Diskuse
PRÁVO: Babiš nejspíš před soudem nestane
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
jak si tady koblížci zvesela masturbují nad
,,nevinností" svého estébáčka :-))
Ani vy, mentální omezenci a až k zemi, bez špetky hrdosti sehnutí poskoci kdejakého gaunera a komunistického zloděje nevěříte tomu, že Babiš nepodváděl.
Vy to dokonce víte lépe než my, ale jste už od přírody ubozí, vystrašení a do prde*í lézti zvyklí poklonkáři kdekoho mocného.
J. Uzel
Re: jak si tady koblížci zvesela masturbují nad
To je teda nadělení, zvášť když vezmeme v úvahu, že je to tady už jen od Vašich upatlaných příspěvků zasviněno dost.
P. Burda
Re: jak si tady koblížci zvesela masturbují nad
Babiši i Zemanovi se povedla věc dříve nevídaná - rozdělit lidi na ty, co je bezmezně obdivují a na ty, co je bezmezně nenávidí. Nevyhraněných je málo. Dříve platilo to, že i obdivovatelé politika uznávali jeho občasné chyby, stejně jako odpůrci uznávali občasné dobré kroky.
Přiznávám, nejsem podporovatel ani jednoho z nich. A autorovi článku příliš nevěřím, že HO (zde tedy Babiše) nemá rád a nikdy nevolil.
P. Szirotný
Re: jak si tady koblížci zvesela masturbují nad
Piš slušně ty arogantní spratku. Jací "koblížci" ? Jaká masturbace ? A jaký "estébáček" ? A jak si vůbec můžeš dovolit titulovat jako "mentální omezence" ty, kteří mají jiný názor ? Napsat něco nenávistného a peprného proti Babišovi (nebo proti komukoliv jinému) dokáže každý druhý debil. Ale napsat něco konkrétního, podpořeného argumenty, to už chce trošku používat mozek.
Re: jak si tady koblížci zvesela masturbují nad
Skvěle jsem tě definoval Burešův masturbante, hned ses poznal.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz