7.12.2021 | Svátek má Ambrož, Benjamin


Diskuse k článku

POLITIKA: Vzhůru! Teď to zkusí lidovci

Nebudeme už poštěkávajícím psíkem, který ve vládních koalicích připomíná jednou sociální rozměr politiky, jindy rozpočtovou odpovědnost. Budeme stranou, která se pustí s největšími konkurenty do přímého boje o vládu ve prospěch občanů České republiky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Kotas 28.5.2017 18:36

Re: Lidovci, to je to nejhorší, co se v ČR urodilo

A pořád je dost takových, kteří to nechtějí znát, vědět.

J. Ráž 28.5.2017 17:11

Lidovci, to je to nejhorší, co se v ČR urodilo

Už za Šrámka Lidovci ukazovali, že jsou schopni jít do koalice s každým, jen když jim to zajistí vládní funkce. Ve volbách v roce 1946 totálně propadli a tak se rychle začali lísat ke KSČ, což jim vyneslo členství v Národní frontě a účast na vládě až do roku 1989. V roce 1990 si zvolili za předsedu agenta StB a na dalšího předsedu výstižně pasoval vtip: "Víš jak se jmenuje had na tři písmena? LUX" a klausova průpovídka, že nejhorším nepřítelem vládnoucí strany je koaliční partner. No a Bělobrádek všechno, co se o Lidovcích říká, jen potvrzuje!

U komunistů každý ví, co od nich může očekávat. U Lidovců to pozná, až když má kudlu v zádech.

V. Kotas 27.5.2017 12:07

Re: Pámbu s námi a zlý pryč!

Navíc se stávají oblíbenci médií, takže masáž bude intenzívní.

F. Navrátil 27.5.2017 11:54

Pámbu s námi a zlý pryč!

Bělobrádkova volební trojkoalice lidovci, stánkaři a Landsmatschaft je odvážným projektem.

P. Lenc 27.5.2017 11:06

Tato strana

politických prostitutů budiš nám varováním.

J. Lepka 27.5.2017 10:55

Poněkud nadnesené:

" Budeme stranou, která se pustí s největšími konkurenty do přímého boje o vládu ve prospěch občanů České republiky."

Zatím mají pověst děvky, která jde s každým. Ovšem i z vysloužilé prostitutky může být morálku kázající opora církve.

J. Mrázek 27.5.2017 8:55

Sudetoněmecký ladsmanšaft to schválil ?

Kvůli tomu tam Bělobrádek přece jede ? Herman už to má posvěcené ...

J. Mrázek 27.5.2017 8:52

Pst! Nechte je spáchat harakiri se STANem !

Pokud se nespojí ve STANu, tak se jich jinak nezbavíme. Vždy půjdou s kýmkoli, kdo jim nabídne korýtko .... nešťourejte do té úspěšné sebevraždy, nebo si to ještě rozmyslí ....

M. Fuksa 27.5.2017 8:37

Re: Lidovci, kostelní socialisté

P.Malečku,

co to s Vámi cloumá za nenávist, závist nebo co?

J. Švarda 27.5.2017 8:37

Re: Občane děs se - lidovci chtějí moc v tvůj prospěch!

Lidovci se obrátili proti svým voličům oficiální účastí předsedy Bělobrádka na Sudetenlandsmanschaftu, kde následuje příznivce sudeťáků Hermanna. Jinak pane Malečku souhlasím s Vámi, nejde jen o peníze, ale o životy,již podporou nelegální migrace,kdy onen Hermann by chtěl přijímat islámce ve velkém počtu. Kvotomilci jsou na koni.

Jen poznámka: Italové se nás neptali, jestli velká migrace z Ukrajiny nám nečiní potíže, ale od nás automaticky vyžadují příjetí islámců ́a kvot vůbec.Jejich lodě berou uprchlíky z z neválčících částí Afriky, pod záminkou humanity a vozí je do Evropy.A hned hledají kdo si musí převzít občany Libie atd.

P. Čech 27.5.2017 8:20

Re: Lidovci, kostelní socialisté

Čunek je lidovec, pane Malečku, možná jeden z nejschopnějších. Ten dozajista nevolil Starosty. A voliči hnutí ANO 2011 také asi Starosty nevolili. A Lidovci? Kdyby před listopadem nebyli v Národní frontě, komunisté by je zrušili. Asi jste v té době ještě nebyl na světě, že toto nevíte.

P. Čech 27.5.2017 8:15

Re: Lidovci, kostelní socialisté

Jde totiž o to, že na krajské úrovni mají t.zv. tradiční politické strany ještě horší pověst než na celostátní úrovni. O tom to je.

P. Čech 27.5.2017 8:14

Re: Občane děs se - lidovci chtějí moc v tvůj prospěch!

Lidovci budou vždy oním pošěkávajícím psíkem. Tedy, opravdu vždy? K tomu, aby se změnili v důstojného hráče by museli opustit jednu ze svých podstat. Ona totiž římskokatolická církev, kterou u nás představují a hájí je u nás také jen poštěkávajícím psíkem a dělá jen to, co je jí dovoleno. Žádné spojování se starosty jim nepomůže, spíše uškodí. Oni totiž ti Starostové by také mohli být jedním z hlavních hráčů. To by ovšem nesměli mít ve svém čele Gazdíka. Člověka, který žvaní stejně hloupě jako Sobotka.

P. Maleček 27.5.2017 7:27

Re: Lidovci, kostelní socialisté

Jo prosadili - v jednom kraji díky profláklému pobírači sociálních dávek, majiteli několika občanek a cigánobijci Čunkovi a ještě někde s pomocí totalitních ANOnistů. Stejné jako když lidovci vlezli do komoušské Národní fronty.

P. Maleček 27.5.2017 7:20

Občane děs se - lidovci chtějí moc v tvůj prospěch!

Tak prý lidovci budou stranou, která se pustí do přímého boje o vládu ve prospěch občanů České republiky. A to dokonce dle vzoru zachránce Francie, ne-li celé EU Macrona.

Takže občane pozor, pevně drž svou peněženku, úspory rychle schovat, nejlépe zalít do betonu doma pod podlahu a pořádné bezpečnostní dveře či plot. A samozřejmě k tomu řvoucího rafana.

Protože jak někdo lide vyhlásí, že jde bojovat o vládu v tvůj prospěch, ke všemu dle vzoru prolhaných a nenažraných francouzkých socialistů, teď se lživě maskujících za centristy, jde ti občane nejen o majetek, ale i o život.

Tedy o život jakž tak svobodný, bez totálního podřízení se socialistickému státu a vymahačům té jediné správné morálky. Však to samé lidovci vyhlašovali, když nadšeně vstupovali do komunistické Národní fronty.

A. Reček 27.5.2017 6:50

Re: Lidovci, kostelní socialisté

Omyl, vůbec nehulí. Popsal situaci jaká je. Že lidovci mají šanci se starostami se prosadit potvrdily už krajské volby.

M. Prokop 27.5.2017 0:08

Lidovci, kostelní socialisté

a rozpočtová zodpovědnost? Pan Holub hulí něco velmi účinného.