16.10.2019 | Svátek má Havel


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Mlich 20.9.2010 16:55

Co získá politik?

U toho srovnání politiky s obchodem mi chybí upřesnění, co v tom kšeftu získá politik. Nabízí se možnost manipulace se státním rozpočtem, t.j. dohození zákazek kamarádům. Anebo žeby něco jiného?

K. Janyška 20.9.2010 13:19

Kajan

Tak tvrdě pravicového premiera jako je Petr Nečas ještě ČR neměla !  Z toho plyne i to, že ODS je jedinou skutečně pravicovou politickou stranou u nás ! Dzp.

P. Fryš 20.9.2010 11:46

Re: Rozbor

"nebezpeční maximálně sami sobě". Taky výsledek, nemuseli by margirovat falešného mrtvého studenta. :-) Dělám si z toho legraci, jsem už ve věku kdy dožití VVR je diskutabilní. Tento panárod konzumních blbců si ještě musí minimálně deset let vymáchat držky ve sra*kách. Po "sametovce" jsem se podivoval, kde se tolik blbců vzalo. To už mám vyřešeno, blbců v populaci bylo přibližně stejně, jen se za komančů báli otevřít klapačku. Teď jsou z nich nejtvrdší antikomunisté.

J. Slanina 20.9.2010 11:27

Re: Rozbor

Nepřesvědčil jste mne o blízkosti VVR. Na rozdíl od vás nevidím žádnou "jiskřičku naděje" ani od těch pražskýchúředníků, kteří dokáží právě jenom hystericky ječet: "Mám padesát let, kdo mě zaměstná...." Klíčové slovo je právě ono "zaměstná". Oni si ani ve snu nedovedou představit, že by někdy ve svých ručičkách drželi jakýkoliv pracovní nástroj, natož vidle. Pokud by k této nepravděpodobné variantě snad někdy došlo, byli by si s těmi vidlemi nebezpeční maximálně sami sobě.

P. Fryš 20.9.2010 11:14

Re: Rozbor

Správní "revolucionáři" to asi nebudou, vypadá to na místní bafuňkářskou pidiligu. To však musí posoudit místní občané, znalí situace. Pár terčů pro vidle snad vyberou. Jsem pesimista (dobře informovaný optimista), dobře už bylo. Termín "dohledná doba" je ošidný,ale může být krátký. Historicky je však jasné, že revoluce počesku vznikají v Praze. Pražáci se zatím mají vůči ostatním velice dobře. Jiskřičku naděje ve mně vytváří hysterický jekot úředníků kopaných z ministerstev. "Mám padesát let, kdo mě zaměstná....", objevili to, co už jinde znají dvacet let. Takové cinkání vidlema bojovníků, kteří celý život naplňovali zákony profesora Parkinsona, by jako startovací moment, nemuselo být až tak špatné. :-)

J. Slanina 20.9.2010 8:49

Re: Rozbor

No, víte, pane Fryši, vaše víra ve VVR je mi sice sympatická, ale její realizace je poněkud z říše sci-fi. Již z jejího názvu vyplývá, že by při ní bylo nutno vzít ty vidle do RUKOU. No, a vzhledem k tomu, jak "rád" tento národ bere do rukou třeba lopatu, nepředpokládám v dohledné době její realizaci. Myslíte si snad že tihle: http://www.horsovskytyn.cz/soubory/4487/p0114041.jpg  jsou ti správní "revolucionáři?

B. Jelínek 20.9.2010 8:31

Program

Opravdu si autore myslíte, že většinu voličů zajímá nějaký program stran? A kolik lidí, si myslíte, že vůbec přemýšlí o jeho důsledcích a realizovatelnosti?

P. Fryš 20.9.2010 5:33

Rozbor

Přesný popis situace. Už se těším autore, co bude až se vzbudí otec - zakladatel Kajan z Bruntále. To bude řev. :-)

Naštěstí pro občany, ODS na Vaše rady nedá. Rozdáváčná ČSAD si z Vás poučení taky nevezme. Obě tlupy patří do p...ropasti dějin. Současná vládní koala bude velice brzy zralá na VVR (Veliká Vidlová Revoluce).