22.10.2019 | Svátek má Sabina


Diskuse k článku

POLITIKA: Vydá se ČSSD za lidmi a stane se znovu hnutím?

Nejvýstižněji na brněnském sjezdu načrtl diagnózu České strany sociálně demokratické nejmladší člen nového vedení Petr Dolínek. Náměstek pražské primátorky ve svém kandidátském projevu hovořil o tom, že sociální demokracie přestala být hnutím, jakým byla před sto lety.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Krutý 16.3.2017 13:04

uvidíme

jak se strana porovná s volebním výsledkem okolo 10%....

D. Polanský 16.3.2017 11:08

ČSSD ani žádná strana se za lidmi

nevydá, ani se nikdy nevydala. Přece o tom to není. To si fakt myslíte, že někdo se dá na politiku kvůli lidu?

A. Bocek 16.3.2017 11:07

Není co závidět,

ČSSD je 4 roky ve vládě s řepkovým Andrejem, který sice oje...vá erár , ale nic se neděje.Společně s Andrejem a Lidovci podporujou u nás montovny a pak se rozčilujou, že nás ty montovny málo platí . EET likviduje podnikání na vesnicích, až se hledají dotační programy na udržení venkova. Progresívně zdaníme manažery , lékaře, odborníky a těm když u nás nezvostanou budeme vymýšlet setrvávací bonusy. ČSSD nic nedělá pro střední třídu , dala se do holportu s velkokapitálem a nemá program .

K. Vyšata 16.3.2017 10:35

Zatím ze spojení, nebo lépe řečeno

z výsledků koalice mají socani co rozdávat. Tak jim stouplo sebevědomí do té míry, že se navážejí pod vedením lišáka Kalouska do ANO, které vlastně na sebe vzalo tíhu vybrat co nejvíc daní aby si mohla ČSSD splnit svůj rozdávačný program. Je nesmysl si myslet, že bude ČSSD po volbách v pozici si plnit sliby co chrlí na voliče. Každou korunu co rozdají musí někdo vydělat a v podobě daně jim vložit do rukou. Kde asi by vzali socani tolik peněz aby všechny uspokojili? Sápou se na, chtěl jsem napsat bohaté, ale ono vlastně jde většinou o ty trošku lépe placené, těm napálí větší daně. Za pár měsíců začne zúčtování. Hrob se začíná blížit dnu a ČSSD se připravuje ulehnout .......

P. Lenc 16.3.2017 10:16

Re: Pane Jelínku,

Jo, ale přiznejme jim, že své lži desítky let propracovávaly téměř k dokonalosti a mnoho lidí jim stále věří.A nyní se chtějí vráti ke svým kořenům, to znamená že budou mlátit o stůl vykořisťo vaným dělným lidem a doufat, že jim "dělný lid" na to znovu skočí.Jsou schopni vytáhnout i svého času soc. dem. než se stal bolševikem harmonikáře a "dělníka" Tondu Zápotockého, který "dělníkoval" po hospodách na Brněnském Cejlu.

P. Rudolf 16.3.2017 9:20

Dobrá poznámka

Přesně na to dojely Modré straky (samozřejmě, nejen na to) a Orange Boys jsou na nejlepší cestě je následovat. Ale jak správně píšete, ještě mají šanci (já dodávám - není-li už pozdě).

F. Lesniak 16.3.2017 7:27

Re: Netuším, kde se vydá ČSSD,

..vím..

F. Lesniak 16.3.2017 7:27

Netuším, kde se vydá ČSSD,

ale ví, kde by se měl vydat Jelínek.

Z. Rychlý 16.3.2017 7:01

Pane Jelínku,

vy socani se od komančů zase až tak moc nelišíte. Bolševici jsou paraziti, kteří chtějí svého nositele a živitele rovnou zaříznout, aby z popela a dýmu vzlétl nový, lepší člověk jako Fénix; kdežto vy socani jste paraziti, kteří svému živiteli pouštějí žilou fest, ale úplně chcípnout ho nenechají.

Jenže zdravý hostitel vypadá úplně jináč, než chudinka napadená parazity buď rudými, nebo oranžovými.