31.10.2020 | Svátek má Štěpánka


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Peřina 10.3.2010 18:37

Re: Tak je to správné !

Přečtěte si titulek.Tam je ukázán viník i ten,kdo preferuje ono heslo.Je to naprosto logické,že čím hůř se budou mít občané,tím více budou inklinovat k levici,která jediná slibuje,že se o ně postará.Za jakou ale cenu už neříkají.Stát má mít co nejmenší pravomoce,má disponovat s co nejméně penězi,a má se starat jen o ty opravdu nemohoucí a důchodce.Ti se mají v současné době ze všech(kromě podnikatelů) nejlépe.

J. Láníček 10.3.2010 18:09

Tak je to správné !

Viníky je třeba pojmenovat a ukázat na ně. A ještě by mě zajímalo, kdo se to má mít hůř, abychom to mohli pochopit !

J. Peřina 10.3.2010 16:31

Re: Rušení nemocnic

A teď alou na kutě a nezlobit.Nebo že-by ještě jednu pohádku?Soudruhu,Vy jste se asi zbudil a měl jste ruky v nočníku,jinak to není možné.Tady se píše o destrukci pod vedením celé ČSSD,a Vy tady vyrukujete s věcmi,které nemáte podložené,které jste jenom slyšel na schůzi ČSSD,kde hlavní slovo měl soudruh Rath.

J. Peřina 10.3.2010 16:26

Rušit zdravotnická zařízení je dlouhodobým plánem ČSSD.

Jejich heslo:"čím hůř,tím líp" je každodenně uváděno v praxi,ale lidé to nechtějí pochopit.Jim stačí,když soudruh PAROUBEK a spol ukáže prstem kdo-že je tomu na vině.

R. Kříž 10.3.2010 15:16

Re: ZA VŠECHNO SE PLATÍ

a proc by duchodci meli mit narok na moje penize?

J. Láníček 10.3.2010 14:15

Je nám to jasné -

- nebudeme krátkozrací, ale dlouhozrace a prozíravě budeme volit ODS ! Ta to nezruší, ta to jen zprivatizuje. A to pak budou létat jiné třicetikoruny - ovšem to už z našich kapes !  Nic není zadarmo, ZA VŠECHNO SE PLATÍ. Mnohdy i za pouhou hloupost.

M. Matoušek 10.3.2010 12:05

Re: ZA VŠECHNO SE PLATÍ

pane Sedláčku.Proč by neměli chtít důchodci 13 a 14 důchody,když tyto platy pobírají naši nezkorumpovaní soudci a možná i jiní státní  úředníci?Já vím o tom,že rok má 12 měsíců a to v jakékoliv profesi.Notabene - platy soudců se pohybují od 50 až 100.000 výše.takže takové dva platy navíc soudce představuje 200.000 ročně.,což představuje téměř jeden tisíc důchodců s těmi 2.400 kačkami.A spočítejte počet soudců a je to slušný balík finančních prostředků.Přesto si na tyhle platy nedají sahnout,prý pro nezávislost.Já bych to nazval spíše nenažraností.

M. Matoušek 10.3.2010 11:58

Rušení nemocnic

Rušení čehokoliv,takzvaná restrukturalizace bylo a je specialitou ODS.Od 90tých let nic jiného nedělala,rušila Státní statky,regionální tratě,celá průmyslová odvětví a pochopitelně i nemocnice.V karlovarském kraji byla třeba zrušena železniční trať Nové Sedlo -Bečov.U nemocnic se to týkalo Loketské,Kraslické /kde byl navíc tehdy vybudován nový operační sál/ a v Aši.Dnes se hovoří že byl či je snahou pana Šmuclera získat Sokolovskou nemocnici a přeměnit ji v LDN či podobný projekt.A nabízí se otázka,kdo,která strana se snaží zprivatizovat veškeré zdravotnictví včetně zdravotních pojišťoven?No přece naše modrá ODS

F. Pavlis 10.3.2010 8:43

To pravé

inferno teprve přijde. Po zkrácené lhůtě vlády koaliční přijde převaha vády lehce jednobarevné. Bez ohledu na to, co způsobilo prázdnou kasu, budou za deficit trvale odpovědni politici ODS. Budou-li v další vládě zelení a černí, budou mlčet, nebo přitakávat.  Dost pádný důvod na to, aby nedostatek financí vyřešil prodej letiště v režii ČSSD, která to udělá spravedlivě s využitím zkušeností s. Tvrdíka. Poplatky u lékaře se budou pohybovat o nějakou korunu výše, protože bude zvýšen důchod a zrušeno danění benefitů. Na rozdělování - spravedlivé ovšem - však peníze být musí.  Voliči ČSSD to samozřejmě pochopí a Jiří I.Veliký vstoupí do dějin ČR jako TRIUMFÁTOR. Dlužno ovšem povědět, že elity strany mnohým "protivné" - , k tomu rozbalily parádní koberec. Z jedné strany Václav II, z druhé strany primátor  Matky stověžaté a v pozadí se usmívá jediný, který na tom netratí - A.Řebíček. O jiných se sice ví  také, ale jsou v závětří tichých dohod. Napříč politickým spektrem. Nelehká volba mezi kopytem malým a menším než malé...Zbývají už jen ta velká. Vzhůru do starých časů...

V. Kain 10.3.2010 7:31

Zaplatíme za vás poplatky

Vážení voliči tohoto kraje.Dneska se vás ještě možná zeptají.Po volbách pokud si zvolíte tuto prolhanou socanskou sebranku se vás nikdo na nic ptát nebude.To není návod  pro volení ODS.Volte jiné strany.KSČM nedoporučuji s těma máme bohaté zkušenosti.

R. Sedláček 10.3.2010 7:29

Re: ZA VŠECHNO SE PLATÍ

Nic není zadarmo, ale bude. Hned po volbách to začne. Komunismus s lidskou tváří, bezplatné zdravotnictví, velké důchody, výhody, sportoviště pro širokou veřejnost zdarma  Rychlokrasobruslení). 13,14,15 a možná i 16 platy a důchody, levné dovolené v Řecku. A všechno to bude platit ČEZ.

K. Podroužková 10.3.2010 6:18

ZA VŠECHNO SE PLATÍ

Místo současného podepisování petice si měli občané rozmyslet koho budou volit! A stejně to dopadne po blížících se volbách. Jen je škoda, že na krátkozrakost jedněch doplatí i ti prozíraví. Ušetřili třicet korun, mohou o té úspoře přemýšlet! Mělo by se pořád dokola opakovat: NIC NENÍ ZADARMO, ZA VŠECHNO SE PLATÍ!!!