4.8.2020 | Svátek má Dominik


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Procházka 1.8.2020 16:08

A co to je ten pravicový populismus?

Za jedno z nejvíce populistických rozhodnutí považuji stopku jaderné energetice v Německu, kterou prosadila Frau Merkel na základě havárie ve Fukušimě.

"A strategie Andreje Babiše, že Česká republika musí v Bruselu hájit především české národní zájmy, bere euroskeptický vítr z plachet nejen SPD či Trikolóře, ale třeba i ODS." No to snad jen u voličů ANO, kteří mu věří každé slovo. Reálná politika ANO směrem k k Bruselu je jiná. A kolik peněz z dluhu dokázal Babiš urvat, bude nepodstatné, až se bude muset splácet.

Pokud jde o Vondru, ten má bohužel s reálnou politikou ODS málo společného. Stačí si vzít jen jeho nominaci do EP , koho přeskočil na základě preferenčních hlasů a koho tam vlastně původně Fiala nominoval. Snaží se chlapec, ale takových je tam strašně málo.

A pokud jde o další témata směrem k EU: migrační krize se nevyřešila, jen neplní první stránky novin. A hlavně se nevyřešil problém integrace migrantů - ani těch, co jsou v Evropě už třetí generaci a podporovali Islámský stát, ani těch, kteří přišli v posledních letech a jsou buď na dávkách, nebo se úspěšně zapojili do organizovaného zločinu. Z jejich pohledu, upřímně, moc na výběr nemají. O rostoucí islamizaci a jejích důsledcích můžeme číst denně. Zeleným údělem si EU zabíjí to, co alespoň trochu fungovalo vzhledem ke světu - automobilový průmysl a stabilní a udržitelnou energetiku.

V. Kain 1.8.2020 17:27

A kolik peněz z dluhu dokázal Babiš urvat,bude nepodstatné,až se dluh bude muset splácet.Z toho co urval bude větší část směřovat do Agrofertu.Oni už se nějaké cestičky najdou.

J. Soch 1.8.2020 17:36

D. Procházko velice hezky a spravne napsano palec nahoruR^R^