12.8.2020 | Svátek má KláraDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Zpravodajské intriky kolem extrémismu...Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 102, poslední: 30.4.2009 12:01, přehled diskusí

Je to hrozný, když ten kriminálník, místo toho, aby seděl, zde káže o morálce.:
Autor: Kot Datum: 29.4.2009 23:11

;-O;-€

Re: Je to hrozný, když ten kriminálník, místo toho, aby seděl, zde káže o morálce.:
Autor: Katoda Datum: 30.4.2009 12:01

V kolonce "Autor" čtu "Kot".  Nevypadlo ti náhodou ještě jedno "ko"?

Pořád si tady komouši dělaj co chtěj!:
Autor: Jurajda Datum: 28.4.2009 23:25

Už by bylo na čase je pořádně evidovat,zavřít a likvidovat tak jako to dělali oni!Přinejmenším sebrat penze a dát jim jako dávali oni,sto koreun měsíčně!

To je přece jasný psychiatrický případ.:
Autor: Ivan Datum: 28.4.2009 22:27

V normální společnosti by byl Hučín v péči psychiatrů. Protože minulý režim občas zneužil psychiatrie, bojí se teď lékaři označit správnou diagnosou toho, kdo má svoje bludy v politické oblasti.

Re: To je přece jasný psychiatrický případ.:
Autor: Trotl Datum: 28.4.2009 22:44

V normální společnosti by jste Ivane měl problém vy. Jenže my nejsme v normální společnosti. Takže vám se daří.....

Re: To je přece jasný psychiatrický případ.:
Autor: Jurajda Datum: 28.4.2009 23:27

Nejhorší karambol,srážka s blbcem jako je Ivan!Že se s ním bavíte?

Re: To je přece jasný psychiatrický případ.:
Autor: Pamětník 2 Datum: 29.4.2009 9:31

Pane Jurajda,proč je někdo blbec,když má jiný názor?To je myslím ta nenávist,kterou jsme podědili po komunistickém režimu.Možná pravdu nemá,ale proč se s ním nebavit a řadit ho do kategorie blbců.

Re: To je přece jasný psychiatrický případ.:
Autor: W Datum: 28.4.2009 22:47

Ty a tvůj názor je Ivane příkladem, proč se náš národ tolik let topil a topí v morálním bahně. Kéž by takových jako jsi ty bylo co nejméně. Jinak ti doporučuji respektovat výroky soudů, které rozhodly ve prospěch pana Hučína, ale to ty asi nejsi schopen že? Jen se na sebe podívej do zrcadla!(Y)   

Re: To je přece jasný psychiatrický případ.:
Autor: rintintin Datum: 29.4.2009 17:53

kdo ti muze za to, ze ti srp a kladivo zaskocilo v krku, komunista patri na sibenici ! neznam lepsi reseni ! jinak to oni udelaji s nami, masjeste neco ?

Re: To je přece jasný psychiatrický případ.:
Autor: Pamětník 2 Datum: 30.4.2009 11:49

Zn.rintintin.Vy jste v žádném bolševickém režimu nemohl žít,protože by Vás popravili.A pokud ano,když Vás nepopravili,proč teď máte strach?Kdy jste přišel ne nápad,že komunista patří na šibenici?Tak začněte od hlavy a vyřiďte ty,kteří se stačili za 20 roků převtělit b komunistické bijce.To není láska,ke komunistům,ale důkaz,že za 20 let pořád vykřikujeme,aby komunisté šli na šibenici.Je to snad jiný názor,než měli právě oni před rokem 1989?A to jste ještě zapoměl,že komunistům pomohla do sedla generace,která byla vychována za 1.republiky.Tak se proberte,žijeme v demokratickém státě,který si už měl dávno poradit s touto stranou,jinak,než je pověsit.

Jak to tak vidím,:
Autor: pp Datum: 28.4.2009 20:13

tak ne na dlouho.

Mluvi Hucin o dnesni BIS nebo vcerejsi?:
Autor: Darius Datum: 28.4.2009 19:59

Jsou tam pro mne užitečné informace pro obecné posouzení stavu BIS, ale ten závěr směřující k zakazování komunistů už dnes není pro mne aktuální ani přijatelný. Spíš měly být rozpracovány různé bolševické mafie, které dnes infiltrují do různých jiných politických stran, personálně je tunelují a manipulují s nimi za účelem získání míst na radnicích, v parlamentu, ve správních radách, na soudech a různých úřadech. Již tím, že se tyto bolševické mafie prolnuly s radničními mafiemi přidělujícími granty a zakázky je skoro zbytečné hledat vazby na dnešní komunisty. Jde v 90% o prachy a v 10% o udržení moci v rukách stejných lidí - soudců, policistů, notářů, starostů, poslanců aj. Obávám se, že tyto souvislosti BIS unikají a prostě není vůle dívat se např. na zločinné soudce a kriminalisty jako na zločince. Je používána špatná optika, špatný úhel pohledu. Rychlý vývoj různých nesouvisejících zahraničních událostí ani již nedá BIS čas, aby se přeorientovala a tyto skryté škodlivé vazby zůstanou nedotčeny. Čas na zmapování situace už vypršel a ty chyby a nespolehlivé osoby se s námi potáhnou dál a budou se sčítat s jinými chybami, jednou možná i v rozsahu ohrožujícím bezpečnost státu.

