26.10.2021 | Svátek má Erik


Diskuse k článku

PRAHA: Kdy se vypne veřejné osvětlení?

Na pražských ulicích se bude dál svítit. Tak uklidňují představitelé magistrátu občany v reakci na zprávu, že antimonopolní úřad zrušil smlouvu města s firmou provozující veřejné osvětlení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Kolman 8.4.2017 22:43

Pokud něco dobře funguje, tak "je potřeba"......

....do toho tak dlouho "šťourat" a neustále vše měnit, dokud se to nepokaká!

P.S.- Rozumný člověk nemění nic, co dobře funguje!

A. Alda 7.4.2017 13:01

Na vině je idiotský zákon.

Pokud Praha vypne osvětlení z důvodu, že není schopna dostát zákonu o zadávání veřejných zakázek, poslanci budou muset zákon změnit. A všem se uleví.

Zkuste si ho člověče aspoň jednou v životě přečíst a zamyslet se nad tím, zda byste si podle něj zadal třeba výměnu zimních pneumatik za letní, aniž by Vám hrozila pokuta od ÚOHS a zrušení zakázky.

I. Schlägel 7.4.2017 14:00

Re: Na vině je idiotský zákon.

Na vině je idiotský systém, ve kterém peníze utrácejí bez osobní zodpovědnosti lidé, kteří je nevlastní a pouze z nich žijí a tloustnou. Týká se to jakékoliv ekonomické činnosti, kterou "s péčí řádného hospodáře" provádí stát, kraj, obec, úřad,... Říká se tomu "hospodaření s veřejnými financemi". A až poslanci opraví vše, co před malou chvílí oni sami zkurwili, všem se uleví. A to je konec pohádky, milé děti. Dobrou...

P. Papež 7.4.2017 16:13

Re: Na vině je idiotský zákon.

Když ty idiotské zákony navrhují a schvalují lidé, zřejmě idioti odtržení od reality. A ty idioty budeme za nějakou dobu zase volit. Námět před volbami. Jen si to pamatovat a nedat na populistické hlášky.