31.7.2021 | Svátek má Ignác


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
soudce 3.6.2006 0:14

novinka od KSČSSD

Každý občan si na Matějské bude moci zastřelit jednoho živého Mrázka co chtěl svědčit proti Grossovi, Paroubkovi Škromachovi a Bublanovi. Bude to za korunu pro jistého cikána a bude se přitom hrát s Elánem "jsi kočka, jsi kočka, jsi kočka" a kdo nebude zpívat stává se ihned dalším Mrázkem takže Mrázků bude vždy dost

Joska 1.6.2006 23:45

Právě jsem dohlédl volební duel na Nově

1) Musím konstatovat, že režie a scénář pořadu byl vynikající a V. Moravec má o čem přemýšlet. (Pozn.: Jsem dlouhodobý odpůrce a nesympatizant TV Nova)

2) Topolánek jasně převálcoval Paroubka. V podstatě ignoroval obligátní narážky odpůrce a mluvil věcně. Paroubek se svým obvyklým arogantním klišé a narážkami jasně neuspěl a působil jak obnažený hochštapler.

3) Volit ČSSD samozřejmě nebudu, ale volit nebudu ani ODS. To proto pane Topolánku, že jste se nedokázal ve své straně vypořádat s pozůstatky Klausova "schématického myšlení "a že jste nevyvodil závěry z tzv. "Sarajeva". Pokud byste se distancoval od Klause ( a lidí kolem něj) a jeho zatloukání špinavých peněz do pokladny ODS, pak bych byl Vašim příznivcem a voličem. Takto jen pokračujete v jeho šlépějích a není Vám proto radno věřit.....Všichni hlavní protagonisti této smutné etapy jsou Vám po boku.... Nezávidím Vám!  Jste tedy chlap s gulama, nebo ne? Asi ne.... 

4) Budu volit ED-SNK!

Honza 2.6.2006 14:59

Re: Právě jsem dohlédl volební duel na Nově

To jsi teda fakt chytrejRv

Jirka 1.6.2006 23:04

Hlavně NEVOLTE ODS, ČSSD a KSČM, VOLTE SNK ED

ODS tady ten mafiánsko-demokratický stát převzatý od zločinecké KSČM zavedla, ČSSD pěkně rozvinula. Takže, jestli se vám to líbí volte tyhle státostrany, jestli ne, můžete volit třeba SNK ED.

Haf 1.6.2006 23:18

Re: Hlavně NEVOLTE ODS, ČSSD a KSČM, VOLTE SNK ED

Z bláta do louže

Volte č. 14 - změnu systému  - www.cibulka.net !

Joska 1.6.2006 23:21

Re: Re: Hlavně NEVOLTE ODS, ČSSD a KSČM, VOLTE SNK ED

Hafe, nebuďte tak nekompromisní! Pravého Bloku je ve společnosti třeba, o tom jsem přesvědčen. Avšak přej bude Ti přáno....

Haf 1.6.2006 23:32

Re: Re: Re: Hlavně NEVOLTE ODS, ČSSD a KSČM, VOLTE SNK ED

Nemůžu - Zeleniec je syn funkcionáře Kominterny a jeho brácha odhalenej KGBák v Polsku, Zeleniec jako dvojka ODS věděl o kontě ve švajcu a LTO, Náš lídr SNK byl ještě 93 tvrdej člen KSČ a je korupčník z radnice

Zloděj volá chyťte zloděje

Joska 1.6.2006 23:57

Re: Re: Re: Re: Hlavně NEVOLTE ODS, ČSSD a KSČM, VOLTE SNK ED

Do lokálních míst nevidím, ale... Zieleniec nemůže za svého tátu, ani bráchu. Kvůli kontu ve Švajcu, pokud si dobře vzpomínám, rezignoval na funkci. Rozhodně nedržel basu s ostatními ODSáckými pitomci. Kasl kvůli stejným pochybnostem odešel z ODS. Já vím, není to mnoho, ale v našich podmínkách... úspěch!

vládík 1.6.2006 21:23

Kdyby se obdobně nezachoval vyšetřovatel v kauze Berdych

byla by dávno pod stolem. Proto se "někdo" (ukažme si na něj prstem) lekl, když - podobně jako v kauze Berdych - začal vyšetřovatel bránit svoji práci (a možná i svůj kejhák) a některé výsledky zveřejnil.  Znalosti veřejnosti se darebáci a diktátoři vždy báli a bojí. Proto je třeba ucpat "hubu" všem, kdo chtějí s pravdou ven.