 

Myslím, že by se měl Vladimír oprostit od starých křivd, zde již společnost z jeho starých případů více než již bylo řečeno a napsáno nenačerpá. Je třeba jít mezi mladé lidi, vyčistit "registry" a začít společnost vnímat a analyzovat znovu od nuly a z pohledu aktuálních potřeb, pocitů.

 

Musíme si vzít příklad ze světa vědy - ani relativně exaktní věda nebude správnou vědou a nebude vědou vůbec, pokud ji nikdo nebude potřebovat. Pro nálezy tajných služeb a optiku jejich vidění to platí dvojnásob. Je třeba být v tomto pružnější. Říká se tomu změna paradigmatu. Svět extremismus zločinu vytváří v konečném důsledku konečnou sumu konkrétních křivd a naše nástroje musí být schopny postihnout věci typické. Dnešní komunisté v tom nehrají žádnou roli. www.hucin.info

Re: Mluvi Hucin o dnesni BIS nebo vcerejsi?:
Autor: Darius Datum: 28.4.2009 20:03

V předposlední větě má být "svět extrémismu a zločinu". 

Měny se nebojím, ale co nechápu, jak mohli lidé po zkušenostech s kampeličkami nalít do penzijních fondů 200 mld korun. Doufejme, že se moc nespálí.

Re: Mluvi Hucin o dnesni BIS nebo vcerejsi?:
Autor: Ti Datum: 28.4.2009 22:36

Ale právě na těch postkomunistických mafiích Hučín pohořel. On si myslel, že bezpečnostní prověrky zabrání pronikání těmto nekalým osobám do významných funkcí státní správy a k tomu chtěl využít své zkušenosti a také materiály, které měly být zničeny v průběhu listopadových událostí r.1989. Jeho obvinění ze sedmero trestných činů byl jen zástupný problém, jak ho udržet ve vězení. Darius o takových praktikách asi nemá ani ponětí. Ono se to dobře radí, ale .....Rv 

Souvislosti a fakta do sebe zapadají:
Autor: MLok Datum: 28.4.2009 18:14

Rozhovor Kocába pro LN a polemiky Jakla s LN a zprávy ČTK kolem pádu vlády naznačují, http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-zpravodajske-intriky-kolem-extremismu-f6q-/p_politika.asp?c=A090427_165136_p_politika_wag že článek v NT byl pravdivý

Bylo by potřeba hodně HUČÍNŮ na:
Autor: dhimmi Datum: 28.4.2009 15:16

na vymetení starých bolševiků a estébáků z justice,policie a všech možných úřadů,kde se tyto pijavice drží zuby nehty.Bohužel je to jen nesplnitelný sen a nezbývá asi nic jiného,než čekat až tyhle kreatury vymřou.

Re: Bylo by potřeba hodně HUČÍNŮ na:
Autor: RZ Datum: 28.4.2009 17:25

Bohužel nemáte pravdu - mladých superlevičáků (ať si říkají leninisti, trockisti nebo jsou obdivovatelé Guevary) je stále víc a bohužel nejsou považováni za extrémisty. Až vyhnijí staré kreatury, přijdou asi mnohem tvrdší mladí, kteří nevědí, jakou Pandořinu skříňku otevírají, neboť to nepoznali na vlastní kůži. A pan Hučín je asi opravdu jediný občan, který do boje proti této hrůze dává vše.

S fašisty vpřed proti estébákům!:
Autor: Pan_Ptakopysk Datum: 28.4.2009 14:59

Dosud mi unikalo, že pan Hučín byl ochoten se spojit v boji proti komunistické hydře byť s údajně "umírněnými", ale přesto polofašounskými propagátory nenávisti rasové, národnostní atd. Děkuji za Vaši sdílnost, pane Hučíne ;-P

Re: S fašisty vpřed proti estébákům!:
Autor: W Datum: 28.4.2009 15:14

Ty nejsi normální Ptakopysk. Ten by něco tak blbého o Vlastenecké lize netrdil. 8-o 

Re: S fašisty vpřed proti estébákům!:
Autor: Pan_Ptakopysk Datum: 28.4.2009 15:42

Že by to byli přece jen nositelé nejlepších tradic husitského hnutí? A Hučín, jejich kamarád, duševně zdravý a statečný odpůrce všeho bezpráví? 8-o

Re: S fašisty vpřed proti estébákům!:
Autor: Kenavp Datum: 28.4.2009 15:53

Ptakopysku, nejlépe bys udělal, kdybys držel pysk. To by se nám diskutovalo!

