24.9.2020 | Svátek má JaromírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Zelení se perou s policajty!Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 24, poslední: 9.8.2006 19:04, přehled diskusí

Mylne informace Breziny:
Autor: Jirka Datum: 9.8.2006 19:04

Je zcela mimo ten Brezina, zadny incident nevyvolali , pruvodci je agresivne napadla a policiste zbili . A proto ze Pavlicova za zbiti na ne podala trestni oznameni , tak ji obvinili . Nic neudelali .

Pani Jaques se URCITE neporvala s policostou..:
Autor: Tess Datum: 8.8.2006 9:43

to jen maly detail. Podovejte se na ty fotografie a na svedectvi toho policisty, ktery tvrdi, ze ji MUSEl zpacifikovat, ptoroze mu utrhla odznak ( ktery ale mel na sobe).

Jaká je pravda?:
Autor: Edmont Dante Datum: 6.8.2006 7:30

Zelení mi nic neříkaji, nezajímám se nijak o politiku  a nejsem na jejích straně, ale proti paní Pavlicové je mi z neznámých a nepochopitelných důvodů  vedená podivná kampaň. Znáte ji? Viděli jste násilníka pana Blahutu? Tak ten váží i s posteli 30 kg. Viděli jste policisty, kteří meli být oběma zelenými zmlácení. Víte kde a za jakých podmínek byli drženi?  Víte, že žaloba je pouze podána na paní Pavlicovou? Víte, že paní Pavlicová zle zatopila ostravskému Magistrátu a bude trestně stíhaný vysoce postavený úředník? Těch "víte" je hodně a nedovedu si na ně odpovědět. Takže není vše bílé a černé. V našem státě panuje stále značná úřednická zvůle, proti které nemá občan obranu. Nyní je snaha zabránit vstoupit paní Pavlicové do politiky, pro mnohé úředníky ba to nebyla dobrá zpráva!

Re: Jaká je pravda?:
Autor: AAA Datum: 6.8.2006 10:29

Vstoupit pani Pavlicove do politiky zabranil primarme guru Bursik kdyz ji vykopl z kandidatky jeste pred volbama pred timto incidentem. To do vaseho schematu obavam se moc nezapada...

Re: Re: Jaká je pravda?:
Autor: Edmont Dante Datum: 6.8.2006 14:11

Já nemám žádný schemat, k čemu by mi byl? Vadí mi lidská lhostejnost a takové to: Vždyť já to nezměním, tak se raději na to vykašlu. Ta ženská zvedla úředníkům šunky a to je mi sympatické. A že jsem se jí jakoby zastal v tom incidentu, je dáno tím, že mi poreferoval o celé věci důvěryhodný člověk v postavení, kdy by celkem mohl vědět jak to ve skutečnosti bylo.

zvláštní:
Autor: Franta Datum: 5.8.2006 21:09

Nejdivnější je panBursík,to je kaskadér české politiky.Vskutku neotřelý politik.

paroprase s bradavicí na umaštěném ksichtě:
Autor: upocené Datum: 5.8.2006 10:57

a rudí sami se sebou:-P;-D8-oRv(Y);-€8-o 

Re: paroprase s bradavicí na umaštěném ksichtě:
Autor: MirekTopShit Datum: 5.8.2006 12:00

A mezitím jednotná pravice sestavila vládu, trojkoalice se nám nerozpadla a Klaus pověřil Topolánka sestavením vlády, kterou schválil parlament...

Neračte mít vlhké prostěradlo...?

Re: Re: paroprase s bradavicí na umaštěném ksichtě:
Autor: zelený Datum: 5.8.2006 21:35

Ne, modré s hnědými skvrnami :-P

Brezino, Brezino,:
Autor: Pavel Pekárek Datum: 5.8.2006 10:22

už mi chyběl opět nějaký Váš článek o tom, jací jsou zelení mrchy, případfně o tom, že nikdy nedojde ke změně klimatu.

Jste jednostrunný bard, umíte hrát pouze na jednu notečku .U Vás nemusím mít mylný dojem, že někdy změníte svůj názor.Pořád stejný, pořád stejně blbý.Názor, ne Vy.

Vy nejste blbý, Vy jste pouze nudný.

Re: Brezino, Brezino,:
Autor: krmič Datum: 5.8.2006 11:47

Jaké je kritérium, že je někdo nudný? Váš subjektivní názor? Tak to nečtěte, kdo vás nutí? Mě to nenudí. Já články pana Breziny čtu rád. Na rozdíl od většiny jiných, které ani neotvírám.

Re: Brezino, Brezino,:
Autor: ladislav Datum: 5.8.2006 16:36

Pane Pekárku,myslím,že pan Brezina jako jeden z mála pochopil,co zelení v českém provedení pro tuto zemi znamenají.Extrémisté typu jehovistů,sládkovců anarchistů a holých lebek - každá smečka ujetá jinak, ale všechny stejně nebezpečné a s nulovým přínosem pro lidskou společnost.Proto nemají rádi vědu,Lomborga ani Brezinu, moc jim vidí do karet a hlavně se to nebojí nahlas říct,či napsat.V atmosféře strachu,kdy český politik zaslechne "občan,který chrání přírodu" a podělá se.

Re: Brezino, Brezino,:
Autor: Kardiak Datum: 5.8.2006 16:44

To je věc názoru.Mě to nenudilo.V novinách se to ani neobjevilo.A co se blbosti týká,měl bych jiné kandidáty.Hlavní věc je,jestli to,co p.Brezina napsal,je pravda.

Zelení se perou na ulici:
Autor: fík Datum: 5.8.2006 9:50

Strana zelených má tři skupiny členů. Tou první jsou lidé toužící si z politiky udělat bezpracný výdělečný podnik (Bursík a spol.).Druhá skupina jsou lidé se zeleným ortodoxním myšlením, a třetí skupina je parta sprosťáků a lidí, kteří jsou ochotni na ulici vyvolávat i rvačky. Bohužel slušných tam asi nebude mnoho. Kdo má cit pro přírodu, ten se do politiky nehrne, ale pro přírodu a životní prostředí pracuje!!! 

Re: Zelení se perou na ulici:
Autor: kldkld Datum: 5.8.2006 10:28

Re: Zelení se perou na ulici:
Autor: VL Datum: 5.8.2006 17:24

A lidé z té třetí skupiny to občas dotáhnou hodně vysoko, viz. Joshka Fischer, levicový aktivista, velký přítel válečného zločince a nositele Nobelovy ceny míru Arafáta a ministr zahraničí SRN za zelené.

hujeři metelesku blesku:
Autor: kldkld Datum: 5.8.2006 9:22

Díky autorovi článku, že se netrpí protičeským hujerismem jako většina (bohužel drtivá) novinářů a jméno paní političky Jacquesové přechyluje tak, jak to má být. Podle vzoru Bushová nebo Merkelová.

Re: hujeři metelesku blesku:
Autor: Jindřich Datum: 6.8.2006 16:51

Čeština měla vždy poměrně značnou úctu k cizím jazykům. Povinné přechylování nařídilo za první republiky ministerstvo vnitra jako schválnost proti českým Němcům. Všechny Němky tak musely být v úředním provozu -ová. S takových zbytečných detailů se skládalo na náladu , v níž  nakonec tolik Němců bylo ochotných poslouchat Henleina i Hitlera.

Němci jsou pryč a nám tu zbylo povinné přechylování, i když nemá žádný smysl. Proč je Ivanova najednou Ivanovová?  Eiríkdóttirová je už přechýlená nadvakrát stejně tak jako Lukšaitéová (v Litevštině: Lukšaitis on, Lukšaité ona).  A jak se má to Jacquesová podle Tebe vyslovovat? Žakesová?  Žaková? Nemělo by se tady vlastně psát Jaccqová?

Re: Re: hujeři metelesku blesku:
Autor: abc Datum: 6.8.2006 18:50

A z nebíčka na to koukají Sonia Henieová, Marylin Monroeová a Greta Garboová...

Re: Re: Re: hujeři metelesku blesku:
Autor: kldkrl Datum: 6.8.2006 19:32

Jak na koho. Na Američany kouká Marylin Monroe a na nás Marylin Monroeová. Stejně jako anglofonní obyvatelé jezdí do New York nebo do Prague, my jezdíme do New Yorku nebo do Prahy. A jsou to pořád stejní lidé nebo města.

Re: Re: hujeři metelesku blesku:
Autor: kldkrl Datum: 6.8.2006 20:04

Někteří by možná také rádi létali z Prahy do London nebo si něco koupili ve Wien, protože skloňované to vypadá přece tak divně. A  budou tedy Angličani psát I am going to Prahy?

Zelení se perou........:
Autor: vítěz Datum: 5.8.2006 1:16

Zelení uhli tak hrrr na ně! Pravičáci vy jste hrozní. Snad si nemyslíte, že dostanete můj hlas.

Re: Zelení se perou........:
Autor: dzanny_213 Datum: 5.8.2006 1:30

nemyslíme, ale stejně vyhrajeme a tobě sebereme dávky, parazite!

Re: Zelení se perou........:
Autor: Marat Datum: 5.8.2006 10:53

 Chacháá: "vítěz" !