20.6.2021 | Svátek má Květa


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
paták 15.3.2007 22:10

Bojím se

Mám obavy z kvalifikovaného rozhodnutí našeho demokraticky zvoleného parlamentu,plného postsocialistických poslanců,přímé rozhodování "lidu"postsocialisticého mě úplně děsí.

paták 15.3.2007 22:05

Bojím se

American 13.3.2007 7:24

Re: Kdyz vlada klame je nutne referendum

Pletete si pojmy. Raketova zakladna je planovana v Polsku. V Cechach jde pouze o radarovou stanici! Veliky rozdil!!

American 13.3.2007 7:19

Jaka zakladna??

Nechapu, proc pouzivate levicackeho vyrazu: "raketova zakladna". Zadna zakladna neni a nikdy nebyla v Ceske republice navrhovana ze strany USA. Pouze "radarova stanice"!! A to je veliky rozdil. Radarova stanice ma obsluhu jen nekolika desitek vojaku, zadne rakety, tudiz zadna provokace vuci Rusku. To jen komuniste umyslne zamlzuji skutecnost. Doufam, ze nejste na jejich strane.

S pozdravem,

Cechoamerican.

Milan 13.3.2007 1:35

Re: Milý troubo,

Nezklamal jste mne , jak titulek , tak poslední věta , toť Váš zdvižený prostředníček dle Vašeho dvougulového Mijecka , jak vyšitý . Čím to je , že poznám odéesáka přes betonovou stěnu ve spánku ??? Je velmi úsměvné , jak vy pracanti  z ODSS automaticky každého , komu je z Vás na zvracení , šoupnete do pytle s Paroubkem . Omil , Péťulko , mě lezou krkem všechny partaje jak parlamentní , tak mimoparlamentní . Kde by byla Vámi založená ODSS , kdyby nebylo Dalíků a Trubiceho zprávy . Ve křoví . Ať se Vám to líbí nebo ne , to je prostě fakt, který nemůžete okecat odnikud . Celou Vaši partaj , jistě nejbohatší ze všech , které tu teď jsou ,může trunfnout jedině KSČM , ze které fakticky ODSS jako mutant nejvirulentnější pochází . Vždyť komu vděčí Otec zakladatel za svoji dnešní sesli , troubo, a až se bude škrábat do druhého období má opět předem ty komouše a lidovce jasný . Jako Bílou horou , i tímto údolím smrti musí český národ projít , nemá jinou možnost , ten podvod s hadrákem sežrala drtivá většina lidí bez rozdílu vyznání , ale Vy, budoucí Odéesesáci , jste kradli již  v listopadu , kdy ostatní jako voli zvonili v mraze klíčema na Letné . Jste tak chitřý ,až jste úplně nejchitřejšý . Jestli Vás něco charakterizuje nejlépe , je to fašistoidní vzhled ministra Čulínka , Nevidíma. Filípka Dvořáků , prostě vyholený nablejskaný lebky , chybí jen černé uniformy, o noci dlouhých nožů váš Mijecek žvatlal již v předvolebním čase . Vemte si Péťulko kšíry a do nich SIxsauera a audinou do šichty , kdo z odéésáků nepotřebuje gorily , že . Asi moc dobře víte , čeho a proč se bát . Pán Bůh se směje , když zloděj okrade zloděje . Termity , jako konzervativec , liberál , pravice , levice , středopravice a pravá levice , všemocná pazhnáta trhu , to je pro blbce , kteří potřebují pro svůj život fýrery , bez kterých si ani pacinky neumyjí  a dirky nevytřou . Tak vzhůru na Jánský vršek , jestli tam ještě někdo je , prý se všichni již zašili na ministerstva a do Strakovky . Čest práci .

PetrH 12.3.2007 18:35

Re: Re: Oblbování národa neustává

To JE Kavan! Už jsem ho takhle jednou oslovil a nepopřel to! Ale ještě jsem se ho nesyačil zeptat ma prachy v trezoru a soudruhy ze Zamini a BAe.;-D

PetrH 12.3.2007 18:31

Re: Re: K diskuzi Petra H s Milanem

Hele, výše jmenovaný Petr C. je na indexu! Bez té mezery ve jménu mi to dvakrát sdělilo, že buď dělám reklamu, nebo jsem rasista!(Y)

PetrH 12.3.2007 18:29

Re: K diskuzi Petra H s Milanem

Nojo, na tohle myšlenkově nestačím. Takhle důkladně to má v hlavě srovnané jenom C ibulka. A ty, samozřejmě.

Cato 12.3.2007 17:50

Re: Re: Oblbování národa neustává

Právě pro veliký počet Tobě podobných pitomců je nutné referendum, aby si každý sáhl na možnost a zodpovědnost za věci příští. Ale to Ti asi nedojde, tak v klidu seď a slintej na Topolem.

Kobylka Lajda 12.3.2007 17:14

Re: Re: Re: Vzpomeňte si , co a jak jste mohli ovlivnit po tak zvané sametové revoluci ( a co můžete legálně v souladu se zákony ovlivnit dnes !!!

Bože, ty jsi hňup, ten text je nečitelný nejen pro svou délku, barevné vyvedení, užití velkých písmen, ale především, že je to myšlenkový guláš!!! Kéž by Ti to slastně došlo!(Y);-O(Y)

Kobylka Lajda 12.3.2007 17:12

Re: Kdyz vlada klame je nutne referendum

Většina obyvatelstva nemá dost informací, při jakékoliv zmínce reaguje podrážděně, nechá si nakukat a naslibovat - jak jsme viděli, kolik lidí volí ČSSD a KSČ, přestože jejich plány jsou neuskutečnitelné a lživé. Teď za ně jiní budou tahat kaštany z ohně.  Desinformuje nejvíce ČSSD, protože musí odvést pozornost od svých problémů. Přemýšlej hlavou!;-D

Kobylka Lajda 12.3.2007 17:09

Re: Oblbování národa neustává

Obrať se na Paruba, socani to už dávno předjednali - a teď hrají na populistickou strunku, ačkoliv nebo protože jim hoří Lihový dům nad hlavou! O tom musí rozhodnout volení zástupci, ne pivaři a kecalové v hospodách a kancelářích. V našem právním  systému referendum není uzákoněno, tak si dupej nožičkou, co chceš - napřed musí být zákon, a teprve potom referendum! Máš pěkný nick - jsi rodina s Kavanem? Tak to tam potlač.;-D;-D;-D

Kobylka Lajda 12.3.2007 17:05

Re: Re: Re: Milý poklope!

Lorde, pan jirka s. velmi racionálně vysvětluje povrchnímu čitateli svůj názor, který také sdílím. Je směšné, když někdo tvrdí, že 200 Amíků bude tvořit okupační armády, zatímco jsme byli potichu a trpěli pobyt půlmiliónové armády ruských vší.  Tvrdit něco podobného je demagogie. Vaše reakce je nervózní a neslušná, alergická možná ani ne tak na radar, ale na voliče ODS, což nemáte a nemůžete mít u p. Jirky s. ověřeno. Zklidněte hormon.;-D;-D;-D

Cato 11.3.2007 23:57

Oblbování národa neustává

Žádná politická strana neměla ve svém volebním programu řešenou otázku základny a proto na tento problém nelze uplatnit princip zastupitelské demokracie.

Já vyžaduji REFERENDUM

Haf 11.3.2007 23:44

K diskuzi Petra H s Milanem

Ale tady nešlo o žádnou revoluci a chyby - jedna skupina komunistů vystrčila druhou za pomoci StB, KGB o krycí manévr byli zneužiti studenti a posléze "disidenti" - chartisti, prošpikovaní donašeči StB a mnozí bejvalí komunisti. Co v r.48 bolševici znárodnili, to konečně po r. 89 "zprivatizovali" - si přivlastnili !

PetrH 11.3.2007 22:28

Milý troubo,

miliarda se mi jaksi vyhnula, nebo mi nabízíš podíl z výpalného pro JUDr. Altnera? Žádnou stranu zakládat nehodlám, jaksi mi stačí, že jsem byl při zakládání napřed OF a pak ODS, čímž si prosím zkoriguj můj věk, ač konzervativec, už poněkud nemladý. Toto se samozřejmě dělo v době, kdy jste si teprve předávali z ručky do ručky Lidový dům, lhostejno, na které rudé straně jsi byl, nějak to splývá. A protože jsem konzervativec, hulení opravdu, ale opravdu nemusím, připadá mi ještě levicovější, než plastové lahve. Takže běž v klidu do postýlky a pokud tě u klávesnice bolí záda, nahřej si ve lněném pytlíku nějaké kakaové boby a přilož na dotčené partie, prý to pomáhá. A zapomeň na posedlost Dalíkem, už i velkého J.P. opouští, takže pátrá po vnitřním nepříteli na Vysočině. Vlastně si také můžeš obejmout nějaký strom, nejlíp dub, snad v něm objevíš spřízněný mozek. Končím a jdu krást, nikdo to za mě neudělá.

Mlan 11.3.2007 21:55

Re: Re: Re: Re: Vzpomeňte si , co a jak jste mohli ovlivnit po tak zvané sametové revoluci ( a co můžete legálně v souladu se zákony ovlivnit dnes !!!

Že bych černého PETRAh měl mít zase na své straně já ?? Ouvej , to nikolikerověk . Až Petře získáš červený diplom v přípravce na Akademii mladých konzervativců , doufám , že máš nad svojí postýlkou obraz Otce zakladetele a čestného předsedy se seznamem všech jeho čestných doktorátů z výletů po zeměkouli , ztebekouli , zněhokouli  a budeš PŘIJAT K ŘÁDNÉMU STUDIU ( cíl studia : jak beztrestně ukrást miliardu , zakládání a likvidování firem , životopisy Janosze Bacze a Pepy  z Honkongu , ztráta paměti u soudů ohledně peněz v pokladně partaje , kterou v budoucnosti založíš - JEŠTĚ VÍCE PETRŮh !!! .) buď sčasný a studuj , neboť platí i pro Tebe , co v mládí ukradneš , k stáru ( až přestanou dle modré šance vyplácet důchody) jako když najdeš . Protože vůbec nejseš schopen porozumět dosud ničemu , o čem jiní diskutující píší , snad kromě hulení marjánky , drž se témat a protivníků , kde vyhraješ na celé čáře ještě před startem ,(jako jsi vyhrál nade mnou) . Jsi jen nevtipně vulgární a bohužel nudný jak Vondrovy obhajoby radaru v lese . Snad budoucí studente vydržíš až do čestného členství ve Tvojí budoucí vládněopoziční straně ,Kalvoda , Čunek  a Dalík Ti pomhou s projevy na Nový rok . Tiše pláču      ;-(       smutkem nad tou ztracenou šancí , s Tebou Péťule již nikdy ani pýsmneko , bilo to kvásné a bilo toho dost  . Adyjéééééééééééé

Patron Divný 11.3.2007 20:31

Re: Re: Proč jsem proti referendu

Já bych řekl, že díky médiím vím o špičkových politicích víc (zejména toho negativního) než o svém sousedovi. Ne že bych o to stál nebo to považoval za dobré, ale je to tak.

BOMBON 11.3.2007 19:53

Re: Proč jsem proti referendu

... no, jen jestli to neni jenom tim, ze bezne nepotkavate moc politiku...

BOMBON 11.3.2007 19:51

Re: takovouhle diskusi bych bral, kdyby byla standardem... skoda ze neni

... ale ja lidem verim. proste bez kompetenci neni zodpovednost - to si overuji kazdy den v praci. pokud by ale vyhrali dementi a luza, pouze by to potvrdilo totalni ztroskotani mistnich intelektualnich elit, ktere ted pouze tusime. ja bych to ale risknul. on kazdy ma totiz pocit, ze ti dementi jsou "tam nekde". nikdo je nehleda v sousedstvi nebo u sebe doma. a pritom jinde nejsou... ;-) hezky den!

BOMBON 11.3.2007 19:43

takovouhle diskusi bych bral, kdyby byla standardem... skoda ze neni

a) ja vim, ze nikde zadna prasena kriteria a tim i definice nejsou... proto se ale autorky ptam, odkud bere takovou jistotu, ze jedno neni "vice demokraticke" nez druhe.  zhusta se "demokraticke" dosazuje misto slova "spravne", coz je trochu divne. proto me takovi mudrlanti jako autorka nuti k popichnuti....:-P

b) no, ja vychazim z toho, ze ti, kteri volaji po referedu jako jedne z metod demokracie (at uz to je cokoli), jsou prave toho nazoru, ze by se to (alespon castecne) zmenit melo. proto autorcin argument, ze to zmenit nejde, protoze to mame jinak, je trochu scestny, ne?

c) vite, ja kdyz slysim volani po odbornicich, tak mi vstavaji vlasy na hlave hruzou. navic, jak spravne podotykate, "kvalifikovany" bude zhusta zaroven i nedemokraticky. a to je spatne. takze odborniky neberu.

d) vite, to je jeden z problemu moderni "demokracie", totiz ze v pripade, kdy se stat pouziva k zasahum do spolecnosti, MUSI zakonite dochazet k buzeraci jednech druhymi. mira teto buzerace zavisi na liberalismu, ktery v dane "demokracii" panuje, tedy - cim mensi uloha statu, tim mensi urcovani pravidel zivota jednech druhymi. budete prekvapen, ale pokud stat prostrednictvim zakonu nebude nijak regulovat zdravotnictvi (protoze zdravi je komodita jako kazda jina a zdravotni sluzby stejne jako kazde jine), budete "hlasovat" nikoliv v referendu na otazku "mira spoluucasti ve zdravotnictvi", ale budete kazdou navstevu u lekare hlasovat svoji penezenkou. resp. budete hledat normalne trzne vzniklou pojistovnu, protoze nepojistit se muze pouze opravdu bohaty clovek, nebo dement. tim v drtive vetsine odpada problem s otazkou...:-) tady na to neni misto, ale behem par tydnu mrknete na muj web www.liho.cz, uvitam vas rad v diskusi...

e) vite, jsem asi naivni, ale ...

Rys 11.3.2007 18:45

Kdyz vlada klame je nutne referendum

Referendum v CR o otazce protiraketove zakladny je vice nez potrebne zvlaste proto ze vlada desinformuje a jedna proti vuli vetsiny obyvatelstva.

PetrH 11.3.2007 18:22

Re: Re: Re: Vzpomeňte si , co a jak jste mohli ovlivnit po tak zvané sametové revoluci ( a co můžete legálně v souladu se zákony ovlivnit dnes !!!

Nojo, zase jeden generál po bitvě. Kromě toho, že má maminka a současně milenka není Dolly Buster, incestní vztahy a oidipák ti milerád přenechávám, jsem tak ještě schopen ti s Woody Allenem přiznat, že to, že jsi paranoik, ještě neznamená, že tě nesledují. Jo, jdou po tobě nekomunističtí prezidenti a politikáři (no, aspoň něco tedy dělají). Jinak samozřejmě si vystačíme bez prezidenta, vlády i parlamentu, stačí pár moudrých v čele s tebou, který nechceš nebýt jako komunisti... no, věřím, že jsi dost jako oni. Pánbůh s tebou i s námi, kdyby to mělo být podle tebe.

Skybird 11.3.2007 18:16

Re: Re: Vzpomeňte si , co a jak jste mohli ovlivnit po tak zvané sametové revoluci ( a co můžete legálně v souladu se zákony ovlivnit dnes !!!

No, pokud to byla revoluce, tak šlo jistě parlament rozpustit, jmenovat prozatimní úřednickou vládu a vypsat volby. Asi by to nebylo tak úplně sametové, ale šlo by to.

Skybird 11.3.2007 18:12

Re: Re: Referendum ano či ne ? Nevím. Vystihli jste jeden z hlacních problémů, pánové.

R^R^R^

Milan 11.3.2007 17:16

Re: Re: Vzpomeňte si , co a jak jste mohli ovlivnit po tak zvané sametové revoluci ( a co můžete legálně v souladu se zákony ovlivnit dnes !!!

Péťulko , až opustíš dojnou náruč své maminky ,Dolly Buster , a našprtáš nazpaměť několik dalších tiskových prohlášení z Hradu , pak se svých nejchytřejších kamošů zeptej , PROČ BYLO NUTNO MÍT HONEM HONEM T.ZV. NEKOMUNISTICKÉHO PREZIDENTA , PROČ NEMOHL BÝT ZVOLEN ( TEN ČI ONEN ) NOVÝM , NEKOMUNISTICKÝM PARLAMENTEM . I KDYBY TO BYLO ROK PO HADRÁKU , MYSLÍŠ , ŽE BY SE PŘESTAL OTÁČET SVĚT ??? KOMU ASI NEJVÍC PROSPĚLO BIBLICKÉ  : NEJSME JAKO ONI  ( došlo Ti , co to vůbec znamenalo pro všechny komouše )???  Přešlápni z kopýtka na kopýtko , snad dojde . - Kolik měsíců po posledních volbách bylo Césko bez vlády s důvěrou ??? ( Je úplně jedno z jakých příčin )  Přestal se točit svět  ??? Došlo Ti , Péťulko , H , JESTLI POTŘEBUJÍ VÍCE LIDÉ SVÉ POLITIKY , NEBO "POLITICI" SVÉ LIDI ( ULICI )  ??? NEBÝT LIDÍ , JAKO JSEŠ TY I JÁ , KOHO BY ( TI, CO SE ŽIVÍ POLITIKOU - cit. C.Svoboda ) TI POLITIKÁŘI MOHLI OKRÁDAT ZA SVOJE NICNEDĚLÁNÍ (v parlamentu , senátu , vládě, naHradě , atd.atd. ) . Až se probereš z bezvědomí utrpěné nárazem na vemeno shora od Tvé milenky , prohrábni rošt a šópni tam jinou disketu .  Možná Ti něco slastně dojde , Liebling . Auf nevyjedrzehen .

H.K. 11.3.2007 16:53

Re: Vzpomeňte si , co a jak jste mohli ovlivnit po tak zvané sametové revoluci ( a co můžete legálně v souladu se zákony ovlivnit dnes !!!

Po roce 1989 se událo mnoho změn, které ovlivnili dnešní situaci ve společnosti. Po 40-ti letech vlády jedné strany nebyla náprava jednoduchá. Stalo se mnoho chyb a mnohé by určitě proběhlo jinak, kdyby nás vedli lidé, kteří by věděli jak postupovat. Bylo by dobré, kdyby se do vedení dostali lidé, kteří budou vědět jak "na to", aby se neopakovaly chyby z minulosti. Zdá se, že takovým člověkem, který ví co bude pořeba udělat, aby se už chyby nedělali je pan M i l a n.

PetrH 11.3.2007 16:27

Re: Vzpomeňte si , co a jak jste mohli ovlivnit po tak zvané sametové revoluci ( a co můžete legálně v souladu se zákony ovlivnit dnes !!!

Proboha, ty jsi ale vemeno! Já Havla nemusím, ale vysvětli mi, jakej jinej parlament byl tehdy k disposici! Asi mě budeš muset trknout, vypadáš na nějaký rohatý zvíře...

Milan 11.3.2007 16:19

Vzpomeňte si , co a jak jste mohli ovlivnit po tak zvané sametové revoluci ( a co můžete legálně v souladu se zákony ovlivnit dnes !!!

Přišlo vám divné , že poprvé Havla zvolil parlament složený JEN Z KOMUNISTŮ ??? - Chytrému napověz , hloupého trkni .- Od 17.11.89 se realizoval průběžně SCÉNÁŘ napsaný dávno před sametem NEPOSTRADATELNÝMI ODBORNÍKY , o kterých lid , držitel vší moci v zemi , věděl jen to , že to jsou komouši , estébáci , poradci z Moskvy , členové LM , rudě řečeno nomenklatura vzešlá z vůle KSČ ,  pozdější privatizátoři - miliardáři - "elita národa  (V.Dllouhý) . Jako na vysvětlenou se používal oblbovací slogan - vybíráme ze všeho špatného to nejméně špatné ....!!!Proč nešlo vybírat ze všeho lepšího to nejlepší !!! Již první "svobodné volby" byly zfalšované kauzou Bartončík , dokonce v hrubém rozporu s tehdy platným volebním zákonem . To samé volby poslední a kauza Kubiceho zpráva . ---Kdo se vás na něco ptal a co vám nabízel při "volbě" budoucího politického uspořádání  a ekonomického směřování země --- ( rozpad Československa - dtto bez komentáře !!! ) . Občané , kteří svými daněmi a prací vyživují vládnoucí lůzy a jejich podpůrný aparát -  neměli sebemenší šanci něco nějak ovlivnit ,  nebo se jen vyjádřit . VŠE BYLO DOPŘEDU PRÁVNĚ OŠETŘENÉ TAK , ŽE TŘEBA "ÚPLNĚ NÁHODOU CHYBĚLY JAKÉKOLI ZÁKONY", NEBO BYLY TAKOVÉ , ABY TUNELÁŘI DESÍTEK BANK A KAMPELIČEK , PODNIKAVCI V LTO atd.atd., ZŮSTALI ZA VODOU NA CELÝ ŽIVOT I S NAKRADENÝM MAJETKEM, značné procento špinavých peněz, které dodnes neumíme rozpoznat od čistých , posílila pokladny partajních sekretariátů ( Salzmann-ODS... ) a celkové rozkradení státního majetku (česká cesta privatizace ) je zpětně soudně ze zákona NEPŘEZKOUMATELNÉ !!!!! UŽ SVÍTÁ ???Pokuste se zjistit , jaký stupeň dosaženého vzdělání měly všechny vládnoucí elity odshora dolů a s jakým startovním majetkem vstupovaly do svých ZÁŘNÝCH ZÍTŘKŮ !!! A ještě by ulice chtěla REFERENDUM  !  Tůdle .

clay 11.3.2007 15:45

Re: Tak jsem si přečetl článek.

no vy jste ale opravdu mnoho z článku nepochopil.;-D