23.1.2021 | Svátek má Zdeněk


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pourová 18.1.2006 17:26

nerozhodujeme-li sami, nedivne se

Vyzýváme všechny, kteří mají zdravý rozum - udělejme tyto kroky:
1) Zbavme politiky jejich imunity
2) Zaveďme jim osobní hmotnou zodpovědnost za výsledky jejich rozhodnutí
3) Zaveďme odvolatelnost politiků
Ostatní již půjde samo!!!!
Politická strana Pravý Blok - strana za ODVOLATELNOST politiků, NÍZKÉ daně, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET tyto kroky bude vždy prosazovat bez ohledu, zda se prostřednictvím voleb dostane do parlamentu nebo ne.
stefflova 18.1.2006 10:36

Re: Odstupné 20? ANO!

Jura Jurax 18.1.2006 8:45

Nedivme se,

ten Sýkora je holt typický volený zastupič. Takových je ...
mikulasacert 18.1.2006 1:28

Odstupné 20? ANO!

Myslím, že by většina našich poslanců, za výkony, které předvádí ve sněmovně ve prospěch našeho státu, jako odstupné zasloužila minimálně 20, ale NATVRDO!
Kvetla 17.1.2006 22:27

Co je doma,to se počítá.Z cizího krev neteče,tak pokus "vyjdeto"?

Jana 17.1.2006 18:42

Re: Re: Re: Re: Re: Vždyť je to normální

Pokud umíš počítat, tak si děl 3 miliardy počtem lidí u nás a výsledek je částka,kolik jsi si připlatil mimo ostatní na zdravotnictví. A pak se chlubí stávající garnitura ve vedení,že zdravotnicrví je zdarma.
Jan 17.1.2006 18:34

Re: Re: Re: Re: Vždyť je to normální

Ano,socdem nedovolí aby si lidé připláceli na zdravotnictví a dá 3 miliarčdy z peněz nás lidí do zdravotnictví.Tato schizofrenie a lhaní,na které paní  Musílková upozornila jí stálo místo.Proto volte lháře.
veha 17.1.2006 17:46

Re: Re: Re: Vždyť je to normální

Bože, Renato, VZP je jen prostředníkem, vyplácí peníze,k teré vybere na pojistném. Vybere tolik, kolik jí určí stát, rozdělí tolik, kolik jí určí stát. Tečka. Ředitelka mohla pouze protestovat, a taky to dělala.  Mluví se o tom už týdny, nepochopilala jste z toho ničehož?
I.V. 17.1.2006 17:41

Jděme k volbám všichni!!!

To, co pan poslanec vymyslel, svědčí o tom, že současným zákonodárcům (a stejně tak politikům pohybujícím se v exekutivě) není nic šíleného cizí a je to jen další střípek toho, že již zcela ztratili pojem o realitě. Bohužel to vypovídá nejen o úrovni těchto lidí, ale i o úrovni národa - přece jsme si je zvolili a národu se toto líbí!!! Sociální dávky stoupají, stoupá i počet jejich příjemců a tím i stoupá počet voličů. Za všechno zlé mohou bohatí, je proto třeba je zdanit, dát jim majetková přiznání, milionářské daně, je potřeba na vše zřídit dozorčí a kontrolní orgány (opětovně za daně občanů) a hlavně je čas od času někoho spektakulárně obvinit a snažit se ho zavřít. Prostý lid zatleská a je spokojen: "Ten Jirka mluví jako my mámo, vypadá jako já, je to jeden z nás...!" Nadávejme tedy sami sobě a hlavně si přestaňme už všichni stěžovat a kecat po hospodách a udělejme to nejjednodušší, co se udělat dá - jít k volbám, protože se může klidně stát, že tyto volby budou na dlouhou dobu poslední, protože až to vezmou rudí bratři všichni dohromady a pěkně po soudružsku spolu, nestačíme se tady divit. Jen mne udivuje, že marně hledám všechny ty ochránce lidských práv a svobod (pánové Ruml, Smoljak a spol.), ale asi vše vidím špatně, když idol ochrany lidských práv v této zemi (bývalý) si pochvaluje, jak to hezky jde a jak by mu to s Jirkou klapalo.  Bohužel se obávám, že se do voleb dočkáme ještě šílenějších návrhů, které ovšem budou méně nápadné a hlavně tiše projdou - např. zamýšlená novela tiskového zákona, další zásah do daňových zákonů, novela trestního zákona apod..  
Renata D. 17.1.2006 17:25

Re: Re: Vždyť je to normální

Co je mě do Bednára, tomu nic neplatím narozdíl od Musílkové. Ale konečně ji už odvolali a tak jsem dnes spokojená.
Jakub Vosáhlo 17.1.2006 16:16

v klidu

Lidi, nerozčilujte se a těšte se na recesi. To se páni poslanci nedoplatí.
Jan 17.1.2006 15:52

ČESKÁ POLITIKA: Zasloužené odstupné poslance Sýkory... Na to jedinná ÚČINNÁ odpověď: DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI k volbám, ale pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedení a okradeni, NEVOLIT žádnou parlamentní stranu vládnoucí (po

ČESKÁ POLITIKA: Zasloužené odstupné poslance Sýkory... Na to jedinná ÚČINNÁ odpověď:
DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI k volbám, ale pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedení a okradeni, NEVOLIT žádnou parlamentní stranu vládnoucí (post) komunistické kriminální fízlokracie!!!
jeff 17.1.2006 13:53

No tak, zkusil to,

vdyť je to prostý, slušný, pracovitý, skromný poslanec se sociálním cítěním. Volte sociální demokraty.
666 17.1.2006 13:38

proc ne...

a bych mu dal i adekvatni podil z dluhu co KSCSSD naflakala.
Randall 17.1.2006 13:16

Re: Nevděk světem vládne

 A myslím, že by mu měli ve vší slávě předat těch poctivejch 20 melounů (podobně jako Richardovi v ZOO) a kdyby se divil, tak jen říct - to byl jenom žert, pane posranče, promiňte.
Viking 17.1.2006 12:58

Panebože to je č...k!

Oni poslanci fakt žijí naprosto mimo realitu! Vypráskat je odtamtud všechny do jednoho!
rampepurda 17.1.2006 12:24

Re: Co byste chtěli od rozežraného socánka, trpícího pocitem vlastní nenahraditelnosti?

Nojo, vlastní vinou, ale tu vinu vidí VE ŠPATNÉ KOMUNIKACI (Otázky V. Moravce), nikoli v tom, že dělal kraviny.
mak 17.1.2006 11:45

kdo je to sykora?

nikdy jsem o nem neslysel, ze by v parlamentu neco delal. Ale mysleenka je to dobra, pokud za 4 roky vydelaji cca 4 miliony, tak by parlamentem vyzirkove jen prochazeli a nechavali si ihned vyplatit toto odstupne, ale ti co by opravdu chteli neco pro lidi delat, by v parlamentu pracovali bez odstupneho. Pak bych jim veril, ze to opravdu nedelaji jen pro vklastni kapsu.
o´hafra 17.1.2006 11:22

Já jsem pro!

Oni se totiž potom okamžitě zruší! Budou sice kandidovat dál, ale to by se už nějak dalo zvládnout... ?
MLOK1 17.1.2006 10:57

Re: Nejste vy tak trochu omezený? Řekl důstojník v českobudějovických kasárnách Svejkovi...

Souhlasím s Realistou. Pouze bych v rámci jasného jednoznačného vyjadřování nahradil termín "tak trochu omezený" daleko výstižnějším slovem "vych..nej jak mraky".
Optimista 17.1.2006 10:56

Proč se neustále divit?

Nevidím na tom požadavku nic divného. Mnoho věcí, které se nám kdysi zdály absurdními a nepředstavitelné jsou teď naprosto samozřejmou součástí našeho života. Tak co se všichni divíte? Žádný nesmysl není tak velký, aby jej nějaký další nezastínil. Nehledě na to, že když jej bude někdo opravdu chtít uskutečnit, vůbec se nebude někoho ptát. I na to už jsme si zvykli, a taky nikdo neprotestuje.
Ladislav N. 17.1.2006 10:56

Re: Vždyť je to normální

Renato, nezáviďte Musílkové 2 miliony odstupného. Ona těžko může dodat miliardy do systému deficitního ze samotné defince jeho fungování.... Prostě má manažerskou smlouvu, v níž ty dva miliony má potvrzené. Vzpomeňte si na Gabriela Berdára (Český Telecom), ten měl motivační podíly a odstupné v řádu desítek milionů - a vám tohle nevadilo? Je pravda, že o tyhle miliony nefér obchodováním a reklamou musel zákazníky nejdříve "okrást"... a pak část z nich dostal do vlastní kapsy...
Optimista 17.1.2006 10:49

Re: shoda čistě náhodná

Vážení, každá novelizace zákona, nařízení a pod., která vychází z dílny zákonodárců je dle průmyslového názvu - zmetek. Platíme je ale za co? Poradce mají, odborný poradní sbor můžou využívat a výsledek? To víte - stačí se vymluvit na nové požadavky a implementaci komunit.práva do našich norem. Ale to předse nejde donekonečna. A za to " opisování" již vymyšleného chcou ještě vyšší finanční požitky? Napříč politickým spektrem usazeným v parlamentě a senátu jsou všichni stejní pazgřivci. Když jde o jejich kapsu, tak se hravě - bez ohledu na ideové rozdíly - domluví.Hamba takovým "zástupcům lidu".
loula 17.1.2006 10:27

Re: shoda čistě náhodná

Ano, máte pravdu, když jde o hájení vlastních výhod, potom to jde napříč. Jenom připomenutí, rozmražení platů bylo také z dílny senátorů ODS a politická representace (senát, president a poslanci) to schválili doslova během pár dní.  Zpětné zmražení sice všichni schvalují , ale již se o to marně rok pokoušejí. O omezení imunity se marně pokouší již 16 let.
Co dodat? Když politik - jakékoliv barvy - řekne, že prší, tak se jdu raději podívat z okna.
Realista 17.1.2006 10:23

Nejste vy tak trochu omezený? Řekl důstojník v českobudějovických kasárnách Svejkovi...

Tutéž otázku bych si dovolil položit poslanci Sýkorovy i já. Jen bych ještě dodal,, a nenažraný "?
Pan poslanec totiž svůj návrh vůbec nevyslovil v žertovné nasázce, jak se ho snaží bagatelizovat jeho straničtí kolegové.Pan poslanec návrh položil naprosto vážně, s drzostí některým poslancům vlastní, aby otevřel zcela nepokrytě otázku odstupného ve sněmovně před nadcházejícími volbami. Už vidím, jak se jeho iniciativ chytí senátní doveda Kubera z ODS a přilepí opět k nějakému zákonu dovětek o poslaneckjém 20 milionovém odstupném tak chytře, že nebude opět jiné volby a poslanci si diamantový padák schválí. Nicméně opět se slibem, že všechny peníze věnují na dobročinné účely jako to udělali u poslaneckých platů.Vždy se totiž najde nějaký pazgřivec, kde padne na úrodnou půdu kdejaká pitomost , vyslovená poslancem, který by spíše potřeboval pro svou omezonost vyhodit ze sněmovny a poslat na psychiatrické vyšetření, než zastávat takovou vrcholovou státní funkci. Proto položím otázku ještě jednou: ,,Nejste vy tak trochu omezený?" Volič ať rozhodne za něj sám, zda bude volit stranu, která má takové poslance ve svých řadách.
pavel 99 17.1.2006 10:09

Re: Jak mohl chudák vědět,

nejsou tam jenom "bubliny"?
pavel 99 17.1.2006 10:08

Re: Dělal si srandu

nikdy mne nenapadlo, jak zábavná je práce takového poslance - vždyť jsou "v euforii" kažou chvíli. (Tedy soudě podle různých "výstupů").
marťa 17.1.2006 10:07

Re: Dělal si srandu

 ...ano, Kraus ho předtím pozval na kakao...
Pavla B. 17.1.2006 10:03

Dělal si srandu

byl v euforii
Josef 17.1.2006 10:00

Re: Re: Nevděk světem vládne :-D (originál rozhovoru MfD)

Pane Ladislave žádný rozhovor neproběhl,redarktorka sesbírala drby a vypotila článek do prvního vydání sobotní MfD,ve druhém už to nebylo.