Slyšeli jste, že Paroubek má dojem, že zákonnost či nezákonnost lze odhlasovat ve vládě?

herdekbabka 1.6.2006 21:21

propána - co je to za blbou otázku? Rozhodně nemá žvanit a zviditelňovat se s pisálky.

Řečeno slovy Perry Masona a mnohých dalších světoznámých detektivů --- hledat důkazy. Ale to je asi moc náročné no a protože u nás nemáme v zákoně - trestnost za pomluvu a pod,    děje se co děje

vládík 1.6.2006 21:24

Re: propána - co je to za blbou otázku? Rozhodně nemá žvanit a zviditelňovat se s pisálky.

Máte na mysli pomluvu z pusy Paroubka, když nazývá lidi "známými lháři a podvodníky"?

martin 1.6.2006 20:16

volby

Vážené čtenařky a čtenaří. Vzhledem k blížícím se volbám, si vás dovoluji tímto způsobem oslovit a požádat o vyplnění v odkazu přiloženého anonymního dotazníku, který se stane součástí mé diplomové práce.

předem děkuji za váš čas martin

http://kmlinux.fjfi.cvut.cz/~pausp1/html/volby/

fren440 1.6.2006 19:23

Watergate

Je třeba klást nepříjemné otázky, kde jsou investigativní novináři z NOVY. Do afer je třeba foukat, aby se pořádně ruzhořely. Každá vláda má zájem tutlat, tutlat a zase tutlat. Když je nejhůř , tak zase házet klacky pod nohy, pomlouvat (pluraly, nimandi, ztroskotanci, lháři). Ale pánové u vesla pamatujte, boží mlýny melou pomalu, ale jistě. V některých zemích semlely i ty veslaře. Nejhorší co může být pro média je strach a servilnost vůči vládnoucí garnitůře. Vládní moc (ať vládne kdokoliv), musí mít vždy v zadku vražený bodák nezávislých médií. A pokud provedou levárnu, tak se musí každé ráno budit zborceni potem, že se to provalí. Platí raději více informací než méně.

Kalina 1.6.2006 19:06

Tisková oprava:

ČTK se omlouvá za překlep, který se vloudil do posledních zpráv:

namíisto věty "Paroubek je pedofil" má správně býti "Paroubek je prdofil".

starosta 1.6.2006 18:58

žijeme v mafiánském státě

To je obecně jisté. Již od dob vlády OSD, ale nyní, zejména od vlivu Grosse jako ministra vnitra, to dostalo výrazně vzestupnou gradaci.SocDem překonala své předchůdce! Pak se nedivte, že není koho volit, ale mimo ty současné zvlčilé parlamntní strany se dá najít ždibec, alespoń krátkodobé naděje.

Ladislav N. 1.6.2006 18:31

Místo slátanin Varadinkové si raději přečtěte článek Sabiny Slonkové (http://aktualne.centrum.cz)

Kauza Biolíh: Pravdu zná jen Kubice (Jan Kubice, ředitel ÚOOZ) 17:00 | Dnes

Sabina Slonková

prďola 1.6.2006 19:31

Re: Místo slátanin Varadinkové si raději přečtěte článek Sabiny Slonkové (http://aktualne.centrum.cz)

Možná některého napadne se podívat také na něci jiného, např. na stránky - Český rozhlas radio¨žurnál z 25.5.2006. To jsou věci co!

Jiří Novák 1.6.2006 20:27

Re: Re: Místo slátanin Varadinkové si raději přečtěte článek Sabiny Slonkové (http://aktualne.centrum.cz)

A pokud budete obdařen inteligencí, budete se ptát, proč některé stránky chybějí. A pokud si uděláte logickou analysu, zjistíte, že některé věci, které si můžete ověřit jsou nepravdivé. Z toho logicky vyplývá doměnka, že ani ten zbytek se nezakládá na pravdě.

em.il 1.6.2006 17:25

Byl na vojně!

Není to tak zlé.;-D

vlami2 1.6.2006 15:55

hi

Je dobré shrnutí a otazníky na konci není třeba vysvětlovat, těm co četli pororně.

Volič 1.6.2006 15:50

Možná omluva panu Kočkovi!

Omlouvám se všem poctivým provozovatelům pouťových atrakcí, kteří neplatí  za lepší místo od  vchodu do lunaparku, omlouvám se všem poctivým kolotočářům, co večer po těžké šichtě poctivě  sečtou kažkou korunku co poctivě utržili a vydali na na řádně evidovaný lístek s poř číslem tak jako v kině a pak na konci roku  vše poctivě do poslední korunky  vyúčtovali"eráru" a řádně zaplatili p.Paroubkovi daně, zudr.pojištění, kterého přes zimu vůbec nezneužívají, všem kteří v  rámci této poctivé a daňově průhledné činnosti neulili ani korunku na daních. Pan Kočka pokud mezi ně patří má mou omluvu,pokud nezdanit lo Kč tak je jen zloděj..jde o princip poctivosti.Vyberte si!!

andy 1.6.2006 15:38

http://volny.cz/zeleni_kostlivci

http://volny.cz/zeleni_kostlivci

Esmerald 1.6.2006 15:02

Žijeme v mafiánském státě......

....., jehož  "právní" či "morální" základy položil Váš Václav Klaus. Byl bych velmi, velmi opatrný, paní Varadinková, před pliváním proto větru. Co by jste řekla tomu, kdyby p. Klaus či jeho pokračovatelé bývali jednoho dne vystoupili a řekli :

" Ano, za našich časů se opravdu takové věci děly, dáme je do pořádku, budeme trestat a jsme jasně PROTI korupci, gangsterismu, zlodějině, lhaní, podvodům a svinstvu" !!!!!!

Asi by dnes bylo předvolební jasno v bezkomunistické pohodě. Tedy PŘESTAŇTE, paní Varadinková, PROVOKOVAT I NESTRANÍKY, JAKO JSEM JÁ a škodit svými trapnostmi i svým vlastním soukmenovcům. Připadáte mi jako plavčík na ponorce, kterého učili jen potápění ale ne to, jak se zase dostat nahoru.

milan007 1.6.2006 15:36

Re: Žijeme v mafiánském státě......

A Klaus taky může za tu dnešní  zatracenou zimu, za to že Gross nakradl Bůh ví kde, Kraus se v euforii vydával za ředitele a vůbec za všechno.

Milena 1.6.2006 16:18

Re: Žijeme v mafiánském státě......

Naopak Vy, milý Esmeralde, přestaňte provokovat NESTRANÍKY, jako jsem já. Já totiž žádné "soukmenovce" nemám, takže vůbec netuším, komu bych měla škodit  svými "trapnostmi" a na jaké ponorce. Já tady pouze svobodně vyjadřuju svůj názor na současnou vládnoucí mafii. Zato Vy tady vyjařujete svůj hloupý a ničím nepodložený názor na mně, přestože já jsem tady nikdy nevládla ani vládnout nebudu.

Renata D. 1.6.2006 16:47

Re: Re: Žijeme v mafiánském státě......

Ještě že tak, to vaše vládnutí by asi vypadalo.

nup 1.6.2006 17:25

Re: Re: Re: Žijeme v mafiánském státě......

svatá pravdaR^

James 1.6.2006 18:14

Re: Re: Re: Re: Žijeme v mafiánském státě......

Nupe, člověče zlatej, kde se tu bereš ? Ty jsi mi tu chyběl !

vládík 1.6.2006 21:28

Re: Žijeme v mafiánském státě......

Proto, že krade Franta ještě nehodlám omlouvat krádež tvoji.