Diskuse
POLITIKA: Vláda mnoha nadějí
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Politická patologie
V naší zemi je jednoznačně důsledkem nám vnuceného, pro nás neúnosně nákladného elitářské byrokratického, sociálního a byrokratického "parazitismu" a jakákoli představa, že nyní vládnoucí 5. kolona jeho "bruselského" centra se s tím něco pokusí udělat je mírně řečeno tragikomická.
Hlupákům bude možná stačit, že jim předhodí pár obětí svého výběrově politicky orientovaného lovu na "kmotříky", a z toho, že spokojení EU-protektoři dočasně pootevřou přítok korumpujících dotací.
Nepochopí, že opět prudce narůstající státní dluh budou platit ubohostí svých budoucích důchodů a životní úrovní svých dětí, které navíc vzhledem k naší teď už nezvratné přeměně na EU-protektorátní montovnu, budou mít před sebou kariéru pouhých "panských kočí" tak jako za nyní již dokonce oslavované C.K. monarchie (před tím než se začala rozkládat).
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz