdce na prave strane, nekdo sest prstu na ruce, nekdo je slusny advokat.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz