25.1.2022 | Svátek má Miloš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
3. defenestrace 25.3.2009 3:33

Stará, obnošená, vyhaslá páka: Už nezachrání ODS ani taťku Šmoulu (cizoložného) Klause

Modré straky požírají jedna druhou, blouznivý, vrtošivý stařík, patologicky sebestřený a škodlící, co opakovaně, zejména v USA, vědomě zneužívá a navíc za úplatu, tedy v dalším křiklavém střetu zájmů nechává zneužívat prestiž úřadu prezidenta ČR, letos navíc i "prezidenta EU" (ikdyž doma tvrdí, že předsednictví ČR v Radě EU "nic neznamená", jeho tabákoví a naftařští sponzoři v USA, počínaje tzv. HERATLAND Institutem, co m.j. "odbornými studiemi" na svých stránkách www.heartland.org v tzv Kuřácké lóži tvrdí, že kouření a žvýkání tabáku je oukej, že jeho škodlivost je levičácká, svobody omezující propaganda, zase letos na SOUKROMÉM MELOUCHU, který na svých stránkách a KPR lživě označuje za "pracovní cestu prezidenta", ikdyž tyzo melouchy nemají s výkonem dané ústavní funkce vůbec co do činění, jen to, že Klaus prestiže úřadu zneužívá a za úplatu ji trestně propachtovává zájmům, které odporují NÁRODNÍM zájmům ČR, ústavnímu mandátu prezidenta republiky, tomu, že zahraniční politiku děla vláda ČR. Ve své paranoidní ješitnosti on, jeho nepohledný starší synek, kterému Mamá Klausová, co ve střetu zájmů nosila své milióny ze ČEZu, přihrála 100 mega dárek na privátní hračku, navíc pro druhého synka zajistila lukrativní pašalíkm v ČEZu a rodince lukrativní dividendy a navyšování cen akcií ČEZu, to vše díky odírání stařenek a podnikatelů tímto monpolenm cestou drahén elektrány. NEPOTISMUS a korupce Klausovy rodiny, od Klausových nezíkonných melouchů v cizině, přes korupci Lívie ROSAMUNDY Mištinové-Klausové, pčalík pro Jana Klause a 100 miliónů pro šílence-dogmatika aka ředitele PORGu, VK mladšího ... to je horší než v Ukrajině a banánové republice. Skutečně hodné Putinovy medaile, jak pod vedením Klause zahradilovci a komunisté, Remek i opilec Ransdorf, posílení Bobolínou a tu licenci CMER, teď registraci libertas.cz kradoucím imunity si kupujícím samsrským Vovkou Železným przý "híjí národní zájmy". Holt "vlastenci", že Haasi?

zoch 24.3.2009 19:32

Re: Dvě řádky

Nenapíšu právě proto,že by to bylo slabé. Nejsem natolik " in".

? 24.3.2009 18:29

Hm, chabota, pane autore. Opravdu chabota... :-)

jirka.s. 24.3.2009 16:36

Re: Pane Haas proč ne.....

;-D;-D;-D Už se strašně těším, jak Bufův "přítel", estébácká svině Vlastimil Dvořák, nejenže doplácí 26 milionů daní odpuštěných ekonomickou přiboudlinou, smradlavou tlamou, ale dokonce bude mít ten dluh zdaněn! ;-D

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/sobotka-si-vzpomnel-dane-jsem-hotelierovi-prominul_33196.html

Honza 24.3.2009 15:48

ČT potřebuje Paroubka,Paroubek potřebuje ČT

Jako vždy o prachy jde až na 1.místě.Je logické,že ČT bude raději propagovat stranu,která umožní další navyšování koncesionářských poplatků.Nic nemění fakt,že stejná strana OSLOvila své příznivce právě rušením poplatků.A s tím americkým náklaďákem,tahounem ekonomiky to Jirka také moc netrefil.

vodák 24.3.2009 15:19

Re: Změna dresu, ale stejná mysl i duše Haase

greene, skutečně konstruktivní kritika faktů uvedených v článku. Přesně ve stylu Rudého práva..

Posleda 24.3.2009 15:11

Re: 50 let tomu nazad...

Vida, to mi ušlo. Zapomněl jsem se zeptat, jestli byl- jako v každém slušném divadle- za kulisami přítomen službu konající hasič...

gerontusinza 24.3.2009 14:53

Pane Haas proč ne.....

třeba zažiji i šesté hlasování..... ale víte co je důležité? zaměstnat zloděje natolik, aby co nejméně škodil a mohl minimálně krást  a to se jim docela dobře daří....... a koho tím zlodějem myslím? inu popřemýšlejte, Jyrka to skutečně není........;-D a po volbách si budete muset zvyknout že třeba nepřiznané daně a majetky  budou zdaněny na 106%   ..... nevídané? Nedemokratické? sakra tak nadávejte na Obamu, jemu se to tak nejeví.....;-D;-D

Petr Kunetka, sileny zlocinec 24.3.2009 14:20

Re: těžká práce

To bylo naprosto nekonkretni, ze ano... Stejne tak muzu napsat o Vasem prispevku "je naprosto bezobsažný, bez myšlenky, je to pouhé omílání frází a opakování skutečností..."

Mne napriklad sdeluje neco vcelku vyznamneho ohledne proklamovane nezavislosti a vyvazenosti verejnopravnich mediich. Teda, pravda, pro mne to neni nic noveho, ale stoji za napsani pro dalsi...

Petr Kunetka, sileny zlocinec 24.3.2009 14:18

Re: Hezké, pane Haasi, ale

No, mne prekvapil ten nepomer, ke clanku jednu prakticky nic nerikajici vetu (neumim z ni odvodit, zda s clankem jako takovym souhlasite ci ne) a potom cely odstavec na uplne jine tema s clankem naprosto nesouvisejicim ;)

Ja mam k clanku naprosty souhlas, ale prislo mi to zbytecne psat ;)

Věra 24.3.2009 14:14

Re: 50 let tomu nazad...

:-D;-D:-D;-D:-D;-D

hafusak2 24.3.2009 13:46

Re: těžká práce

Dobrá, tak to vysvětlím znovu a jednodušeji: Ten článek je naprosto bezobsažný, bez myšlenky, je to pouhé omílání frází a opakování skutečností, které i podprůměrně informovaný člověk zná. Ideově nevybočuje z řady pravicově propagandistických, kde patří k horšímu průměru. Vlastně je mi těžko pochopit, proč ho autor vlastně psal, když jím nic extra nesděluje.

Libor 24.3.2009 13:41

Začátek článku

by asi měl znít trochu jinak: Stanislav Gross si možná myslel, že cituje V.I.Lenina, ale ve skutečnosti to byla myšlenka Járy Cimrmana. Ten přece Leninovi psal, když se ho pokoušel přimět k nějakému významnému činu v zapamatovatelném roce 1900: "Pozor, z Jiskry vzejde plamen!" A tohle Cimrmanovo varování si pak Lenin poupravil.

Proužek 24.3.2009 13:29

Re: Hezké, pane Haasi, ale

Pane Kunetko,

k článku jsem napsal: ...........hezké, ale v této vzrušené chvíli takové mírné a neškodné, i když pravdivé počtení.  Měl byste k článku něco vy?

Petr Kunetka, sileny zlocinec 24.3.2009 13:10

Re: těžká práce

A neco k clanku?

Petr Kunetka, sileny zlocinec 24.3.2009 13:09

Re: Hezké, pane Haasi, ale

IMHO nedela.

A neco k clanku?

žaba(k) na prameni 24.3.2009 12:45

Re: Změna dresu, ale stejná mysl i duše Haase

Pana Švejnara neusí nikdo diskreditovat.

Ten pán se diskredituje sám.

Stačí si přečíst jeho projevy. Tolik slov a frází a neříci nic je taky kus umění.

Čím dál víc mi připomíná jiného velikána. Viktora Koženého. Porovnejte si mozkové výrony obou těchto pánů - vřele doporučuji.

No co,  místo Harvardských, čecháčci budou mít  v brzku Michiganské fondy. A budou spokojeni. Howgh.

;-o 24.3.2009 12:41

Re: Dvě řádky

Napiš zochu.

Jenda 24.3.2009 12:39

Re: Změna dresu, ale stejná mysl i duše Haase

Ano, kdyz se ta hovezina s Klausem tahnoucim zemi k Rusku bude opakovat dostatecne dlouho tak ji urcite vsichni uveri. jen pokracujte! Jen houst a vetsi kapky! Meloune.

Jenda 24.3.2009 12:38

Re: v duchu komunismu

Lepsi by bylo kdyby byl v zitny. Nalozenej v lahvi.

hafusak2 24.3.2009 12:35

Re: těžká práce

Žiju docela dobře a na odchod ze světa dobrovolně se nechystám. Proč taky? Kvůli několika hlasatelům "jednotného názoru"? To už tady bylo a díky bohu je už pryč. Jen ty metody ještě řadě lidí nedají spát. Nějak jste zaostal v době. Není už doba ani židovských pogromů, ani doba masového shromažďování podpisů pod resoluci žádající popravu M. Horákové, či Anticharty. Žít v té době, asi byste byl velmi iniciativní a uvědomělý občan. Já Vám dám také jednu radu: pokud jste zastáncem jednotného povinného názoru ve státě, možná by Vám kvetla pšenka v Sev. Koreji, Zimbabwe, na Kubě či v Iránu.

green 24.3.2009 12:15

Změna dresu, ale stejná mysl i duše Haase

Vy jste tady obdobně prudil pane Haasi proti Švejnarovi a za Klause, který dnes táhne celou zemi na východ, k Rusku a proti EU. Mával jste vlajkou euroskepticismu i diskreditací klausova oponenta Švejnara. A nyní, v dresu Topolánka sice děláte něco podobného, ale že byste odkryl Klause v pozadí jak mydlí Topolánkovi schody ve spolupráci s Praoubkem a řekl pravdu, jako někdo, kdo se spoluúčastnil té komedie zvané volba prezidenta, na to již asi odvaha není, jste trapný, nic méně, nic více.

Marat 24.3.2009 12:12

Re: to se nam ale ten byvaly profesoruv propagandista rozpovidal

Jak jsem tu věc sledoval, tak na sjezdu ČSSD bylo těch mopslíku a voříšku víc a měli dobrého cvičitele.

Marat 24.3.2009 12:10

Re: těžká práce

hafusáku2, jak něco takového můžete přežít? Neměl by ste spáchat sepuku? Uvažujte o tom.

Marat 24.3.2009 12:08

Re: Autorem citatu

Byl to hajzl opravdu mimořádných kvalit. I bez toho aby to na něj prozradil Solženicyn. Vrátil se z emigrace, neboť v cizině byl nulou. Díky Stalinovi se stal v SSSR uctívaným psáčem.

I-Worm 24.3.2009 11:58

Re: Autorem citatu

shodou okolností Maxim Gorkij (pokud lze věřit Solženicynovi) lotr byl. A pěknej hajzlík.

portwyn 24.3.2009 11:52

Intoši, kdo jiný

Lidé, kteří se považují za veliké pravičáky, protože nadávali na komunisty, ale ve skutečnosti jsou klasičtí left-lib.

zoch 24.3.2009 11:48

Dvě řádky

Pane Haasi,

po dlouhé době jsem si od Vás něco přečetl a bez jízlivosti musím napsat,že je to hodně slabé.  Ba tak slabé,že bych to napsal sám ve srovnatelné kvalitě.  Nějak upadáte......

Petr 24.3.2009 11:29

Re: Autorem citatu

Čest, soudruhu. ;-D

Proužek 24.3.2009 11:17

Hezké, pane Haasi, ale

v této vzrušené chvíli takové mírné a neškodné, i když pravdivé počtení.

Od Vás, pane Haasi, jakožto dlouhodobého vysvětlovače a obhájce názorů našeho na pana prezidenta (ještě mu děláte poradce?), bych mnohem raději četl nějakou osej na téma: Podíl  prezidenta  Klause na pádu této vlády v souvislosti s dalším možným politickým vývojem. Prostě bych rád věděl, o co mu sakra jde? (Předpokládám, že tentokrát vláda padne - mnoho psů, Topolánkova smrt, jak říká Bohumil Doležal). To by ovšem pro Vás bylo poněkud ožehavé téma, nikoliv? Kdyby náhodou nebylo, předem děkuji.