Estébácké intriky:
Autor: Ti Datum: 28.4.2009 14:29

To jednou v r. 1949 v nějaké obci Čihošť soudruzi estébáci měli v noci zájem o místní kostel. On tam působil nějakej farář Josef Toufar. No a potom se tam při jednom kázání začal pohybovat kříž na oltáři. Inu vzali soudruzi estébáci faráře Toufara na výslech a při něm nějak prorazili farářovi bránici a poškodili vnitřní orgány. Tak trochu mu i rozmlátili při výslechu nohy. Farář Toufar se už nemohl ani pohybovat a tak jeho roli sehrál nějaký estébák, který se jako přiznal. Případ faráře Toufara, kterého umlátili při výslechu a v dnešní době případ bývalého politického vězně a důstojníka BIS V.Hučína je v něčem rozdílný. Toufar byl citlivý člověk, který nebyl stavěný na brutální fyzické výslechy STB. Hučín je člověk trénovaný estébáckými vazbami a kriminály  z Ostravy, Pankráce, Olomouce a jistě i jinde. Proč to tady říkám? No především abych ukázal ty zrůdné praktiky komunistických složek jejichž aktéři se nevypařili, ale jsou stále tady, mají prachy a svými intrikami ovlivňují politický vývoj. Nespokojenost lidí jim mimořádně nahrává a oni vědí jak toho využít. Nějaké hesla o pravdě a lásce a že nejsme jako oni je fakt kabaret, který nic neřeší.

Re: Estébácké intriky:
Autor: Olin Datum: 28.4.2009 15:02

Ti, obávám se, že jsi lehce paranoidní.

Ale divit se nemohu. Celá generace mých rodičů se celý život bojí měny, protože TENKRÁT v r. 1953 měna skutečně byla a všichni přišli o všechno. To se stalo, to je fakt. Ale kdo si nedá pozor, tomu tento FAKT zničí důvěru k hotovým penězům na celý život. Kdekdo z generace mých rodičů, sotva vydělal prachy, hned je musel do něčeho narvat. Jen nemít hotový peníze.

Takže je to věc nátury: Mě osobně pronásledování našich farářů a vůbec křesťanů, někdy i velmi blízkých,  vidění světa nezdeformovalo. Komunkistů jsem se nebál a antikomunistou jsem se nestal. 

Re: Estébácké intriky:
Autor: Ti Datum: 28.4.2009 15:23

Výborně Oline!!! Ty jsi přesně ten důvod a důkaz, proč je to tady tak posrané. Bylo by dobré Tě vozit jako atrakci. Ale máš jednu velice velikou výhodu. Jsi takový malý občánek který tak jako něco ale nic. Prostě bezbarvý tvor s pružnou páteří "z poza buka", který díky internetu se tady může ukájet. Ty nesaháš Hučínovi ani po kotníky a ty to dobře víš.(Y) Chceš důkaz? podívej se na www.vladimirhucin.cz   R^

Re: Estébácké intriky:
Autor: mira Datum: 28.4.2009 15:27

Mně připadá váš příspěvek tak nějak cynicky, skoro bych řekl charakteristicky česky cynicky,  OHEBNÝ. Jak jste přišel na to, že nejste deformován? Od mamky?

Re: Estébácké intriky:
Autor: Olin Datum: 28.4.2009 15:49

Z praxe. Máma už nežije. Už toho mám dost za sebou a chodím světem bez bázně a hany. Sprostý poznámky na netu mě nevytočí. Cynismus v tom příspěvku nevidím a nevidím a nevidím. Není totiž nic cynického na tom, že si člověk nenechá životníma karambolama sebrat optimismus nebo zkazit charakter. "Cestou z potoka pít bude, proto zvedne hlavu." 

Antikomunistou jste se nestal a hloupým zůstal:
Autor: Lípa Datum: 28.4.2009 21:55

Být antikomunistou je docela normální lidská slušnost!  Jde o nepřitakávání zločincům, ať jsou hnědí, nebo rudí. Oline, nejste-li antikomunistou, pak dobře Vám tak.

Re: Antikomunistou jste se nestal a hloupým zůstal:
Autor: Olin Datum: 29.4.2009 0:11

Jestli je, ty popleto, antikomunismus "nepřitakávání zločinům", pak ke antikomunistická skoro celá společnost, včetně mnohých komunistů. Já pak samozřejmě taky.

Ale každé slovo může dneska znamenat cokoli, slova dávno ztratily u většiny této "antikomunistické" generace smysl. 

Re: Antikomunistou jste se nestal a hloupým zůstal:
Autor: X Datum: 29.4.2009 8:10

Ukaž nám své ledví Oline, ukaž, ať se na Tebe podíváme co sji zač.(Y)

Kdyz to tak sleduji,:
Autor: Petr Datum: 28.4.2009 13:45

soudruzi donuti slusne obcany aby komunisticke zlociny byly potrestany jimi osobne. Co z toho muze vzejit si kazdy domysli. Pokud je to nutne k zachovani demokracie, nic jineho nam nezbude. Temne sily se pokousi umlcet pana Cunka, Hucina a p. Pridejme se  k nim!>-