21.2.2020 | Svátek má LenkaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: V Brdech turecký záchod místo radaru?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 102, poslední: 9.2.2009 11:56, přehled diskusí

Žumpa politiků ČR již přetéká, podvody zasahují i Brusel a české pletichaření ohrožuje podstatu demokracie:
Autor: ijn Datum: 5.2.2009 21:12

Kam se chceme s takovou nevěrohodnou bandou lhářů a ztlodějů zařadit, Na pokraj civilizované Evropy!!! Do Entopy s námi!

Zklamaný milenec:
Autor: Maturant Datum: 5.2.2009 14:37

Pan Gabal zatím příliš nepochopil to, co u nás ví dávno každý informovanější středoškolák: o budoucnosti RADARU se bude rozhodovat v debatách mezi Washingtonem a Moskvou. Nervózní slovník autora článku, spílající Čechům, je to jediné, co panu Gabalovi zbylo po zhrzelé lásce k té krásné bílé kouli. Prostě smolař ...

Re: Zklamaný milenec:
Autor: ps Datum: 5.2.2009 15:14

Furt je to lepší než láska k putinově prdeIi, kterou tady předváděj odpůrci radaru.

V případě, že by se radar přece jen stavěl, navrhuji kryt natřít na růžovo a přes prostředek udělat černou stylizovanou čáru, na levou půlku pak pak domalovat srp, kladivo a hvězdu. Věřím, že v takovém případě by veškeré osazenstvo KSČSSD, jako jeden muž, hlasovalo pro radar a tamáš s neoralem by se poprali o to kdo bude u radaru první držet čestnou stráž.

Re: Zklamaný milenec:
Autor: xxxKubeš Datum: 5.2.2009 16:10

R^-ps

Re: Zklamaný milenec:
Autor: Jan Datum: 5.2.2009 16:59

Hele, Kubeš!A vypotil dvě písmena:Paráda!

Re: Zklamaný milenec:
Autor: Věštec Datum: 5.2.2009 17:58

Radar se bude stavět nejspíš pouze v případě, pokud si jej jeho čeští příznivci v čele s primátorem Bémem postaví v akci Z na Letenské pláni místo Kaplického knihovny. A bude na něm zářit obrovitý modrý pták.

A ps, jako obvykle, předvedl:
Autor: vita Datum: 5.2.2009 20:31

dokonalou ukázku logické argumentace, prosté všech invektiv a salonufähig slov. Jako vždy, že, ps, urážející se při každé vhoodné i nevhodné příležitosti?

Prostě ukázka radarčícké argumentace...

Impozantní vojenská přehlídka CZ army 28.10.2008:
Autor: ---------- Datum: 5.2.2009 13:24

Při přehlídce 28.10.2008 v Praze na Evropské třídě předvedla army CZ, že disponuje celými dvěma tanky. To je dobrá zpráva, ale CZ army je posilována. Po nedávném získání 50 let zánovní ani ne moc rezavé ponorky ruské výroby z výzbroje Albánie do ČR obstarala česká ministryně obrany Parkanová obratně další vojenskou pomoc, tentokrát z USA. Po tvrdém jednání o radaru dodaly USA do Česka jeden 70 let starý tank české výroby, ukořistěný US armádou německému Wehrmachtu ve 2. sv. válce a odvezený do USA. Amíci už musejí pochopit, že si Češi nenechají čůrat na záda a radar v Brdech nebudou mít jen tak zadarmo. Generálové a plukovníci z CZ army obviňovaní, že si nechávají z armádního rozpočtu vyšívat slipy, tak mohou bez obav přeplánovat pěší výcvik na výcvik s technikou.

Při přehlídce CZ army v Praze na Evropské třídě jela dojemná přehlídková formace 6 četníků Městské policie Praha na bicyklech. Jejich nízký počet byl zapříčiněn tím, že neznámí vandalové vypustili Městské policii většinu kol a ukradli jim pumpičku. Do přehlídky tak bylo zařazeno jen všech 6 nevypuštěných policejních bicyklů z místního oddělení Nusle, protože prostředky na nákup pumpičky v napjatém státním rozpočtu nebyly nalezeny. Jak řekl náčelník Generálního štábu, přehlídka českých ozbrojených sil něco stojí a státní prostředky se musejí šetřit.

Při přehlídce CZ army 28.10.2008 v Praze už chyběla jen formace tramvají. Je to taky osvědčený prostředek, pražští tramvajáci Němcům za války pěkně zatápěli. K ponorce a ke dvěma českým tankům, vlastně už třem, by slušela česká tramvajová technika, neboť prezident Klaus vyzval k navazování na historické tradice.

Z přehlídky 28. října 2008 v Praze musejí mít obyvatelé ČR dobrý pocit, že už můžou klidně spát. Neklidné spaní musejí mít od přehlídky Rusové z předvedené české bojové síly a údajní ruští agenti v Čechách určitě strachy balí kufry.

Re: Impozantní vojenská přehlídka CZ army 28.10.2008:
Autor: miki Datum: 5.2.2009 13:42

no, děcka na gymplu se tomu zasmály, ale nějak mně uniká pointa tady

Re miki: Impozantní vojenská přehlídka CZ army 28.10.2008:
Autor: ---------- Datum: 5.2.2009 14:02

miki, každý stát by měl v obraně svého národa spoléhat sám na sebe, na své vojáky a vlastní zbraně, nikoli na cizí vojenské protektory, které nikdy obyvatelstvo státu na svém území nechce. Znáte tu bajku od Ezopa o zelené louce, koni a jelenu? Přečtěte si ji, je velmi poučná a její obsah stále platí. Tato Ezopova stará moudrost se v České republice patrně naplní. Myslíte si, že čeští politici se dobře starají o obranu českého státu a národa? Podívejte se na stav české armády. Myslíte si, že se to s obranou v České republice dělá správně?

Re: Re miki: Impozantní vojenská přehlídka CZ army 28.10.2008:
Autor: gerontusinza Datum: 5.2.2009 14:21

R^R^R^

Re: Re miki: Impozantní vojenská přehlídka CZ army 28.10.2008:
Autor: Fact Datum: 5.2.2009 14:28

doporučuji vrátit školné, přinejmenším z dějepisu, anebo zkusit učebnici pro 7 třídu a podívat se na některé pokusy o vlastní obranu ve střední Evropě v minulém století

Re Fact : Impozantní vojenská přehlídka CZ army 28.10.2008:
Autor: ---------- Datum: 5.2.2009 14:46

Myslíte že je lepší uzavřít spojenectví s jinými státy a myslet si o nich že jsou to spojenci? A tito „spojenci“ se pak nakonec spojí s vaším nepřítelem, paktují se s ním, veřejně o vaší zemi říkají, že ani nevědí kde v Evropě leží a proto nebudou svoji armádu nasazovat pro tento cizí národ a zradí vás, když je potřebujete? A který dějepis máte na mysli, ten český přepsaný polistopadový po roce 1989?

Re: Re Fact : Impozantní vojenská přehlídka CZ army 28.10.2008:
Autor: ps Datum: 5.2.2009 15:07

No když někdo věří na pravdivost předlistopadových učebnic dějepisu, tak mu není pomoci.

Re ps: Impozantní vojenská přehlídka CZ army 28.10.2008:
Autor: ---------- Datum: 5.2.2009 15:33

Dějepis nejsou učebnice. Dějepis je tvořen každodenní českou realitou, kterou teď Češi žijí. Po listopadu 1989 je Čechům vtloukáno, že při a po německé okupaci 1938 se měli dobře a po vítězství nad fašismem bylo Němcům v Čechách ubližováno. Ale nepodivuji se nad vámi, omezených diskutérů zmasírovaných polistopadovou propagandou, nebo tuto polistopadovou masáž a propagandu a lež přímo provozujících je tady plno.

Re: Re ps: Impozantní vojenská přehlídka CZ army 28.10.2008:
Autor: ps Datum: 5.2.2009 15:48

Je vidět, že nevíš nic o tom co znamená vtloukat někomu něco do hlavy. Mimochodem kde jsi to slyšel? Nebo si to prostě jen vymyslel aby sis mohl stěžovat na to, jak se všude lže, jsou média zmanipulována, a jak jsou všechny v rukou německého kapitálu? To bude asi nejpravděpodobnější vysvětelní, že.

Re: Re miki: Impozantní vojenská přehlídka CZ army 28.10.2008:
Autor: miki Datum: 5.2.2009 14:31

nechci ti hochu milý brát ideály, ale spoléhat se v obraně v dnešní době a v naší pozici jen sám na sebe, je, velmi jemně řečeno, myšlenka značně pošetilá  

Re: Re miki: Impozantní vojenská přehlídka CZ army 28.10.2008:
Autor: berg Datum: 5.2.2009 15:56

čarkoune, ty chceš zbrojit? a referendum bude? začíná to do sebe zapadat, dráth chce taky zbrojit

Re: Impozantní vojenská přehlídka CZ army 28.10.2008:
Autor: wotan Datum: 9.2.2009 11:56

Chyběla tam jen Horská služba, nebo tam byla? už opravdu nevím?

Chtěl bych zde zareagovat:
Autor: David Datum: 5.2.2009 13:04

na obsáhlý výlev pana malého Astona a dát mu jednoduché doporučení!Vážený, zalistujte v ne příliš silné knížce bývalého tajemníka  bývalé první dámy, a přesně se tam dozvíte podle čí pokynů skáče naše vedení dnes!Možná, že si pak odpustíte některé vaše výroky.Pro upřesnění, ta publikace se nazývá "Paměti tajemníka"!

Re: Chtěl bych zde zareagovat:
Autor: miki Datum: 5.2.2009 13:54

není to ten zhrzený tajemník, co údajně první dámě "čistil komín"? No tak to musí být opravdu velice důvěryhodný zdroj 

potíž s radarem:
Autor: mlg Datum: 5.2.2009 13:04

Předesílám, že nejsem odborník na danou problematiku a vycházím z  běžně veřejně dosažitelných informací. Souhlasím s komentátory, že být zcela nezařazen jako stát není reálné a že je lépe inklinovat a přátelit se s USA a NATO. Přátelům a spojencům je slušné vycházet vstříc, zvlášť, když jsme dlužníci a chceme, při ponechání racionální rezervy (politika není altruistická), býti přáteli i nadále. Až potud s radarem problém nemám. Potíž mi činí jeho účel: první verze našich politiků, že je na přímou ochranu ČR je neudržitelná. Tak tedy proti teroristickým zemím na ochranu USA - taky v pořádku. Vedlejší efekt: pohled na Východ až k Uralu; vedlejší efekt lze pravděpodobně technicky omezit, není to ale hlavní účel? Nic proti němu, ale pro zachování zdání korektnosti by se nemělo lhát, nebo alespoň méně. Za sebe mohu říci, že ze sebe nerad nechávám dělat hlupáka -  docela pěkně to v bedně vyjádřil Zeman a nemusel by mít špatné informace; jeho závěr byl PROTI. Tedy já pro, ale se skřípajícími zuby a s vědomím, že naši a us reprezentanti ohlupují, co to jde a že reakce Rusů je prostě oprávněná.

Inu pane je to těké si přiznat, že to k čemu jsme vzhlíželi do r.89 , je stejná snůška balastu a lží jako z druhé strany.....Re: potíž s radarem:
Autor: gerontusinza Datum: 5.2.2009 13:14

ale oni jsou tací blbci, že nechápou že nejlepší přátele dělá pravda a  lež ? ta se  vždy provalí a již nyní jsou rozlišování naši přátelé z emeriky a ti idioti za atlantikem.... Je zajímavé, že žádný přítel mě nesdělil že se se mnou nebude stýkat, když tady my nevděčníci jejich radar nechceme....... je jim to totiž zcela jedno, zatím co našim vládnoucím hlupáků se točí hlava a považují NE za znesvěcení....... inu není nad to chodit k volbám a blbce tohoto typu nevolit....... zvláště když nadšením zpívají.....;-D

Re: Inu pane je to těké si přiznat, že to k čemu jsme vzhlíželi do r.89 , je stejná snůška balastu a lží jako z druhé strany.....Re: potíž s radarem:
Autor: Rybák Datum: 5.2.2009 15:22

Inu pane, můžete vysvětlit,  proč podléháte neustálému nutkání vkládat do svých příspěvků výrazy " blbci" a "pitomci"? Je to tím, že máte omezenou slovní zásobu a jiné výrazy Vás prostě nenapadají a nebo  si myslíte, že správný socan má být hulvát?

Re: Inu pane je to těké si přiznat, že to k čemu jsme vzhlíželi do r.89 , je stejná snůška balastu a lží jako z druhé strany.....Re: potíž s radarem:
Autor: jeff Datum: 5.2.2009 19:11

správne je  "je vždy hulvát" 

Inu pane mohu.....Re: Inu pane je to těké si přiznat, že to k čemu jsme vzhlíželi do r.89 , je stejná snůška balastu a lží jako z druhé strany.....Re: potíž s radarem:
Autor: gerontusinza Datum: 6.2.2009 8:56

blbost a pitomost je stav mysli, zcela  vyplývající z neznalosti ale vyžívající se ve víře v jemu blahoslavené osobnosti nebo statě, na jejichž tvorbě  není schopen se zúčastnit....... už rozumíte.....? jinak nejsem socan (když dovolíte;-)) a nebudu, ale volil jsem je protože nic jiného nebylo možné při stavu politiků ODS..... to je skutečně hvězdné obsazení..... No jen když se vám líbí.;-D

Takže slovutný politolog a placený piárista dohledl na konec počátku:
Autor: hank bukowsky Datum: 5.2.2009 12:46

svého omylu?

jen tá tvrzení o tom, že věděl jak to skončí jsou lžívá. Stačí si přečíst jeho think-thankové povídačky a průzkumy z loňska. Ale tak už to bývá u obchodníků s manipulací veřejným míněním. Pro dobro kšeftu nemůžou přiznat, že oni v minulosti tvrdili opak, nebo že jejich práce neměla výsledky, jež slíbili v kontraktu.

A autor tak klesl na mysli, že už se uchýlil i k obviňování všech okolo, kdo nemyslí na svoji bezpečnost. Neboť Iran chce pustit atomovku na jeho rodné "vyvolené" Česko, že? Protože německý ministr Steinmiller žádné obavy nemá. Ovšem to je o logice a ta v píár se dostává ke slovu skutečně až nakonec. Dokonce ani ten článek ještě v té fázi není.

Re: Takže slovutný politolog a placený piárista dohledl na konec počátku:
Autor: Fact Datum: 5.2.2009 12:52

aha socialista, mohl byste být konkrétnější ve svých tvrzeních, protože lžete jako když tiskne ...

Re: Takže slovutný politolog a placený piárista dohledl na konec počátku:
Autor: hank bukowsky Datum: 5.2.2009 12:56

přečti si Gabalovi články a zfalšované výsledky jeho "průzkumu".

Za ručku tě vést nebudu. Vy praví nejpravější přece vyznáváte individualitu , schopnosti, jste vzdělaní, chytří až na půdu, tak proč škemráš?

Kouzlo nechtěného?:
Autor: nup Datum: 5.2.2009 12:16

Prý "bez ohledu na to, jak se Američané rozhodnou"...  No jo, lokaj si nepřipustí, že by mohl rozhodnout něco on sám.

Ale jinak je mi vás, modří i pravdoláskoví neokoni, už docela líto. ;-D Těch výprasků za poslední půl rok - dvoje volby, někteří koaliční poslanci si dovolují plnit svůj volební program, pohance bylo dalíkovné už málo, už i lhaná fronta je nespolehlivá s tim Moravou, teď  ten Obama do toho (co budou chudáci zbrojaři žrát?) - ani se nedivím tomu vzteklýmu prskání a kopání kolem sebe...