Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PRAHA: Jak jsem se stal "nežádoucím". A nejen já

Na Praze 6 pracuji již neuvěřitelných 40 let a vždy jsem ji pokládal svým způsobem za součást „svého já“. Tento pocit ještě zesílil, když jsem se přestěhoval na Prahu - západ a stal se krajským zastupitelem.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

J. Pospíšil 402

13. 9. 2016 20:59
Ta diskuse nahrává

právě těm zonařům.

Ale problém není v tom, kdo koho omezí, problém je v tom, že místo řešení, to je stavby parkovacích domů i ve staré zástavbě z některých vybydlených činžádků, což je obvyklé v mnoha městech po Evropě, misto stavby podemních garáží pod náměstími, což je taky obvyklé, se nestaví nic a jen se reguluje a vybírají se peníze. Ty P+R parkoviště se hodí jen pro určitý typ cesty do velkého města. Dost často je motoristé nevyužívají, protože jejich použitím se ztrácí možnost něco přivézt, ztrácí se i dost času a žádná extra úspora peněz to není.

Soukromá parkoviště mohou být dle pravidel majitele, to je jeho věc. Ale na ulici a na městských parkovištích by měla být rovnost podmínek pro všechny, co se na nich vyskytují.

A ztráta rovnosti mezi občany, podle místa bydliště být zvýhodněn nebo penalizován, je to nejhorší, co tyto zóny přinášejí.

Bohužel diskuse ukazuje, že právě toto znerovnoprávnění dost lidí obhajuje a rozvíjí boj horňáků s dolňáky, ač ve skutečnosti na to doplácejí obojí.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz