8.5.2021 | Den vítězství


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ivan 23.1.2006 17:01

Jsem potěšen.

Jen více takových Kadleců. Pak je jasné, že za nějakou dobu si většina lidí pro svůj majetek, který jim tuneláři, korytáři, křečci a bařtipáni ukradli svým nenažraným vykořisťováním, dojde jinak.
Soukromý majetek je soukromý jen proto, protože převážná většina společnosti soudí, že je to pro společnost prospěšné. Zdůrazňuji "pro společnost" a "většina".  Proto je většina lidí ochotna tolerovat určitou míru vykořisťování a nespravedlnosti. Pokud ji jedinci typu Kadlece příliš naštvou, tuto míru tolerance ztratí a dojde k revoluci, která majetek přerozdělí.   Pokud někdo má nashromážděn miliardový majetek, je jasné, že k tomu nemohlo dojít jeho prací, ale pouze využitím špatně nastaveného systému. 
Pavel 23.1.2006 18:14

Re: Jsem potěšen.

Domníváte se, že např. vlastníci firmy Microsoft přišli ke svému jmění dík špatně nastavenému systému?
Majkl 23.1.2006 18:32

Re: Jsem potěšen.

Bóže, to je zase nějakej lenistickej makotřas. Znárodňuj si svoje a nezáviď úspěšným, protože z jejich daní pochází tvoje sociální dávky!
HP 23.1.2006 18:43

Re: Jsem potěšen.

Hmmm, ti kdo maji miliardy asi nebudou uplne blbi a jako takovi budou vedet ze v socanskem bordelu je neni radno nechavat. Takze soudruzi jen houst a vesti kapky. Az srouby poradne utahnete abyste z vydriduchu vyzdimali nesprvedlive ukoristene bohatstvi a spravedlive chudym rozdelili, jsem zvedavy kdo v Cesku zbyde aby to vse platil. Tohle uz se zkouselo nekolikrat, vime ? Docela si preji aby nasleduji volby vyhrali KSCSSD ! treba by se vse pos??lo rychlejc a nasledne by mohlo rychlejc dojit k opravdovym reformam a ja se mohl vratit domu. Ale na soucasny bordel svymi danemi fakt prispivat nebudu. Good Luck !