18.10.2019 | Svátek má Lukáš


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Frank 18.9.2019 19:45

Zbytečný článek, stačilo napsat: patřím k množině občanů, která preferuje vládu beztrestného gangstera. Vyhovuje mi neprávní stát.

V. Čermák 18.9.2019 22:10

Inu tak to se vám zase něco nepovedlo, že? V současném státě vládne právo, takže nesmyslné, účelové rádobykauzy netrestá, i když poptávka byla převeliká. No a vláda vedená schopným, drtivě zvoleným Premiérem je velmi úspěšná a dělá mnoho dobrého pro hodně lidí v ČR. R^. Ale vy si klidně zvolte úplně jinou vládu s úplně jiným premiérem.;-O Toš tak...

D. Mach 19.9.2019 7:40

Už zase tady prezentujete svoji mantru, že 30% je drtivá většina? Soudruzi asi někde udělali chybu, a stále dokola ji opakují.:-(

V. Kain 19.9.2019 19:00

Čermáku vy jste asi byl někde na Marsu,že nevíte co předcházelo ukončení této kauzy.Překrucování,lhaní,bagatelizování,zastrašování atd.To všechno jsou lehce doložitelná fakta.Ovšem poslat před soud někoho kdo má obrovskou politickou,ekonomickou a mediální moc není jako tak poslat někoho jiného.Lepší by bylo kdy kápli božskou,že mají z Babiše bobky.

V. Čermák 18.9.2019 18:37

U mně by Rupli všichniRv včetně Výborného, Rakušana i Pospíšila, o Fialovi a Bartošovi raději nemluvit. Oni sice Respektují, Ale pořád, když Babiš, tak Špatně. To, že se jednalo o účelově vytaženou starou rádoby kauzu na Politika a později i Premiéra Babiše, kauzu Podnikatele Babiše z podnikatelského prostředí, už Pomlčeli:-(. Máme zde Kapitalismus a v něm se musí dodržovat Zákony, nikoliv Morálka, s čímž se setkáváme dnes a denně, že? A zatahovat podnikatelskou neMorálkou do Politiky je Účelové a hlavně neMorální;-€. Normální člověk to hodnotí jako Neschopnost přijít s nějakým užitečným programem. Toš tak....

J. Svoboda 18.9.2019 19:51

Pane Čermáku, myslím, že jste to byl vy, komu jsem psal, že když už se chcete opičit, píše se TOŽ a nikoliv TOŠ.:-(

Jinak jste úplně vedle. Babiš je opravdu s morálkou na štíru a je to prasák. Víte přece, že ryba smrdí od hlavy.:-(

M. Prokop 18.9.2019 20:49

Nemůže, protože je šachystoš. :-P

A prasáci mu imponují, celkem zákonitě. Svůj k svému.

V. Čermák 18.9.2019 22:04

No tak jste si tzv. přiŘehtal:-P, ale teď už raději do stáje na slámu k ostatním komoňůmRv. Svůj k svému....

V. Čermák 18.9.2019 22:01

Tak Morálku z klobouku vytahovati se vám zachtělo?Podnikatel Babiš to má s morálkou stejné, jako každý Podnikatel v současném Kapitalismu. Musí akorát dodržovat zákony a to dělá. Ale teď Nepodniká a je drtivě zvoleným Premiérem úspěšné vlády, která dělá dobré a užitečné věci pro mnoho lidí v ČR:-P. Nějaké hloupé vulgarity vám nejsou nic platné;-O. Toš tak, Pěkný dne...

J. Svoboda 19.9.2019 16:21

Pane Čermáku, evidentně nejste schopen pochopit, jaký že nesmysl píšete. Vy nevíte, asi protože nechcete vědět, kterak Babiš zrujnoval podnik FAU Přerov, kterak Babiš ukradl panu Radovi Agro Jevišovice, kterak Babiš ukradl družstvu Kostelecké uzeniny celý podnik a nestyděl se prohlašovat, že ho zachránil, kterak Babiš zničil podnik a rodinu panu Kovárníkovi, kterak Babiš dohnal mělnického podnikatele pana Sládečka k sebevraždě, atd. Nevím, jaké vulgarity, natož hloupé, jsem použil. Hloupé je to, co píšete vy, včetně TOŠ. Nejhloupější je však to, že takových Babišových podržtašků jako vy, je tady bohužel množství větší, než malé.

J. Svoboda 19.9.2019 16:35

A ještě něco. To si opravdu myslíte, že všichni čeští podnikatelé jsou takoví zločinci a zloději jako Babiš? Nevíte, proč vyházel plno policajtů, proč vyměnil ministra spravedlnosti? V takovém prostředí se velmi snadno chová podle zákonů. Nevíte, že by raději viděl svého syna studeného, než aby k němu pustil naše policajty? Morálku do klobouku schováváte vy, asi proto, že se jí v zájmu vašeho guru bojíte jako čert kříže. Že je drtivě zvoleným premiérem, je rovněž váš nesmysl. Z občanů ho volilo asi 19 %, což rozhodně není nic drtivého, Ale k prohlášení neodstoupím a neodstoupím a pamatujte si to, mu to bohužel stačí.

L. Prudký 18.9.2019 16:31

U paní autorky neprošlo ANO testem přesto, že jim to neumožnila. Prostě by na ně nevsadila ani floka.

J. Vintr 18.9.2019 15:27

Justici netřeba zpochybňovat. Ta se zpochybňuje sama. Trestné stíhané případy kriminální činnosti soudců, hlavně korupce, jsou nejspíš jen špičkou ledovce, protože v tomto prostředí se korupce mimořádně obtížné odhaluje. Sami soudci před časem dali veřejně najevo, jak moc jsou závislí na penězích, když zneužili svou pravomoc, aby si vysoudili na státu vyšší platy.

V. Čermák 18.9.2019 18:40

Tak, tak. To ovšem s Babišem a Čapím hnízdem nijak nesouvisí, že?

J. Vlček 18.9.2019 14:32

S Fialou v čele je ODS v české politice nadále odsouzena hrát okrajovou roli, Piráty může volit jen oblblá mládež, kdo může volit účastníky srazů sudetoněmeckého landsmanšaftu Lidovce, to vůbec nechápu, stejně tak jako, kdo může svůj hlas vhodit TOPce, ukecaného Jiřího Pospíšila, o Starostech vykuleného Rakušana ani nemluvě.

Chystaná Trikolora, myslím, bude mít odkud přebírat své podporovatele. [>-]

J. Svoboda 18.9.2019 14:50

Agitka :-)

Pěkný den.

D. Mach 18.9.2019 16:47

No a to jste nejmenoval Okradmůru. Ten vám asi také se svými extrémisticko-populistickými názory není úplně nesympatický. Jinak mně je přes padesát a Piráty jsem volil. Nevím, jak vám budu pasovat do role "oblblé mládeže", ale netuším, proč je vám sympatický Klaus-Klaus-Klan, když ani neznáte jejich program.

J. Vlček 18.9.2019 17:40

Pouze potvrzujete výjimku v tom smyslu, že i starší volič, který by už mohl mít rozum, se nechá také někdy zblbnout, pane Machu.

Mimochodem, v čem spatřujete extremismus strany SPD? Program Trikolory sice neznám, ale názory VKml mi byly vždy sympatické.

D. Mach 18.9.2019 19:31

To, že starší volič se nechá snadno zblbnout, máme jasně doloženo: opilec na hradě a estébák předsedou vlády. Tou výjimkou já nejsem. Bylo nás v mém okolí poměrně dost, kteří jsme volili Piráty.

Extremismus SPD je poměrně jasný. Kdo tady vychoval prvního českého teroristu Baldu? Ale je toho víc. Bohužel si málo fandů neuvědomuje, že všechny Okradmůrovy strany jsou jen mlýnkem na peníze pro svého majitele. Vyzývají lidi k obraně před imigranty, ačkoli tu žádní nejsou. Paktují se s evropskými stranami, které se snaží legitimizovat Putinův režim, který je ve své podstatě násilnický a dobyvačný. No a tak dále. ... Jo a co se týká názorů VKml - já ho slyšel vždy vystupovat proti něčemu. Žádný jeho originální názor nesnám.

J. Vlček 18.9.2019 20:00

Pane Machu, ohledně SPD a její výchovy teroristů, přisuzovat jí extremismus a podobné nesmysly, jsou jen keci v kleci.

Svoji pozornost věnujte svým oblíbeným Pirátům, kteří nejsou schopni, ani ochotni, respektovat rozhodnutí nezávislého soudu. Tomu se říká anarchie, a ta jde s extremismem ruku v ruce.

D. Mach 19.9.2019 7:43

Prozatím se extremismem prezentuje jen SPD, takže zůstaňte u faktů a přestaňte fantazírovat. ;-O

M. Prokop 18.9.2019 20:52

"Bylo nás v mém okolí poměrně dost, kteří jsme volili Piráty."

To bych vás rád viděl. Ač mám hodně známých i soustolovníků, živého voliče Pirátů jsem ještě neviděl. Asi proto, že se vyhýbám cvokhausům i technopárty.

J. Jurax 18.9.2019 17:56

Inu, jste nejspíš duševně mlád, když volíte Piráty ... ale mně je sedmdesát a do puberty, ba i před ni, se duševně vracet nehodlám ... :-)

J. Ptáček 18.9.2019 11:12

Panu Babišovi nefandím, ale je-li vše podle práva, je to to nejlepší. Jen by to mělo platit pro všechny (Nečas, Rath, Rittig atd.).

P. Jirkovský 18.9.2019 10:10

Nojo, a o všem rohoduje velice nepoučený a nekvalifikovaný názor paní Kateřiny Lhotské-Moudré.

M. Prokop 18.9.2019 11:16

Jak rozhoduje?

R. Langer 18.9.2019 12:33

Cože? 8-o

P. Jirkovský 18.9.2019 12:49

Pardon, roZhoduje.

J. Chaloupka 18.9.2019 10:08

Pokud chtějí státní zástupci nezávislost, tak musí vypustit slovo státní, protože to říká, že zastupují stát. Takže prokurátoři. Jinak se musí smířit s ministrem spravedlnosti, který ručí za jejich činnost.

J. Novák 18.9.2019 12:15

Jste naprosot na omylu. Žalobce v tresntích věcech vždy všude zastupuje stát. V USA jsou to státní návladní, někde jsou to prokurátoři atd. Ale princip je v podstatě stejný: Zastupují stát a jejich hlavním úkolem je toto zastupování právě v tresntích věcech. U nás jsou to státní zástupci proto, že prokurátoři podle norem předpřevratových měli krom dozoru nad trestním řízením ještě celou řadu dalších úkolů, např. dozor v některých věcech správního charakteru atd. To by bylo zřejmě na víc. Všimněte si toho, že třeba na Slovensku si s nějakým přejmenováváním nedělali hlavu a nadále tam působí prokurátoři. Prostě k tomu přistoupili pragmatičtěji. Tak či tak, státní zástupce, stejně jako prokurátor, je zaměstnanec státu. A že ministr ručí za práci st. zástupců? Na to jste přišel jak? Ministr má v trestním procesu přesně vymezené mantinely, tedy co může, resp. k čemu je povolán. To do toho ostatního nemůže kecat, resp. kecat může, ale je mu to houby platné.