17.10.2021 | Svátek má Hedvika


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jb 31.8.2006 15:22

Topolánku pěékný.

A teď prosím tu o Červené Karkulce. Taky dobrá.

Ladislav N. 31.8.2006 0:09

Vízku, běžte s těmi vašimi komunistickými žvásty do pudele,

agresívní propagandistický magore!

F.Vízek 30.8.2006 21:29

Falešné strašení

Lehce připomenu, že u nás je stav utkání KSČM versus občané = 13 : 87 . Dále připomenu, že  KSČM už nemá nejen rozhlas, tisk, televizi, ale ani Lidové milice, vnitro, armádu a bezpečnost pod palcem (jako měla KSČ) a ani Moskvu nemá za zády. 

Proto strašení a rozklepaná kolena z této strany jsou zbytečná: Jsme v NATO, jsme v EU .  Jako s každou zaregistrovanou politickou stranou  lze s KSČM soupeřit výlučně  POLITICKÝMI prostředky a ne mocenskými! Pokud samozřejmě dodržuje schválené stanovy, což zatím nikdo nezpochybnilNutné je bojovat s BOLŠEVISMEM jako se způsobem myšlení - a toho se nachází v řadě našich stran na tucty - viz výrazivo i v reakcích na texty příspěvků, které se nevejdou do pravicové uniformy.  Nesouhlasný názor?  Argumenty, fakty se  nevyvrací,  hned  se útočí: hrrr na člověka !  Co jiného to je, než demokracie na bolševický způsob.  Podle TGM  DEMOKRACIE = DISKUSE, DIALOG, DEBATA.  Výměna názorů předpokládá různost názorů. Jaký smysl by měla výměna názorů stejných ?

SUZUKI 30.8.2006 21:35

Re: Falešné strašení

Pane Vízek,

s komunisty nemůžete jednat na princípu demokracie. zapoměl jste na rok 48? Kdyby tato strana chtěla něco změnit, nebyla by to komunistická strana která hlásí diktaturu proletariatu. prosím, nebiďte naiva. Myslíte že v roce 1988 někdo předpokládal takovy zvrat jaky nastal o rok později. A to může klidně byt i teď ale na opačnou stranu.

Kuba 30.8.2006 22:00

Re: Re: Falešné strašení

Pan Vízek zapomněl na mnoho věcí,například na to,že on v letech kdy lágry byly ještě plné politických vězňů a všichni věděli,že na rukách komunistů je krev,vlezl jako "antikomunista " do KSČ,aby ji rozvrátil zevnitř.CHA,CHA,CHA

SAPI 30.8.2006 21:40

Re: Falešné strašení

No žádný ale řadě lidí by se ulevilo. Proč si vyměňovat názory, když tu může být jednotný názor, jako kdysi?   

Kajan 30.8.2006 22:04

Re: Re: Falešné strašení

Pan Vízek miluje komunisty. On sám je komunista ! Dzp.

SAPI 30.8.2006 22:20

Re: Re: Re: Falešné strašení

Jo to už jsem taky zjistila. Takže reaguji zbytečně - rudý mozek nepředěláš...

žabák 30.8.2006 22:24

Re: Falešné strašení

Odbojáři Vízku, připočzeme li k těm 13 avizovanou spolupráci soudruha Paroubka, vychází zcela jiný poměr. Jen pro upřesnění: Pro KSČ agituje ještě pořád z přesvědčení nebo za peníze?

bruner 30.8.2006 22:31

Re: Falešné strašení

pane Vízku, s mladými bouřliváky nelze takto jednat. Oni ještě nepoznali jinou pravdu než tu svou. Oni musí prožít více pravd tak, jak jsme si je prožili my a teprve jejich vlastní poznání jim dá patřičný nadhled. Dnes si myslí, že svět zná jen červené a modré mužstvo. Oni ani nechtějí diskutovat, jim patří svět a kdo je víc.

Ráno jsem si tady vyslechl od jednoho z nich mnoho pejorativních slov až nadávek za to, že jsem mu otevřel jinou pravdu jiný náhled na věc. Z hlediska zařazení bych mohl být spokojen, že ten, který se zde prohlašuje za tvrdého modrého je takový neumětel. Bohužel nejsem spokojen, když si uvědomín, že tento nabubřelý neumětel možná někde třímá menší či větší modré stranické žezlo.

