24.10.2020 | Svátek má Nina


Diskuse k článku

POLITIKA: Zimola prohrál s Vildumetzovou

Asociace krajů by měla být nadstranická a jednotná. Přeje si to nově zvolená předsedkyně asociace Jana Vildumetzová. Má-li být její působení v nové roli úspěšné, měla by udělat maximum pro to, aby se vyřčené přání proměnilo ve skutečnost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Maleček 10.12.2016 7:03

Dobrá zpráva

No zas po delší době dobrá zpráva. Zimola je bezohledně mocichtivá zrůda, s pomocí všemožných lží, podvodů a manipulací evidentně cílící na destrukci demokracie, jako brzdy kumulace moci a zisků politických potentátů.

Není žádným tajemstvím, že se z policejní oprátky za dojení EU dotací, vysmekl jen tím, že se vzdal mandátu ve sněmovně.

Prostě druhý Hašek.

M. Prokop 10.12.2016 0:10

:-P

"Stane-li se asociace krajů politickým kolbištěm, ztratila by existence tohoto sdružení smysl."

On Hašek nebyl politik?

S. Kalužík 10.12.2016 1:33

Re: :-P

Souhlasně připodotýkám - copak existence toho sdružení měla někdy smysl? Tedy musím dodat - slušný smysl? Neslušný smysl samozřejmě měla - kohoutci z vedlejšího hnojiště, kteří se nedostali na hlavní hnojiště si chtěli čechrat peříčka. Vždyť se vžil protiústavní (a tedy v podstatě trestný) pojem "krajské vlády", co to je za hnus? Ale doba je taková, že to dokonce nikoho nezaráží!

J. Lancik 10.12.2016 1:51

Re: :-P

Smysl nemaji kraje jako takove. Vynalez komunistu a Gottwalda, podle Klemova vzoru v r. 1998 prevzaty Zemanem, nejsou nic nez giganticke plytvani penezi danovych poplatniku. Je treba navrat k historii zemi koruny ceske, navrat k historickemu, staletimi osvedcenemu zrizeni zamskemu: Cechy, Morava, Slezko.

S. Kalužík 10.12.2016 1:55

Re: :-P

Nemyslím, že naše dva texty jsou v rozporu - a "oprotivá" Vašemu textu - souhlasím !