27.10.2020 | Svátek má Šarlota, Zoja, Zoe


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
mik 8.2.2009 22:48

Přesně

typické stalinské čistky. Bolševici, komunisti sosani, všechno stejná pakáž. Jde jim jen o vlastní koryta a klidně kvůli tomu zlikvidují celou zemi, vyvraždí elitu národa. Jsou to pra sata, která patří za mříž nebo rovnou na šibenici.

Neffoun-Uffoun-Blboun 8.2.2009 20:56

Bartoň brečí až se za břicho popadáme

jako by chudáček nevěděl, že na čistkách a podrazech je založená celá tato slavná demokracie.;-D

milan007 8.2.2009 21:42

Re: Bartoň brečí až se za břicho popadáme

Taky ho máte tak vyvinuté jako Jyrka ??

Zdeněk 9.2.2009 1:15

Re: Bartoň brečí až se za břicho popadáme

Nevím čemu se smát! Nad vámi umím jen plakat. Bože, do čehos duši dal! Mám se těšit na vaše soudruhy, kteří rozumí úplně věšemu. Mám se těšit na Stalina? Nebo máme vlastní zdroje, které tu prý jsou! Je to Rath, Paroubek čí Filip? Pro mne je to stejný chlív zrozený ze stejné bachyně. Proč vše není košér?

Jik 8.2.2009 19:13

Bendl vyrazil hned na dobry den 16 reditelu nemocnic

okamzite jak je dostal od statu (dnes bylo mozno vyrazit jen pet protoze vetsinu Bendl postupne poprivatizoval), vubec se nezkoumalo jestli ti lide jsou kompetentni, leteli ihned. Na vsech ministerstvech po nastupu ODS byly cisty od vrchu az dolu. Proc pan Barton o tom nepsal ?

Bubik 8.2.2009 20:05

Re: Bendl vyrazil hned na dobry den 16 reditelu nemocnic

Vaše informace jsou zajímavé. Fakt dělali čistky "od vrchu az dolu"?  Znáte konkrétní příklad těch ministerstev? Napište které ministerstvo, kdy to bylo, jaké všechny funkce vyměnili. A bylo to jen na ministerstvech vedených ODS nebo i KDU a SZ? Jména nesdělujte, stačí ministerstva a  funkce............

Díky.

milan007 8.2.2009 21:44

Re: Bendl vyrazil hned na dobry den 16 reditelu nemocnic

Který je to ten dobrý den na vyhazování ředitelů ??

mik 8.2.2009 18:55

Po příštích volbách, které vyhraje ODS

bude potřeba pořádně prozkoumat pozadí "činnosti" KSČSSD na radnicích, pak už nebude potřeba je odvolávat, půjdou rovnou do kriminálu.

Co neviděl neukrad, (a)sociální demokrat.

Vodička-sapér 8.2.2009 17:32

Ing. nestyda.

Rozhovor,  ve  kterém  se  dr.Rath  zmínil o Hitlerovi, nebyl zrovna košer, on se za něj veřejnosti omluvil,  reakce politiků ODS, ohlasy  na  něj byly  trapnými  scénami.na což ostatně upozornil i pan Neff.Jak prohlásil  D. Rath, on  přišel  za  německé okupace o některé  své předky.Inž . Bartoň  nízkým  žvaněním  o přimalovaném  knírk,  klesl  na  dno lidské slušnosti.  Jednou by se mohlo stát, při současné  sprostototě  nékterých  českých prostitujících  "novinářů", že některého napadne, někomu nasadit charakteristickou čapku a přírovnat  jej k  F. E.. Dzeržinskému, to bude "vtipné". že pane ing. Bartoni Csc.,Vy který se takto zviditelňujete, ve své, až chorobné snaze,  stát se europoslancem

Petr 8.2.2009 19:31

Re: Ing. nestyda.

Jestliže p. Bartoň je CSc., pak musel být v KSČ anebo vystudovat VUML. A to ani nemusel toho moc umět, na rozdíl od dnešní doby, kdy je na Ph.D. nutné prokázat jistou vědeckou úroveň.

Petr 8.2.2009 20:17

Re: Ing. nestyda.

Tak jsem si vyhledal www stránku p. Bartoně a z jeho životopisu vyplývá, že musel být hodně dobrý soudruh, když mohl v tuhé normalizaci dělat kandidaturu. Protože teď zase chce být europoslancem, tak zamořuje NP svými stupidními a servilními články  k vrchnosti, aby se ODS zalíbil. Je zajímavé, že ti největší "štváči" jsou buď bývalí komouši (Štětina) nebo svazáci (Mejstřík). U Bartoně bych tipoval obojí.

Kvetla 8.2.2009 16:39

A proč by měl ochraňovat nějakou hospodářskou soutěž ,když by musel "čůrat" proti větru.,riskovat a "pálit si prsty".....

Nebo si snad někdo naivní myslí,že tuhle trafiku dostal shůry jen na jedno volební období ??? Doby p.Volejníka jsou už dávno pryč...:-D

Forstmeister 8.2.2009 13:43

Propaganda a organizace, kap. 11

Upravená citace z jistého dílka: "Každá strana musí nejprve získaný lidský materiál rozdělit do dvou velkých skupin, totiž na přívržence a na členy. Úkolem propagandy je získávat přívržence, úkolem organizace je získávat členy. Přívrženec strany je ten, který souhlasí s jejímy cíly, člen strany za tyto cíle bojuje. Přívržrnrc je nakloněn straně díky její propagandě. Organisace pak musí zařídit !, aby její člen aktivně působil při získávání nových přívrženců... Přívrženectví je podmíněno pouze pasivním uznáním příslušné myšlenky ... a tkví pouze v poznatku... Poznatek svou pasivní formou odpovídá majoritě lidstva, které je líné a bojácné, oproti tomu členství má aktivní smýšlení a odpovídá tak pouze lidské minoritě... Propaganda se proto musí neúnavně snažit o to, aby daná myšlenka získávala co nejvíce přívrženců, zatímco organizace musí nejpečlivěji dávat pozor na to, aby z přívrženců vybrala ty nejcenější a učinila z nich své členy...  Etc. Etc. Hádejte, kdo to napsal? Jako bych slyšel věrchušku ČSSD (pana Topolánka nevyjímám, jenom se svým fallickým prostředníkem si bude v silničním provozu na "Slovači" dát pozor). Můj názor.

Petr 8.2.2009 15:30

Re: Propaganda a organizace, kap. 11

"aby z přívrženců vybrala ty nejcenější a učinila z nich své členy" - praxi to moc neodpovídá, viz účelový nábor členů (byť hospodských povalečů), aby Bursík a Gandalovič mohli obhájit své posty.

vladimír ondys 8.2.2009 12:20

NA SRATH!

(POKROKOVÝ POZDRAV RATHOVY GARDY)

Zdálo se mi, že jsem v lůně matky a přišel můj čas. Snažil jsem se ze všech sil, ale kdosi zatarasil tunami papíru děložní hrdlo. Přivítal mě patolog s výsměchem, že jsem už starej kolík zralej akorát tak na důchod, když jsem se prolistoval na svět. V pokrokové euthanasii mě umlátil razítkem, pro jistotu, nestihl jsem totiž zaplatit ani jednu zálohu na zdravotní a sociální pojištění! Nemocniční zřízenec, fanatický příslušník Rathovy gardy, na mě hodil prostěradlo a vyvezl na chodbu. Všude byli pacienti a vyplňovali lejstra o velikosti A4. Stovky. Všichni tvořili jednolitou masu. Kdo chtěl i nechtěl zrušit poplatek třiceti korun, každý musel vyplnit patřičný tiskopis se třemi kopiemi a zájemců byli stovky: znásobte si to počtem nemocnit! Předtištěné archy došly někdy kolem 11,00 hodiny. Odkudsi shůry byl pak vydán befel, že se mají zatím používat jakési náhradní, které byly ale jen trojité, takže pacient svou kopii nedostal… Jeden z nich se hystericky rozchechtal, že musí zaplatit daň za danajský dar kraje.Spousta opálených Čechů si intelektuálně neuměla poradit s prohlášením formou já a vykřikovala: Kdo jsem já, do piči? Neměl kdo jim poradit, zaměstnancům nemocnice se s okamžitou platností (datováno 30. ledna 2009) zakázalo mluvit s pacienty nebo kdekoliv jinde o problematice poplatků a o čemkoliv s tím spojeném. Vedle mne se náhle zjevil duch Orwella a liboval si, že našel svého Velkého bratra. Na Srath!Rv;-PR^

http://ondys.wordpress.com/2009/02/07/z-hlediska-vyssiho-principu-mravniho/

Věra 8.2.2009 12:19

Rath opět v TV

Kdo má silné nervy, může mrknout na Otázky Václava Moravce, kde exceluje Rath v duelu s novou ministryní zdravotnictví Filipiovou. Zase snůška demagogie!(Y)

peregrin 8.2.2009 12:35

Re: Rath opět v TV

sapíš tu demagogii předvádí druhá strana; paní ministrině má mezery v argumentaci

Petr 8.2.2009 13:11

Re: Rath opět v TV

Ministryně je afektovaná a nekompetentní. Dost silně evokuje příměry z drůbeží říše a asi nejen mně. S ní to ODS určitě nevytrhne.

Slava 8.2.2009 13:18

Re: Rath opět v TV

R^R^R^

AndyO 8.2.2009 13:53

Re: Rath opět v TV

hoši hoši,  vy jste straníci jedna radost. Evokujete silně příměry z hovězí říše- té vykastrované části

peregrin 8.2.2009 14:27

Re: Rath opět v TV

vžená paní, straník nejsem, dívám se pouze kriticky; je vidět,že argumenty došly i vám; dobře znám tchána ministrině a jí si vážím, neměla tam však chodt tak nepřipravená

AndyO 8.2.2009 14:35

Re: Rath opět v TV

ale jděte. Narážky na drůbež vám nevadí, na hovězí ano? 

Neraďte ministryni, ani vy jste žádný argument nepřinesl. Dívejte se kriticky a objektivně.

peregrin 8.2.2009 14:42

Re: Rath opět v TV

narážky na druběž jsem neměl já; je vidět, že dobře nečtete; ono mávat během hodiny jedním obskurním článkem z tisku není demagogie? objektivně vzato měl Ráth částečnou pravdu i s tím Hitlerem a Karlem IV; bohužel, říkat takové věci je neslušné,což beru

peregrin 8.2.2009 14:43

Re: Rath opět v TV

mávat čtyřikrát jako s pádným argumentem

Ladislav N 8.2.2009 15:24

Re: Rath opět v TV

Rath jenom svými žvásty o "řešení krize" dal najevo svou EKONOMICKOU NEGRAMOTNOST. Toť vše.

Herakleitos 8.2.2009 15:45

Re: Rath opět v TV

Ládíku ekonomický negramota jsi především ty !Vzpomínáš na naši diskuzi o letošním schodku státního rozpočtu?Vidíš a už se mluví o tom, že bude činit více jak 100 miliard. A kdo měl pravdu ty ve meno?

AndyO 8.2.2009 22:35

Re: Rath opět v TV

proč jste se tedy ozýval, ač jsem nepsala vám ani o vás?

Objektivně vzato pravdu neměl, neboť ani Hitler, ani Karel IV primárně nestavěli proto, aby "pozvedli hospodářství", to byl jen vedlejší produkt jejich činnosti. Hitler potřeboval zbraně a silnice, úvěry získával ručením budoucími válečnými zisky- bez válek a kořistí by neměl čím platit dluhy a tudíž by žádné hospodářství nepozvedl, jen by ho dorazil.

Karel IV stavěl opevnění- nejen on, na stavbě tzv. Hladové zdi se údajně podílela i chudina, aby měla práci- ne že by stavěl zeď, aby někoho zaměstnal.

Zaměňujete příčiny a důsledky, přinejmenším. Že je Rath demagog je stará vesta,  tak holt riskuje, že to občas někdo připomene.

Zdeněk 9.2.2009 1:24

Re: Rath opět v TV

Lež je pro vás argument. Zlodějna se dá ospravedlnit Jánošíkem - Rathem? Lež je lež a zlodějna zlodějnou! Rath je hajzl, sprostej demagog, nacista, komouš, což jedno jest! 

Forstmeister 8.2.2009 14:00

Re: Rath opět v TV

Nevím jak Vy , ale je to svým způsobem "novicka" u Moravce. Zkuste třeba oponentně obhájit, že je možná sudá odmocnina ze záporného čísla? Předveďte oponenturu před kamerami a ... Mentorům nejde o nic, jenom Vás "dusí". Z každého lze následně udělat blba, jenom blb je vždy logicky uspokojen. A Vy, jakou "líheň" upředňostňujete, když "S ní to ODS určitě nevytrhne"? Ale Vaše věc, co mi je po tom. Můj názor.  

Petr 8.2.2009 14:07

Re: Rath opět v TV

Pokud znáte komplexní čísla, tak odmocniny ze záporných čísel nejsou problémem. Důležité je však vědět. To je vše, co jsem chtěl říci. Bohužel však hlavní je stranická knížka, znalosti ani nemusíte mít, pak je ovšem ten výsledek tristní. Na nezkušenost se neznalosti svádět nedají.