žabák 30.8.2006 22:37

Re: Re: Falešné strašení

Když jste mu otevřel tu pravdu, nejste vy náhodou prorok? Takový všeumětel, dříve s rudým, dnes už jen růžovým žezlem?

bruner 30.8.2006 22:58

Re: Re: Re: Falešné strašení

záměrně jsem volil oslovení, aby bylo jasno, že mluvím jen k p.Vízkovi neboť jsem si byl vědom podobných reakcí té vaší. A co se mne týče, já si tu rudou barvu ponechám. A nemyslete si, že tato barva patří jen komunistům. Již kolem r.1000 bylo povstání otroků "pod rudým praporem" tuším surch álem.

žabák 30.8.2006 23:06

Re: Re: Re: Re: Falešné strašení

Soudruh Vízek vaši podporu jistě ocení. V tom povstání jste bojoval na které straně?

bruner 30.8.2006 23:18

Re: Re: Re: Re: Re: Falešné strašení

určitě jsem byl na opačné straně než vy neb jsem vás tam neviděl. A nevidím nic špatného na tom, když udělím někomu podporu. Kdybyste něco vhodného podpory řekl vy, tak vás také podpořím. Zatím ale není co.

vašek 31.8.2006 10:16

Re: Falešné strašení

To strašení je nyní zcela nezbytné, jinak by se ODS mohla lehce ocitnout mimo hru - viz pokus Kalouska. A přišli bychom o 15%ní daň, na kterou se tak těšíme.

PP2 31.8.2006 20:19

Re: Falešné strašení

Nejde mi do hlavy proč děláte takovou publicitu komunistům. Máslo na hlavě má Topolánek a jeho beznadějné vrtění je jenom ztráta času. Měl den po volbách uzavřít dohodu s Paroubkem, změnit společně volební zákon na většinový a dohodnout předčasné volby. O komunistech by nemuselo padnout ani slovo.Topolánkův postup je mi zcela nepochopitelný a jediné vysvětlení je, že se bojí vládnout a všechno si musí nechat schválit černým a zeleným zadkem.

araam 30.8.2006 21:26

tak jak to bude

Žabomyši bla.Budocnost je cil a ten je vitězstvi islamu .Šašky se angažuji a je to produktivni z pohledu džihadu.Po Vitězstvi islamu ziskaji prostor nove komunisticke ideje.

PP2 31.8.2006 20:21

Re: tak jak to bude

Kecy prdy. Islam zvítězí až nám dojde střelivo

Malý Aston 30.8.2006 19:44

Paroubek nebude vládnout!

Jak zde píší jeho placení dopisovatelé,je geniální.Jenže předběhl dobu o 10 až 15 let. A v tom je problém jeho geniality,která jde ruku v ruce s debilitou.Od vlády komunistické strany uběhlo pouze 17 let.Všichni,kdo může volit a nebyl funkcionář malý nebo velký,dobře zná kdo to byl komu-nista,uluční výbor KSČ,Stb a jiné složky,které komunisté instalovali. V Sovětském svazu a ve všech satelitních státech Východního bloku bylo toto zločinecké hnutí garantováno přítomností vojsk a policejními složkami. Česká republika,tak jako byla v roce 1989 předposlední v demontáži totalitního zřízení,pro jistotu obehnaného ostnatým drátem,je dnes v roce 2006 první,kde se KSČM,následná politická strana po Jakešovi a s Jakešem dere k moci. Normální občan zírá,mají jen pár poslanců,jsou neškodní a trvalé snižovaní jejich podpory povede k zániku této strany,která nikde ve světě nic nedokázala. A hle najde se geniální politik soudruh Paroubek,započítá jejich hlasy k ČSSD a kalkulačka+počty a máme 100 poslanců levicové koalice,řízené soudruhem Filipem.A nebudou hlasovat,budou trucovat,jednat a nejednat. Pokud nebudou oni vládnout nebude vládnout nikdo i kdyby se měla celá ekonomika posrat.A všichni ti,co za bolševika poroučeli,rozhodovali,udávali a kolaborovali jásají a křepčí,on diktátor Paroubek,který nepotřebuje ČSSD,protože ČSSD to je on sám,jim ještě ukáže.A já se ptám,komu dnes nějaký přivandrovalec a cestovatel politikou bude rozkazovat? Ano může těm svým v ČSSD ale na nás ostatní ať se raději vysere,může dopadnout jako ti,které jsme již jednou vyhnali od koryt v roce 1989 ale špatně. My jsme je vyhnali dveřmi a oni se vrátili okny včetně Paroubka,Jičínského a Havla.

