Sobota 24. ledna 2026, svátek má Milena
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

POLITIKA: Urážet presidenta bude trestné

Komunista (tedy ten zcela demokratický, zcela odstřižený od minulosti) jménem Leo Luzar se stal členem podvýboru pro svobodu slova.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JF

J. Farda

22. 3. 2018 9:07
Co císařovo, císaři,

co Božího, Bohu. Takže crimen laese maiestatis na to, jaký majestát předvádí zeman Zeman?! Zkusí soudruh Luzar také prosadit i retroaktivitu takového zákona? :-)

0 0
možnosti
OZ

22. 3. 2018 15:44
Re: Co císařovo, císaři,

Panu Fardovi 9.07:

...laesae...!

0 0
možnosti
JF

J. Farda

22. 3. 2018 18:29
Re: Co císařovo, císaři,

Fidonc, renonc, děkuji za opravu nepříjemné nepozornosti ... :-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz