19.1.2022 | Svátek má Doubravka


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kobylka Lajda 30.8.2006 9:37

Článek je pravdivý

Pan Topolánek shrnul pravdivě průběh jednání o sestavení vlády. Myslím, že nabídl ČSSD dost možností k odblokování situace. Vždyť i pan Ludvík Vaculík ve svém dopise Jiřímu Paroubkovi z 1.8.2006 v LN konečně se ozval za nás všechny, kteří se už nemůžeme dívat na nebývalou vzpupnost, nadutost a  sprostotu, s jakou se Parub drží moci. Copak tak jedná demokrat? To snad nebylo nikde na světě s vyjímkou diktatur a totalitních režimů. Operovat osobními problémy Topolánkovy rodiny jsou rány pod pás, protože v podobné situaci se nachází každé druhé manželství v ČR a manželka dokáže ve zlosti na svého partnera vytáhnout i tu největší špínu. Takže všechny příspěvky na toto téma jsou irelevantní a jejich pisatelé obyčejní hlupáci. Dopis Vaculíka Paroubkovi najdete na adrese jan@sinagl.cz!! Konečně čin muže kulturní fronty. Snad se dokážeme vzepřít zlu!V 

I-Worm 30.8.2006 9:40

Re: Článek je pravdivý

já bych si nedělal starosti. Vykašleme se na tři pokusy a půjdem rovnou na předčasné volby. Když jde o to čelit zlu, netřeba příliš koukat na metodu.

Ladislav N. :-))) 30.8.2006 9:41

Re: Článek je pravdivý

Ta "adresa" je e-mail pana Šinágla, to chcete, aby to všem rozesílal? 8-o;-P;-D

I-Worm 30.8.2006 9:42

Re: Re: Článek je pravdivý

takovej hromadnej mejl, to je výborná databáze pro viry...

Kobylka Lajda 30.8.2006 9:43

Re: Re: Re: Článek je pravdivý

Pozor, ať se pravicově nenakazíš!;-D;-D;-D

Kobylka Lajda 30.8.2006 9:43

Re: Re: Článek je pravdivý

Jé, ty jsi gramotný!!! Vždyť jsem to tam napsala. Je to šlověk, kterého znám a vážím si ho. Ty jsi ale trotl.(Y)

I-Worm 30.8.2006 9:45

Re: Re: Re: Článek je pravdivý

není to dokonce milášek?

Ladislav N. 30.8.2006 9:50

Re: Re: Re: Článek je pravdivý

Takovéto zveřejnění aktivního odkazu e-mailové adresy v diskusi, kterou navštěvuje mnoho lidí, je ideálním prostředkem k šíření virů a SPAMu. :-/

I-Worm 30.8.2006 9:51

Re: Re: Re: Re: Článek je pravdivý

on ještě bude proklínat den, kdy si ho Kobylka začala vážit...

I-Worm 30.8.2006 9:36

Paroubek třikrát prohrál

kolikrát vyhrál Topolánek?

Mard 30.8.2006 9:39

Re: Paroubek třikrát prohrál

Na rozdíl od Paroubka, který všechny volby, kterých se zůčastnil jako předseda strany prohrál, tak Topolánek všechny volby, kdy byl v čele ODS vyhrál. To je těžko zpochybnitelný fakt! Topolánek vyhrál, že byl pověřen sestavováním vlády a Topolánek vyhrál podruhé, když se mu podařilo šikovným dopisem ovlivnit jednání KDU ČSL tak, ze zabránil vzniku vlády ČSSD+KDU založené na toleranci KSČM.

I-Worm 30.8.2006 9:41

Re: Re: Paroubek třikrát prohrál

tak kde je, do prčic, ta vláda?!

Fredy 30.8.2006 9:49

Re: Re: Re: Paroubek třikrát prohrál

Počkejte si soudruhu do příštího týdne;-)

I-Worm 30.8.2006 9:54

Re: Re: Re: Re: Paroubek třikrát prohrál

jo, jo, "manana la manana" (vlnovky nad n neumím) říkají Kubánci...

Mard 30.8.2006 9:51

Re: Re: Re: Paroubek třikrát prohrál

Vznik vlády byl celé měsíce blokován tím, že ČSSD a KSČM bojkotovali (částečně neústavně) hlasování v PSČR a nebyla ukončena ustavující schůze a tudíž vláda pana Jiřího Paroubka nemohl apodat demisi. To že Topolánek vyhrál neznamená že si může dělat co chce, ale to, že zabránil stavu před volbami a to, že socialisté a komunisté spolu přijímali zákony proti mínění všech ostatních demokratických stran v parlamentu. Jen díky vítězství ODS se tomu zabránilo a nyní lze čekat ustanovení vlády pravicové a konečně postupné rušení zákonu přijatých před volbami.

Kobylka Lajda 30.8.2006 9:41

Re: Paroubek třikrát prohrál

Ve volbách v r. 2006, doposud nejlepší výsledek ODS. Máš potíže s pamětí? I když prohraje nyní, bude to mít velký i mezinárodní dopad, odkdy v demokracii diktuje podmínky poražený? Ber vitaminy a léky pro geronty, kteří ztrácejí paměť. Moc bystrý nejsi!;-D;-D(Y)(Y)

I-Worm 30.8.2006 9:48

Re: Re: Paroubek třikrát prohrál

vida, vida. Já myslel, že "prokakat" vítězství je ta nejhorší prohra.

Mard 30.8.2006 10:00

Re: Re: Re: Paroubek třikrát prohrál

Člověče čtete ostatní příspěvky, nebo se jen topíte ve vlastním duševním zmatku?!? Vždyť jsem Vám psal že je velké vítězství že se ukončil ten stavu co tu byl, a to, že socialisté s komunisty přijímali společně zákony?!? To nechápete že skutečně došlo k posunu? Že teď již nestačí aby se levice domluvila a prohlasovala nějaký nedemokratický zákon, který by byl proti zájmum všech lidí zde? Že to už zkrátka nemůžou udělat? Vy skutečně si předstvujete vítězství jen tak, že nekdo vztyčí svou vlajku a dupe po poražených protivních? Přeci není možné že by jste byl tak jednoduchý člověk.

I-Worm 30.8.2006 10:16

Re: Re: Re: Re: Paroubek třikrát prohrál

já tady od června čtu o velikém vítězství pravice, ale budou to tři měsíce a vláda nikde. To, že socani s komančema nemohou prosazovat zákony, to je sice pravda, ale může pravice prosazovat zákony ? O dupání po poražených protivnících nemluvím, ale o tom, že ODS v euforii vyrazila do útoku a nezajistila si týl. Což vypadalo jako pokus šlapat po protivnících, kteří ještě zdaleka nebyli poraženi. To se ted' vrací, jako porážka. A myslím, že stačilo jen trochu střízlivosti po volbách.

Mard 30.8.2006 17:05

Re: Re: Re: Re: Re: Paroubek třikrát prohrál

Než špatné zákony, tak to raději žádné zákony. Škoda že to nechápete.

praguemonk 30.8.2006 9:36

velice trefné

jen místní socánci přes závoj třídní nenávisti nemůžou nikdy pochopit...

gerontusinza 30.8.2006 9:31

Pane Topolánku, vaše výroky mě připomínají strany při rozvodovém řízení.

Pokud chcete řídit tento stát, pak bych prosil vyšší procento reality a pragmatizmu. Já vím že vy nic to vše "oni". Ale sakra chcete-li vládnout, tak nesmíte všechny v okolí "nasírat" a hlavně ne voliče. A to prosím i vaše. Já sice chápu že váš čestný předseda bude prosazovat co nejdelší dobu vašeho vládnutí (protože doufá že na něco přijdete) , ale člověk který rozpoutal Kubiceho aféru a chtěl by rozhodovat o USA základně za mojí zahrádou beze mne je nevěrohodný a nepřijatelný. Víc nemám co dodat.

Ladislav N. 30.8.2006 9:39

Re: ...nesmíte všechny v okolí "nasírat" a hlavně ne voliče. A to prosím i vaše.

Buďte si jist, že voliče ODS a nejenom je "nasírá" nesrovnatelně spolehlivěji jistý Jiří Paroubek svou neschopností, demagogií a hulvátstvím a nedostatkem ekonomického vzdělání, ač sám profesí "podnikový ekonom"  (státního totalitního RaJ Praha ;-)) ...

Fredy 30.8.2006 9:40

Re: Pane Topolánku, vaše výroky mě připomínají strany při rozvodovém řízení.

Kdo rozpoutal Kubiceho vaší tzv. aféru? Máte na to důkaz? Pokud ano, tak sem s ním. Když už jsem uvedl Kubiceho, tak koho že je ta aféra? Do dnes jsem si myslel, že hlavně šibalů z ČSSD, policie, mafie, ale nikde jsem tam nenašel nic o tom, že by něco provedl Kubice. Pokud ano, tak dejte odkaz.

Pan Topolánek asi "nasírá" hodně lidí hlavně z vašeho politického soukolí rudých a skoro rudých bratří. To je asi i v pořádku, vy na to jdete tak nějak po bolševicku, tam jsou metody jiné. To chápu, ale kde berete jistotu, že pan Topolánek vadí i členům ODS?

Mirek Šejna 30.8.2006 10:00

Milý Fredy

ono je celkem jedno, kdo rozpoutal aféru. Důležité je, jak se k té aféře kdo postavil. A ODS a KDU-ČSL se veřejně postavili na stranu Kubiceho. Řekli, že Kubice je slušný a schopný policista a že jeho zprávě věří. Jinými slovy: veřejně oznámili, že věří obsahu zprávy, tj. že Paroubek je pedofil, mafián a vrah. Tohle se 4 dny před volbami nedělá. Nedivte se pak, že Paroubek je dnes vůči lidovcům a modrákům tak "ostrý". Kalouska už Paroubek vyřídil. Uvidíme jak dopadnou další hoši, kteří považují Kubiceho za pravdomluvného policistu, jehož zprávě věří.

Ladislav N. 30.8.2006 10:06

Re: Mirek Šejna

Znáte obsah Kubiceho zprávy? Četl jste jej? Nebo jenom papouškujete Paroubka?

Pokud se mě samotného týče, mám pochybnosti o Paroubkovi a jeho partě mnohem větší, než o Kubiceho postupu.

gerontusinza 30.8.2006 10:41

Vy idiote, tu četl snad každý na tomto netu, jenom vy asi ne.Re: Re: Mirek Šejna

Zalezte už st ou vaší blbostí. I obrazovka se červená, když vidí vaše příspěvky.

Ladislav N. :-))) 30.8.2006 12:01

Re: Vy idiote, tu četl snad každý...

Ááá, nerudný ;-€ komunista gerontusinza v ;-O akci!  ;-DR^

Mard 30.8.2006 10:15

Re: Milý Fredy

A on je Kubice neschopný a neslušný policista?!? Kdo to dokázal? Přoč ho nechali socani celých 8 let "škodit" jako šéfa ÚUOZ, jednoho z nejdůležitějších útvarů, pod který spadá sedm různých odborů vyšetřování (tedy jde o desítky lidí, ne jen dvam tři, jak si možná myslíte). Nikdo neřekl že tomu věří. Přání je u vás otcem reality. Všichni prohlašovali že věří tomu, že v té zprávě jsou poctivě sepsány informace, které má policie k dispozici. A tomu věřím i já. Vy si skutečně myslíte, že to tam Kubice napsal z vlastní hlavy, že si to zkrátka na Paroubka vymyslel?!?

šimon klein 30.8.2006 10:21

Re: Milý Fredy

pane Šejno - jako vždy: skutečnost se přiohne vždy, když se to vám rudým hodí...

Kubice to zveřejnil proto, že neviděl jinou možnost, jak ve zprávě popsaná podezření vyšetřit za situace, kdy mu v tom bránili nadřizení, to znamená, že podezření ještě nejsou skutečnostmi - to se prokáže, jen když je dána možnost je prošetřit, což se nestalo a proto atd. dokolečka.

Toto bránění nedřízenými je pro ně nepříjemné, protože jaxi vyvolává podezření, že v některých z popsaných lumpáren mohou mít i prsty.

Obě zmíněné strany se postavili za Kubiceho v jeho snaze dotáhnout vyšetřování do konce; vyšetřování něčeho, co obsahuje asi dost závažné skutečnosti, jinak by nadřízení se nesnažili vyšetřování bránit, atd. opět dokolečka.

Takže je z vaší strany samozřejmě klasickou socanskou lží, že "veřejně oznámili, že věří obsahu zprávy, tj. že Paroubek je pedofil, mafián a vrah."