28.9.2021 | Den české státnosti


Diskuse k článku

POLITIKA: Václav vs. Václav

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Haf 9.10.2007 22:41

Václav I - komanči (StB + KGB) nastrčenej exot

Václav II - komančů dítě.

9.10.2007 17:18

Re: exot Václav H.

 TY SI ČOBOLÁCKÝ PIČUS (Y)

slovák 8.10.2007 23:05

exot Václav H.

Nevyjadrím sa ku Klausovi, ale Vašek Havlú  bol aj mojím  prezidentom. Je to úplne nesvojprávny snílek, ktorý si vsugeroval, že je mesiášom ľudstva. Jeho bláboly sú úplne mimo reality. Prezidentské povolanie je asi jediné, čo mohol robiť, nevie robiť nič iné, absolútne neschopný a neužitočný človek. Jeho absurdné divadelné diela nie je možné prežiť do konca predstavenia. Ak by nebol prezidentom, dnes spí počúraný v nejakom zapľuvanom pražskom pajzli na stole a po záverečnej by ho museli denne z krčmy vykopnúť. Sám nevzdelaný, zhýčkaný a zneužívaný bandou darmožráčov ,  dotiahol do politiky neuveriteľnú zberbu neschopných a neužitočných šmejdov.

Nechať ho na opustenom ostrove, zomrie od hladu a hlavne smädu do 48 hodín.

Tým nechcem povedať, že politici na Slovensku sú niečo extra. Aj my máme svojich exotov. A naši slovenskí prezidenti sú tiež jeden za osemnásť a druhý bez dvoch za dvadsať.

Pete Brich 8.10.2007 17:32

Re: Re: Vždy je potřeba nějaký maskot!

No jo, no. Když budete několikrát denně jíst biftek, také Vám pak poleze krkem.

PB

jirka.s. 8.10.2007 17:31

Re: Re: Havel: Kvůli změnám klimatu není ohrožena Země, ale lidstvo

Přesně tak! Zeměkoule jako taková nejspíše přežije i takový druh jako je Homo sapiens, právě tak jako přežila brontosaury. No a je zcela lhostejno jakým způsobem tento megalomanský druh jí zbaví sebe sama.Po atomové válce to na ní nějaký ten brouk přežije a a vývoj zeměkoule prostě půjde zase dál!

Pete Brich 8.10.2007 17:29

Re: Re: Havel: Kvůli změnám klimatu není ohrožena Země, ale lidstvo

A nic nestojí. Nebude-li pršet, nezmoknem.

PB

Tomas Pansky 8.10.2007 17:28

... Vaclav II (Klaus) a jeho sebestrednost ...

Diky neprime volbe prezidenta mame takove kandidaty jake mame: ti nemusi bojovat o uznani verejnosti v prime volbe, ale v podstate cekaji, jestli jim prezidentska kost spadne do klina ze stranickych sekretariatu. Nas pan Vaclav II na volbu prezidenta uz nekolikrat zmenil nazor podle jeho mozmosti byti zvolen tim prvnim nebo druhym zpusobem. To z nej nedela nejvyssiho statnika, ale trhovou babku (onlouvam se jeho bezmeznym vyznavacum a fanynkam)... Videl jsem Vaclava II pri jeho navsteve USA (stat Texas). Jeho holedbani o ovladani jazyku se dobre posloucha jeho fanynkam na ceske hroude. Vubec mu neupiram jeho inteligenci a schopnosti. Pokud se ale pritomni bali polozit otazku (protoze vedeli, ze by jim nerozumel, a pan prezident se nesnizil k tlumocnikovi) nebo velmi casto odpovidal stejnou frazi na naprosto nesouvisejici temata, to zanechalo pocit trapnosti (prestoze cela navsteva byla velmi dobre organizovana a ziskala si uznani pritomnych). To jsou ale detaily, ktere se v ceskych novinach nepisi. - Mame stesti, ze zijeme v malinkate zemicce. Prezident naseho formatu nachazejici se v jedne ze svetovych mocnosti by mohl velmi neblaze ovlivnit svetove deni.

Honza 8.10.2007 16:56

Re: Havel: Kvůli změnám klimatu není ohrožena Země, ale lidstvo

Jestli to Havel takto řekl, tak mu tleskám. To je totiž pravda jako hrom.

Honza 8.10.2007 16:50

Re: Myšlenka je to zábavná.....

Zochu,

vy máte vystudovánu jistě aspoň tu střední, jistě jste slušný, ba i rozhled by byl průměrný, proč nekandidujete?.

Bože, vy jste ale b.l.b. Neomlouvá vás ani pozdní nočně ranní hodiny, kdy jste příspěvek posílal.

Liberta 8.10.2007 16:45

Re: Vždy je potřeba nějaký maskot!

Já vám nerozumím. Kdo "udělali", kdo "zakryli svou neschopnost"? Ti nějací oni, co s nimi nepečete? - Máte chabou paměť, V.H. si nikdy ze svých potíží nedělal cestovní show, to není jeho styl.  - A vaše tvrzení, že trojí volbou obešel Ústavu...vždyť to není pravda! Dobře víte, že za jeho prezidentování jsme se z ČSR stali ČR, tedy jiným státem, jehož se stal opět prezidentem (a zapomněl jste, že v okamžiku dělení země abdikoval). - To, co dnes VH říká, bohužel většinu našeho národa skutečně nezajímá. K naší škodě.

;-) 8.10.2007 16:21

Oni oe štváči ..Re: Re: Re: Štváči, vy jste se o věci veřejné začal zajímat zřejmě teprve včera.

Proč? Já nevím. Ale vím jedno, ať by řekl, nebo udělal, cokoli, štváč zaječí:" vidíte!!! Špatně, zase zle". Já na jeho místě bych se na tebe bbečku, vyignoroval. A na tvoje kámoše taky. Ále nejsem, proto neignoruju.

Šnek 8.10.2007 15:37

Re: Havel: Kvůli změnám klimatu není ohrožena Země, ale lidstvo

Ten je čím dál tím geniálnější, ten náš bývalý prezidentek.

Štváč 8.10.2007 15:33

Re: Re: Štváči, vy jste se o věci veřejné začal zajímat zřejmě teprve včera.

Ano, slůvko "férový" používá rád, ale neřídí se jím. Proč nikdy nepřijal pozvání na diskuzi do ČT 1 ? Pouze vystoupil na Primě se servilním Šimůnkem. Kdy jsem se začal zajímat o věci veřejné vám neřeknu, ale znovu, zastaňte se ho a nekritizujte mne. Proč nejde do veřejné diskuze, se znovu ptám. Nejlépe o ekonomii. Proč se nevyjádří k radaru, Putinovi, Iráku, Palestině, proč utekl před debatou o privatizaci bank ? Až budete mít možnost, zeptejte se ho, třeba se vám zatmí, nebo rozsvítí před očima.

vlasta 8.10.2007 15:02

Re: Štváči, vy jste se o věci veřejné začal zajímat zřejmě teprve včera.

S Václavem Klausem nemusíme souhlasit, ale nikdo férový mu neupře, že diskutovat umí. U nás nemá mezi politiky rovnocenného soupeře. Pokud nepočítáme různé okřikovače a hulváty.

Štváč 8.10.2007 14:59

Re: Re: neustále klame

Utíká vám myšlenka, přece víte, že když nadáváte tak chybí argumenty. Ty "poněkud rozšířené obzory" jste vyčet v pohádkách, nebo víte co to znamená. Všiml jsem si, že Klausovy slouhové na jeho obranu vždy nejdříve vynadají tomu, kdo o něm nepíše hezky. Komunisti potom ještě věšeli, tak si ty obzory doplňte !

vlasta 8.10.2007 14:54

Re: a v televizi diskutoval zásadně jen s těmi, kdo s ním vřele souhlasí?

krkavec 8.10.2007 14:23

Havel: Kvůli změnám klimatu není ohrožena Země, ale lidstvo

Bývalý český prezident Václav Havel se v listu International Herald Tribune (IHT) vyslovil ke sporné otázce změn světového klimatu a jejich dopadů na planetu. Podle Havla jsou proměny klimatu na Zemi zřejmé, o její budoucnost se ale neobává. V ohrožení totiž není planeta, ale lidstvo, tvrdí exprezident.  http://www.stuz.cz/view.php?cisloclanku=2007090016

Arab. 8.10.2007 13:27

Re: neustále klame

Blbejch štváčů bylo za každýho režimu.

Arab. 8.10.2007 13:25

Re: Vždy je potřeba nějaký maskot!

Zase pravda kterou nikdo nechce slyšet.

xyxyxyxyxy 8.10.2007 13:13

Který to asi byl?

Jeden z těchto dvou zmiňovaných pánů své názory skutečně nikdy veřejně neobhajoval, pouze vypouštěl různá "moudra" za pomoci pečlivě vybraného snaživého novináře. Který to asi byl?

jamo 8.10.2007 13:07

Re: neustále klame

blbečku měl by sis poněkud rozšířit obzory: Jen tvůj V.H. se dialogům VŽDYCKY vyhýbal, takže paradoxně o něm platí všechny tvé výblitky o V.K. ;-D

Bert 8.10.2007 13:03

Re: neustále klame

R^R^R^

Malý Aston 8.10.2007 10:37

Vždy je potřeba nějaký maskot!

Tak si to přiznejme,že Havla udělali maskotem aby zakryli svou neschopnost.Vodili ho jako loutku a on vykládal a vykládal jak chudáček trpěl a musel za komančů jezdit starým mercedesem.To že nechal zavřít Sládka aby byl zvolen je zapomenuto jako to, že byl 3 x zvolen jako prezident i když tím obešel Ústavu i své prohlášení před první volbou,já to tedy vezmu ale jen na jedno volební období.Takže tlachání pana Havla mám dojem  již nikoho nezajímá.:-D

ivoš 8.10.2007 9:14

Re: Myšlenka je to zábavná.....

Souhlas. Oblíbené tvrzení "najděte lepšího kandidáta" (než stávajícího) je směšné. VK zejména v poslední době snížil laťku tak nízko, že už by byl přijatelnější někdo typu Bureše z minulé volby, to je tristní. Navíc se stále zřetelněji jeví jako kandidát, který snad více vyhovuje komunistům než ODS , to je ještě trapnější. A ostatním stranám příliš nevadí, ne tolik, aby se vážně obtěžovaly s hledáním někoho jiného, kterého by alespoň trochu chránily před blátem a kamením vrhaným z druhé strany a to je asi nejhorší.

Von 8.10.2007 8:49

Je to opravdu škoda,

že ke konfrontaci nikdy nedojde, ale zcela obecně - jestliže se "státník" nesníží ke konfrontaci, pak to není státník, ale stále jen pouhopouhý politik!

Štváč 8.10.2007 8:20

neustále klame

Klaus se Havlovi nikdy nevyrovná i když o to zběsile usiluje. To ale nejde v monologu, neboť do Tv a dialogu jej nedostanete, pouze se servilním Šimůnkem z Primy. V.K. je takový malý zbabělec, který předstírá opak nejedná-li se o názor na politické krize, jasná stanoviska ke světovému dění, případně ke státníkům. Totalitní země jej nezajímají, on svobodu má. Blábolit ke klimatu a nechávat si otevřené dvířka v každé větě je praktická ukázka bezzásadovosti nynějšího prezidenta. Je to cejtit z každé věty a kradmé pohledy, jediný zájem o svou osobu v médiích a strach z neúspěchu ve volbě z něj dělá nemocného člověka opilého mocí a vlastní genialitou. Tak "významný ekonom", jak sebe nazývá, by se neměl bát diskuze s jinými ekonomy. A Diskuze se bojí, jak čert kříže /pokud není o klecových lůžkách/. Předhoďte mu Putina, Irák, radar atd. Mlčí. Proč ? To ať se ptají jeho příznivci.

ZOCH 8.10.2007 4:02

Myšlenka je to zábavná.....

....a jakkoli si v zásadě myslím,že VK nesahá VH ani po pás,stejně by moje predikce s největší pravděpodobnosrí  hovořila pro populistu VK,který navíc není spojen s disentem a tudíž pro bohužel stále ještě nevyhynuvšího bolševika představuje menší zlo.  Z mého pohledu by ale na postu prezidenta mohl sedět kdokoliv slušný s průměrným rozhledem a třebai se středoškolským vzděláním a bylo by to přínosnější,než současné obsazení k němuž se nemá cenu už ani vyjadřovat.

Liberta 8.10.2007 2:27

Naopak

Proč "oba Václavové jsou téměř dokonalými reprezentanty obou názorově tak odlišných světů. Z tohoto pohledu si myslím, že by k přímému souboji v prezidentské volbě mezi Havlem a Klausem nikdy nemohlo dojít,..." ?8-o Právě proto by bylo zajímavé, kdyby k němu došlo :-DR^