6.5.2021 | Svátek má Radoslav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pišta 18.9.2006 19:45

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: komentář od OdS

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zdravi-skola-spolecnost/clanek.phtml?id=237304&tro792_0_1

Honza ze Žižkova 18.9.2006 19:28

Zatleskej

Tustý budou hubený a hubený budou studený

JAPA 18.9.2006 18:59

pod průměrem EU

Data stará 1 rok. Nejvyšší hodinovou mzdu (EUR/hod) mělo Luxembursko (28), pak ostatní země šestnácty, ČR 3,4 (tedy velmi pod evropským průměrem, SR 2,1. Kdo nebere při srovnávání se světem mzdovou úroveň. vědomě uvádí polopravdy a půl pravdy často znamená pěknou lež).

Halama 18.9.2006 16:17

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: komentář od OdS

Tak jo.Jsem podnikatel a platím  větší daně než Vy.Ale jestli si myslíte,že ODS ty fronty na soc.dávky odstraní,tak jste idealista - rómové nikdy nepracovali a nikdy pracovat nebudou /až na světlé výjimky/Ta sorta lidí kteří nepracují a jsou na dávkách ta bude pořád stejná,protože ti pracovat prostě nechtějí a to platí všude - v USA,Německu,Francii atd.Těm se prostě nevyhne žádná vláda ať je to ODS nebo ČSSD.A žádná vláda na světě je umřít  hlady nenechá,protože to jsou přeci jenom také voliči a lidi.Nomura začala uzobávat právě za vlády ODS - jen si pořádně vzpomeňte.Mobil pro chudé je ptákovina,která nikdy nebude.Nejsem sympatizant ČSSD, ale strašně mě štve, když se nádává někomu kdo za to nemůže sám.Za ten bordel co je tady můžou totiž obě dvě strany ODS i ČSSD rukou nerozdílnou.A to jo to co Vy nechcete pochopit a vidíte všechno špatné jenom na ČSSD.A to prostě tak není.

Akai 18.9.2006 14:24

Re: Nepřesnost

Ano, jinými slovy : "Kozel zahradníkem". ;-D

Akai 18.9.2006 14:23

Re: Re: Re: Jó

Ano, nejedna statistika to dokazuje. Navrhuju škrtit kojence hned v porodnici, tím je uchráníme od mnohého utrpení. /pro socdem a ostatní méně chápavé, jedná se o IRONII./

vládík 18.9.2006 14:13

Re: Uveřejněná fakta by už na odsouzení stačila.

Ujasni si pár drobností:

- 2,5 miliónu byla cena akcií M.T., za kterou je ELTODO koupilo

- podpis na rozhodnutí o prodeji pohledávky za VAE (ne za Topolánkem)  bankou za tuším 5,6 mil. je Paroubkův; kolik v té době dělal dluh VAE nebylo zveřejněno

- ELTODO zřejmě zvážilo, že získat VAE za cca 26 ÷ 27 miliónů (dluh 15,6 mil. + celková cena akcií 4*2,5 = 10 mil.) se jim bohatě vyplatí. Proto tuto transakci udělali. (Pozn: Tomu nemůže Paroubek rozumět. On se totiž nazýval hlavním ekonomem, ale byl pouze šéfem účetních /tak tomu v té době bylo/. O ekonomii  nemá ani páru. Co je reálné ocenění podniku nechápe. Jen nevím, proč si nenechá poradit.)

vládík 18.9.2006 14:03

Nepřesnost

Paroubek se pasoval do role vyšetřovatele, žalobce, soudce a kata. To poslední nejen Topolánka, ale i demokracie.

Akai 18.9.2006 14:00

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: komentář od OdS

V tom případě mi zkuste nastínit PROČ jste sympatizant ČSSD, když vám ta strana nemůže nic nabídnout? Pokud jste opravdu TAK výdělečně činný, tak musíte být stejně znechucený jako já když vidíte jak na vaše daně (u mě cca 25 kKč) stojí každý měsíc romské rodiny na poště, jak díky neschopnosti vládnoucích pantátů si z nich uzobává Nomura, jak je rozpouštějí do stále větších ptákovin, jako jsou přispěvky na mobil pro chué a protože těch co chtějí je spousta a každý z nich bude velebit štědrou socanskou ruku, tak si raději půjčují, aby měly naše děti co splácet. Pokud jste šikovný zaměstnanec, tak je vám sociální politika u zadku a pokud podnikáte, tak vás musí štvát ještě víc. Takže jak je to ?

penzista 18.9.2006 13:51

Za povšimnutí stojí zrušení tendru na vakcínu proti chřipce dr. Rathem

těsně před opuštěním ministerského křesla. Což je zřejmě msta hlavnímu hygienikovi za to, že jediný zůstal v Julínkově týmu a nedržel partu s ostatními náměstky.

whaler 18.9.2006 12:42

Re: Uveřejněná fakta by už na odsouzení stačila.

A víte co je zajímavé? Že ekonimickým náměstkem magistrátu a předsedou dozorčí rady banky byl Velký Kormidelník Paroubek!

whaler 18.9.2006 12:36

Re: Re: Jó

Možná by taky bylo dobrý zakázat žít, protože život je velice nebezpečná záležitost. Vždycky totiž končí smrtí.

Halama 18.9.2006 12:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: komentář od OdS

Mohu Vás s naprostou jistotou ujistit,že Vaše daně mě určitě nepodporují - spíše naopak.Jak tak vidím,tak Vaše neustálé bláboly Vám zabírají tolik času,že určitě na smyslplnou práci nemáte ani pomyšlení.Mám pocit,že největší "socky" jsou Vám podobní,kteří o práci a daních jenom žvaní,ale stojí první ve frontě na dávky.Je to tak ???Nepředpokládám,ža se přiznáte.8-o8-o8-o8-o8-o8-o

milan007 18.9.2006 12:06

Re: komentář od OdS

Je osvěžující si přečíst názor od někoho, kdo to má v hlavě v pořádku. Vy asi raději Vízka :-)

milan007 18.9.2006 12:05

Re: Re: Uveřejněná fakta by už na odsouzení stačila.

R^

Akai 18.9.2006 10:48

Re: Uveřejněná fakta by už na odsouzení stačila.

V normální bance by manažer který odpustí skončil na dlažbě nebo za mřížemi. U nás se stane premiérem a ještě obviňuje ručitele z podvodu. Co vím, tak VAE svůj dluh splatila. Takže kde je to provinění? Navíz on nedlužil, byl ručitelem.

Co se týká dluhů a odpouštění, J.P. říkal že státní dluh se ani splácet nemusí, tak to zkus u něj.

Ivan 18.9.2006 10:27

Uveřejněná fakta by už na odsouzení stačila.

V normální zemi by už v kauze Topolánek byl Topolánek a několik dalších za mřížemi. Nebo autor považuje za normální, když banka odpustí "nemajetnému" Topolánkovi 2,5 milionu dluhu, za který on ručí? Jestli o takové bance, která takto svým klientům odpouští dluhy, víte, dejte mně vědět. Rychle si tam pár milionků půjčím a oni mi je pak odpustí a všechno bude podle zákona.

V Beskydech je jedna legenda a v ní se jistý Ondra ptá?  "po zákonu tak se děje?" a dostává odpověď "...po zákonu, bratře Ondro". ODSák ze severní Moravy by tu legendu měl mít na paměti.

Ojebavac Marxe 18.9.2006 10:10

Re: Re: Re: Re: Re: komentář od OdS

Nevím proč zde máme mít komentáře od jakéhosi regionálního OdSáka. To tu příště bude také komunista, socan, lidovec? Nebo je to úlitba novým vládcům?

Já nejsem apriori proti stranickým názorům. Jen mi vadí pravidelné okénko stranického funkcionáře.

Ne opravdu si nerozumite. A ja anvic nechapu, kde bere nejakej Vlali silu k rozhodovani o tom, kdo a kam ma psat. Oni jsou karamarad Neffa... akcionar lidovek?

Jinak co se tyce one ulitby novym vladcum: dete levicaci s tou svoji mocenskou paranoiou do (Y). V normalni spolecnosti je tomu tak, ze nekdo neco napise a nekdo mu to  otiskne. Samozrejme, jen levicovy posuk VZDY vytvari konstrukce kdo kolik komu dal

Abstinet Dan 18.9.2006 9:33

Blbec politik, čo nechce byť zvolený

Na Slovensku: Spotrebná daň na víno = 0.- Sk

Spotrebná daň na etanol 290 Sk/ L

Spotrebná daň na pivo 50 Sk.stupeň.hl, t.j. 3 Sk /0,5 l fľaša 12° piva (.1,19 DPH)

Po zvýšení spotrebnej dane na EU -roveň nám spotreba piva utešene klesá už druhý rok za sebou, spolu už vyše 15 %. Aj pivo v Bratislave už naozaj stojí 50 korún. Zatiaľ slovenských, ale drahé sa vidí nielen miestnym, ale aj turistom s výnimkou ožratých angličanov, ktorí po Prahe objavili, že aj v Bratislave vyjde opica trikrát lacnejšie, než doma. Pre informáciu - najdrahšie pivo je v Nórsku (cca 300 našich korún), ale pivo je lacnejšie aj v niektorých moslimských krajinách (napr. Tunisko), než v skorumpovanom centre bezvýznamnej metropoly. Problémom Tunisu je, že normálne pivo je tam tretinkové, nie pollitrové.

Teším sa, že niektorí politici chcú spáchať svoju politickú samovraždu = nechcú byť zvolení. Veď už Hašek cez švejka hlásal niečo o vláde , ktorá zdraží pivo ... Slovenské výsledky so zvýšením spotrebnej dane to plne potvrdili. Pivo pijú už len turisti a vláda išla od válova.

Akai 18.9.2006 9:31

Re: Re: Re: Re: Re: komentář od OdS

Ale objektivita neexistuje. Říká se tomu "názor" a v demokratických médiích jej má právo prezentovat každý.Paroubek, Topolánek, Kadlec, Jíčinský ...

Akai 18.9.2006 9:30

Re: Re: Re: Re: Re: komentář od OdS

Nevím co je "modrá šance", ale rovná daň mě opravdu oslovila víc než "sociální experimenty" KSČSSD. A nechápu proč mají moje daně podporovat Halamy a ostatní sociální demokRathy a jejich populismus. Raději bych je směřoval na ty kteří je opravdu potřebují, jako jsou postižení, a pod.

Vlali 18.9.2006 9:29

Re: Re: Re: Re: komentář od OdS

Nerozumíme si. Já nejsem apriori proti stranickým názorům. Jen mi vadí pravidelné okénko stranického funkcionáře. Osobně jsem proti Jičínskému,Štěpánkovi a spol zaujatý. Jsou dle mého mínění fanatiky stranické linie a ne přispěvatelé s názorem (ten mají od sekretariátu).

Halama 18.9.2006 9:20

Re: Re: Re: Re: komentář od OdS

Vás už osvítila modrá šance a rovná daň,to úplně stačí.:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Akai 18.9.2006 9:16

Re: Re: Re: komentář od OdS

Ale on vás nikdo nenutí číst články "jakéhosi funkcionáře". Je to jen vaše libovůle. Na PŠM byla docházka povinná, ale tady ne. :-P

Já i když nesouhlasím s p. Jíčínským, jeho články čtu, protože mě zajímají názory ostatních.

Vlali 18.9.2006 9:09

Re: Re: komentář od OdS

Mně nevadí (někdy ano dle tématu) příspěvky členů partají. Mně vadí, že komentář k uplynulému týdnu podává jakýsi funkcionář. To je jako PŠM blahé paměti. Stranické stanovisko ať je na stranických stránkách. pes by měl být víceúčelový.

Akai 18.9.2006 9:05

Re: Re: Re: komentář od OdS

Ano jsem naprostý hlupák. Mohl by jste mě osvítit svou moudrostí ?

Ä. Kofroň 18.9.2006 9:04

Re: komentář od OdS

Vízka, Jičínského, ba i Kalouska, nemluvě o Pehe, jsem tu již mnohokrát měli.  Není tedy na řadě zase někdo jiný?

A už vůbec nevím, proč sem dáváte komentáře Vy. Těch jiných, a o poznání inteligentnějších socanů než Vy, sem píše už více než dost(Y)

Halama 18.9.2006 8:54

Re: Re: komentář od OdS

Vůbec nevadí,že jste nepochopil,nechápete toho zřejmě víc,tak je to úplně jedno ....:-P:-P:-P:-P

Akai 18.9.2006 8:26

Re: Re: Re: komentář od OdS

Takže když napíšu že si vážím pana Kadlece, znamejná to že mám raději Vízka. Hmmm, gratuluju. Kdy máte příští vycházku, aby jste mě poctil dalšími moudry. ;-)

Akai 18.9.2006 8:23

Re: Jó

Ano, a protože cyklisté plní celkem zbytečně nemocnice, zdražil bych kola a jejich díly tak o 125%. A taky bych v zimě zakázal vycázet z domu, protože náledí může také způsobit úraz a tím zvýšit zdravotní plnění. Jo a každý bude muset na zahrádce, balkonu a za oknem pěstovat léčivé byliny, aby se mohl léčit sám. Toto bude kontrolovat tzv Inspekce ministerstva zdravotnictví pro automedikaci. Pro začátek by to mohlo hodit tak 10-15 000 pracovních míst. Myslím že nám na to někdo rád půjčí. :-P