Josef 30.8.2006 20:08

Re: Paroubek nebude vládnout!

Astone. To co zde píšeš je sice pravda, ale silně vyčpělá. Uvědom si, že řada hlavních organizátorů a vymýšlečů všelijakých těch jejich opatření, dnes nosí modrou fangli a hrají si na komunistobijce. Holt zase potřebujete vládu jedné strany. ODS v parlamentu, senátu, krajští hejtmani, obecní zastupitelstva, evropský parlament. Prostě novou národní frontu i s těmi výbory. Prostě leninskou stranu s modrou stuhou. A nikdo do ničeho nebude kecat. Demokracie jako stehno. Odeessák bude mít vždy pravdu.  Myslete debové!

Ladislav N. :-))) 30.8.2006 21:16

Re: Re: Paroubek nebude vládnout!

Josef svou oblíbenou barvu odhalí hned v prvních větách... ;-P

otrok 30.8.2006 20:23

Re: Paroubek nebude vládnout!

Teda Malý Astone, ty jsi malý i rozumem.

karlik 30.8.2006 20:30

Re: Paroubek nebude vládnout!

Proč by se měla ekonomika posrat kvůli Paroubkovi ? Nějak sis nevšimnul, že právě nyní vykazuje nejvyšší růst v historii. Jen, aby to neposrala ODS.

Ladislav N. 30.8.2006 21:19

Re: Re: Paroubek nebude vládnout!

Růst vykazuje ekonomika, ne Paroubek. Ten se tímto ze souvislostí vytrženým údajem chlubí, ač se o něj nijak nepřičinil, spíš naopak. Astronomické dluhy vlád ČSSD samozřejmě zamlčí nebo přejde geniálním sdělením, že dluhy státu se stejně nesplácejí... :-/

vašek 31.8.2006 12:37

Re: Re: Re: Paroubek nebude vládnout!

To jsi na omylu, když se ty "astronomické" peníze do rozpočtu nenalejou, tak poklesne spotřeba a tím celá ekonomika. Dělá to tak většina států, kromě ropných, které mají jiný příjem. Vždyť už na tom vyhořel Klaus se svými úspornými balíčky.

akai 30.8.2006 21:54

Re: Re: Paroubek nebude vládnout!

Koukam a zasnu kolik lidi uverilo bachorce o socialne demokratickych zasluhach o rust ekonomiky. Pokud pripustime ze v roce 1989 bylo hospodarstvi v bode 0, (opravdu nebylo ani nahodou srovnatelne s Evropskym) navic zatizenym socialistickymi navyky pracujicich, tak realna doba pro jeho rozjezd je cca 10 - 15 let. Takze realna zasluha CSSD je max. 50%, a zasluhy soucasne garnitury jsou takrka nulove.

Navic soucasny zpusob lakani investoru je "komicky". Vzdyt napriklad pobidka pro Hyundai nas na kazde pracovni misto prijde na cca 3 mil. Kc.(6 miliard celkem) Vlada uvadi ze navratnost je 2 roky. Takze kazdy zamestnanec musi rocne vytvorit takovou hodnotu, aby dan z ni dosahla 1,5 mil. Kc. Tak nevim, maji nas za blbce, nebo za idioty?

Navic tempo jakym socdem. vlada zadluzuje tuto zemi je proste neslychane a prohlaseni "velkeho sefa" o tom ze "statni dluhy se platit nemusi..." to je lez ktere snad uveri jen slabomyslne dite.

vašek 31.8.2006 10:20

Re: Re: Re: Paroubek nebude vládnout!

A jak byste ty investory přitáhnul vy ?

Kajan 30.8.2006 19:11

Oprava.

Institucionalizaci komunismu, tedy institucionalizované přípravy na likvidaci civilizace, tedy činnost komunistických stran, je nutno zakázat !!! Jak logické ! Je to jako například s pedofilií ! Dzp.

selský rozum 30.8.2006 19:25

Re: Oprava.

To je fakt. Pedofilii všichni veřejně odsuzují, ale večer serfují na erotických stránkách s mladým masíčkem

Lojza 30.8.2006 19:45

Re: Re: Oprava.

Nesmíte soudit "všechny" podle sebe.