28.5.2022 | Svátek má Vilém


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jarda 15.6.2006 21:17

Strany

Koho budeš volit ?

Komunisty.

No to je jasný, ale jakou stranu ?

:-)

AllName 15.6.2006 16:51

No vida,

na sněmu se buď poperou, Bursík dostane na chrám páně nebo zelení vstoupili do parlamentu poprvé a zároveň naposledy.

Chytrej a realistickej pán....

Mirek 15.6.2006 15:14

Politologem muze byt kazdy

Krome toho, ze Zeleni jsou povinni pomoci sestavit vladu Paroubkovi, jsem v clanku nenasel jedinou souvislejsi myslenku. Snad jenom jednu z nejnebezpecnejsich myslenek dneska, ze komunizmus je davno porazeny nepritel, ktery uz neznamena zadne nebezpeci. Toto zlehcovani totalitni strany, jenom proto, ze v soucasnosti nema vhodne podminky k plnemu rozvinuti sve totalitni sly, mne hodne znepokojuje . Slysel jsem ho v posledni dobe uz nekolikrat a vzdy mne nadzvedne ze zidle.

Mirek 15.6.2006 15:26

nejaka PR ??

PS. posledn tyden, jsem zaregistroval jak se vyrojilo mnoho clanku, ktere ma clenske zakladne Zelenych vysvetli, jak se jejich vedeni myli a ze nespoluprace s komunisty ja strasna chyba, co vice je to zavrzenihodne, protoze soudruzi jsou normalni strana a pan Paroubek je prima chlapik. Na nahody neverim. Spise to vypada na vlivovou PR. Komu asi takova kampan ma prospet ?? Necht si kazdy odpovi sam.

Buvol 15.6.2006 14:51

Jací zelení? Jepice to jsou!

jepice 15.6.2006 16:13

Re: Jací zelení? Jepice to jsou!

No dovolte! ;-€

jarda 15.6.2006 21:18

Re: Jací zelení? Jepice to jsou!

To nejsou jepice. To je odpad který v jiných stranách nechtěli. (Y)

daimonion 15.6.2006 14:24

buď anebo

Buď je pan Pečinka placený za to, aby nabádal Zelené k suicidálním pokusům, anebo má prostě úplně vymetený mozek. Jeho návrhy mají charakter gymnasiálních vtípků postrádající i jen náznak vztahu k realitě a řídit se jimi by mohl jen totální blb. :-/

Jrda 15.6.2006 13:57

Ach, ta čeština

prazak 15.6.2006 13:41

prapanakrale

To je teda fakt unikum. Uz vidim, jak soudruzi skacou, jak zeleny piskaj. Ten autor spad z jahody na znak. Kdyz si navic vzpomenu, jak Paroubek pragmaticky valcoval mensi koalicni strany v minulem volebnim obdobi, bal bych se jeho vladu podporit. Navic bolsani si rekli o vetsi vliv v mediich po volbach, co tim mysleli? Programem SZ byla modernizace spolecnosti, ne vlada z minuleho stoleti.

Hardy 15.6.2006 12:23

levicová politika v ČR

Mám pocit, že bývalí a současní prominenti ČSSD a KSČ učinili levicovu politiku v ČR pro liberálně uvažující občany značně neatraktivní, až nestravitelnou. Bohužel!  Rv

AeroKarel 15.6.2006 18:41

Re: levicová politika v ČR

No, to je snad zásluha, ne, že jim objasnili něco tak očividného.

Liberál a KSČM - jak by to šlo dohromady? A ČSSD, béčko KSČM?

Saša 15.6.2006 12:16

Když si Zelení hrají na Rychlé šípy,

těžko se mohou sčuchnout s Bratrstvem Kočkových pracek.

třetí 15.6.2006 12:07

Laciný antikomunizmus už netáhne.

Důkazem je páně Kalouskovy strany volební výsledek. Na antikomunizmu postavil celou předvolební kampaň a utržil takové "vítězství", že kdyby je ještě jednou zopakoval zmizela by KDU z parlamentu. Z toho plyne, že tato písnička je ohraná a nepůsobí. Lidé posuzují KSČM podle Filipa v televizních besedách a dlužno dodat, že to je setsakra slušný a inteligentní chlapík. Jurodivost se teď nosí napravo. Strany, které si po roce 1989 zavládly se rychle namočily do skandálů, neboť pouze majetek, peníze a znovu peníze spolu se sladkým pocitem moci je to, co je skutečným "programem" vládnoucích stran. KSČM si prošla katarzí po neúspěchu socializmu sovětského typu. Není v dohlednu realita, že bude ve vládě, tak také lze předpokládat, že kariéristé jsou ve stranách jiných. Ostatně jistě to každý pamětník vidí kolem sebe.

Zelení zacházejí se svými mandáty velice lehkomyslně, berou si příklad z Kalouska, jehož mocichtivost je tak silná, žese spojí třeba s ďáblem aby si zavládnul. Špatný příklad pane Bursíku. Příliš brzy jste se dal na cestu křiklavého, kalouskovského antikomunizmu.

LOJR 15.6.2006 12:22

Re: Laciný antikomunizmus už netáhne.

Slušný chlapík? Tak k tomu není co dodat. ;-DNicméně chápu, že lidem s podprůměrnou inteligencí nebo ztrátou paměti o předlistopadové realitě tak může připadat. Ony ty pomeje, které všichni dlabali, sice trochu smrděly, ale na druhé straně jich bylo dost a kdo byl trpělivý, svého kotce se taky dočkal. Stačilo držet hubu a krok, že, "třetí"?  

třetí 15.6.2006 12:34

Re: Re: Laciný antikomunizmus už netáhne.

Nevím, co vám mám odpovědět, neboť asi bude všechno špatně. Jen bych, prosím, rád věděl, jak se pan Filip špatně choval před listopadem. Taky netvrdím, že za socialismu byl svět řůžový, to jste si nějak sám domyslel, jen se nemohu smířit se současným jednostranným  nekritickým pohledem na naši skvělou přítomnost.

John 15.6.2006 12:41

Re: Re: Re: Laciný antikomunizmus už netáhne.

Stačí jedno slovo - FALMER. Chápu, že s VUMLem jsou to nepodstatné věci.

Mard 15.6.2006 12:45

Re: Re: Re: Laciný antikomunizmus už netáhne.

Jako právník jednoho jihočeského podniku se angažoval při vyhazování řady politicky nepohodlných lidí.

jarda 15.6.2006 21:21

Re: Re: Laciný antikomunizmus už netáhne.

Já se divým, že komunisti to tak dlouho vydrželi když byl celý národ v opozici. Alespoň mi to tak někdy připadá, že uplně všichni hrozně trpěli a bojovali proti režimu ze všech sil.

DPH 18.6.2006 17:43

Je to opravdu s podivem ...

někde jsem ale slyšel, že komunisté ovládli státní instituce a majetek, znemožnili svobodné volby a spojili se s okupační mocí, která měla v tuzemsku své posádky.

R 15.6.2006 12:50

slušný chlapík Filip Re: Laciný antikomunizmus už netáhne.

Mně se zdá Filip spíš jako dost kluzký chlapík než slušný. Kluzký mnohem víc než Grebeníček svého času.

second 15.6.2006 21:50

Re: Laciný antikomunizmus už netáhne.

kdyby byl pan filip slusny chlapik tak nebude zatvrzelym komunistou a neprosazuje tyhle zvrhle ideologie!!!!

R 15.6.2006 11:48

Otázka není, jestli se komunisté dostanou do vlády, ale kdy a za jakých podmínek

Jestli nyní, kdy hospodářství jede a tudíž nespokojených, kteří volí komunisty, je málo a komunisté potom sice musí se svým volebním programem ven ale zároveń je dostatečný kontrolní mechanismus v převaze ostatních stran, takže nebudou moct nic zásadního napáchat.

Nebo později, kdy bude hospodářství třeba stagnovat, kdy komunisté vsadí ve volbách na populistická hesla a využijí případné nespokojenosti těch chudších a v krajním případě volby vyhrají.

Zdeněk Kříž 15.6.2006 11:05

Ahoj Pavle

Asi jsi se definitivně zbláznil, že?

Otakar 15.6.2006 10:39

Nemusím ani rudé, ani zelené, ani černé.

Pokud by zmizeli z politiky a to nejen české, udělali by mne radost. Ale to co zde předvádí pan "zelený guru" Pečínka, to překračuje meze ,které lze se vší slušností tolerovat. To snad lze nazvat jen ódou na vývoz  "zelené" revoluce v jakékoli formě kamkoli, ale jen za jeho vedení a za cizí peníze. Vždy se najdou "stavitelé říší", kteří se pověsí na jakoukoli, byť i prospěšnou "ideologii" (ochrana přírody není nic špatného) a snaží se ze všech sil přivézt společnost k dalšímu průšvihu ať to stojí cokoli. Diskuze s takovýmito potřeštěnci není většinou možná a u "zelených" už vůbec ne, protože oni nediskutují o vědeckých faktech, ale o "zelené /rudé, černé/  víře" , proto jsou tito lidé pro společnost obtížní a i nebezpeční a bylo by dobré se jich vždy včas zbavit, a pokud ne po dobrém, tak i jinak, ale včas.

b rejžek 15.6.2006 10:44

Re: Nemusím ani rudé, ani zelené, ani černé.

Velice s vámi souhlasím. přečtěte si zajímavý text A.Koenigsmarka v dnešním Metro.

Douša Josef 15.6.2006 10:37

Hrozné je

že takoví lidé jako Keller a Pečínka dnes vyučují na Masarykově univerzitě v Brně. Keller je zažraný bolševik a Pečínka není o nic lepší!

Kdfo má díru do zadku a možnost publikovat, ten přetahuje a lanaří Zelené na Paroubkovu stranu. Tak u Pečínka v tomto článku. Jenže Zelené tentokrát nevolila levice! Všichni levičáci, včetně komunistů, volili Paroubka, aby zvítězil a mohl sestavovat vládu. Proto ten pokles hlasů pro komunisty! Samotní komunisté by se bez Paroubka k vládě nedostali, takže jednoduchý kalkul a jsem přesvědčen, že to bylo s Filipem domluvené. Zelené volila bývalá Pravda a láska a všichni ti kolem Havla, který také otevřeně pro ně agitoval. Má to být náhrada za padlou US a všechny ty Naděje a podobná uskupení, co kdy Havel inicioval. Proto teď Havel mlčí, ale myslím, že jak je mu vlastní, intrikuje v zákulisí. Otevřeně přemlouvat Bursíka pro přechod ke kamarádovi Paroubkovi, si nedovolí! Byl by to veřejný hlas pro komunisty!

křovas 15.6.2006 11:35

Re: Dobré je

A kampak že se voliči komunistů poděli? Nikam se nepoděli, děti, umřeli.

LOJR 15.6.2006 12:27

Re: Re: Dobré je

Umřeli?! Větší omyl lze sotva udělat.  Procentuální pokles počtu hlasů jejich voličů je dán pouze větší volební účastí, jejich voliči jsou totiž skalní a chodili vždycky. V absolutních číslech dostali hlasů dokonce více než  v roce 2002.

křovas 15.6.2006 12:44

Re: Re: Re: Dobré je

Tak to mě opravdu velmi mrzí. Odhalil jste mě,  podrobné výsledky jsem nečetl. Přesto pevně věřím, že jednou chodit přestanou.