28.10.2020 | Den vzniku samostatného československého státu


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
těchňik 2.9.2009 2:22

Re: V tom případě

Než by se připravilo, byl by skoro termín regulérních voleb, takže vyhozené peníze.

mol 2.9.2009 8:59

Re: V tom případě

V tom případě by se mohlo hlasoval o prodloužení volebního období současné sněmovně o další čtyři roky. Když už jsou voliči ti majitelé moci...

mirek 2.9.2009 0:15

Honosit se titulem bez vzdělání je super švindl

Pan Kalvoda by měl držet hubu a neprovokovat. Totálně se ztrapnil svou lží o titulu, který užíval neoprávněně, po dobu vládního angažmá. Nevidím široko daleko hnusnější lež politika, než tu, kterou se pan Kalvoda, člen vlády suverénního státu, prohlásil za vysokoškolsky vzdělaného člověka. Navíc měl, jako člen vlády, dostatek příležitostí ovlivnit volební zákon i ústavu. Nějak si nevzpomínám na jeho angažmá v této věci.

S.T.K. 2.9.2009 0:23

Re: Honosit se titulem bez vzdělání je super švindl

To je pravda. A taky je pravda, že pan Kalvoda po zjištění jeho podvodu odstoupil. Nuní už nosí titul JUDr. Kalvoda oprávněně.;-)

A jak to souvisí s neústavností zkrácení volebního období. Nijak, že?8-o

kadlik 2.9.2009 0:28

Re: Honosit se titulem bez vzdělání je super švindl

Že ty nosíš brejle? Ne? To je teda blbý, páč si blbej jak daleko vidíš. Kalvoda je a byl vysokoškolsky vzdělaný právník, pouze neměl titul Judr. A odstoupil sám, když se projednával v parlamentu případ jeho kolegů s falešnýma titulama. Dnes je renomovaný doktor práv s vlastní kanceláří. Co jseš ty, blbečku.

Jakub S. 2.9.2009 0:36

Re: Honosit se titulem bez vzdělání je super švindl

Přesně jak píše přítel kadlík, troubo. Ztrapnil ses sám. Promeškals dobrou příležitost mlčet...

A píše to velice výstižně, trefně, jasně, a hlavně logicky. A  m o r á l n ě  zaujatě. Jakkoli slova morálka, étos, etika, mravní princip (natož vyšší) jsou krutě zastaralá... nebo ne?!

JW 2.9.2009 0:53

Re: Honosit se titulem bez vzdělání je super švindl

Je pravda, že pan Kalvoda měl právnické vzdělání, ale neměl titul JUDr. Je pravda, že titul bez uzardění používal. Je pravda, že to přiznal, když se projednával případ jeho parlamentních kolegů s falešnými tituly. Pihou na kráse je ovšem to, že to přiznal a odstoupil až v době, kdy to na něho a na jeho kolegy prasklo.  

Martin Drnek 2.9.2009 1:49

Re: Honosit se titulem bez vzdělání je super švindl

jasně, to je pravda, ale měl aspoň tolik cti, aby sám odstoupil a na rozdíl od jiných nekradl..kdo z vás to má, pánové?(Y)

Olin 2.9.2009 0:49

Re: Honosit se titulem bez vzdělání je super švindl

Ach ty politováníhodné ušrum!

Jara London 2.9.2009 9:07

Re: Honosit se titulem bez vzdělání je super švindl

Mirku, pan Kalvoda měl vysokoškolské vzdělání. O tom nejhal. V době svého působení v politice však ještě nezpracoval doktorskou práci a neobhájil titul JUDr. To byla chyba, proto také odstoupil. A je také pravda, že v době, kdy vstoupil do politiky, se vedly spory o možnosti používání titulu JUDr. ihned po ukončení právnické fakulty, bez ohledu na obhajobu doktorské práce. Kalvoda byl do jisté míry obětí těchto sporů. Nevím, jestli titul používal "v dobré víře", ale zachoval se čestně a odstoupil. Na rozdíl od mnoha současných politiků, majících z ostudy nejeden kabát a neprůstřelnou hroší kůži.

doktor 2.9.2009 10:31

Re: Honosit se titulem bez vzdělání je super švindl

To středoevropské titulování je nesmysl. Kdo absolvoval vysokou školu a zná věci, které se tam přednášejí (a udělal z nich státní zkoušky) žádný titul nepotřebuje. Poznali to i pro mnohé blbí komunisti, kteří mi po absolvování lékařské fakulty s červeným diplomem dali "titul" promovaný lékař (existovali promovaní právníci, učitelé, farmaceuti, a další. Za pár let si to rozmysleli, a poslali mně s dalším diplomem i titul MUDr. Nijak si na něm nezakládám. doktor = v lidové řeči lékař. Dr.Kalvoda dlouhodobě prokazuje vysokou inteligenci a právnické znalosti. Ani on k tomu, abych mu věřil, titul nepotřebuje.