8.12.2023 | Svátek má Květoslava


Diskuse k článku

POLITIKA: Uražený Nečas jako kouřová clona

Nelze se ubránit dojmu, že se Petru Nečasovi nešťasný Zavadilův výrok hodil do krámu. V pondělí se totiž mělo konat jednání tripartity na téma státního rozpočtu pro příští rok. Premiéra zřejmě neuspokojí fakt, že předseda ČMKOS svůj výrok několikrát následně relativizoval.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Veverka 24.9.2012 17:53

Nečasova vláda je až druhá v pořadí

Soudruh odborář by se měl za svůj neuvážený a odpudivý výrok stydět a rozhodně omluvit. Nečasova vláda je nejhorší až po té Gottwaldově, tedy od 50. let druhá a nikoli první. Jak to, že se proti té lži neozvali sami soudruzi komunisté? Zavadil jim svévolně upře prvenství a oni mlčí, což je trestuhodné. Jen námátkou: Gottwaldovci rozkulačili kulaky, ukradli továrníkům továrny, sedlákům farmy a šmelinářům šmelinu. Zavřeli tisíce zavilých nepřátel státu a desítky z nich popravili, včetně svých vlastních zasloužilých soudruhů.

Kam se hrabe nicka Nečas? Koho například rozkulačil? Kolik nepřátel státu nechal popravit? A tak bychom mohli pokračovat. Je to zkrátka břídil a ani díky členství ve Svazu socialistické mládeže se nic nenaučil. A kromě toho má ve vládě nejlepšího evropského ministra financí. O tom se Gottwaldovi ani nesnilo.