13.8.2020 | Svátek má Alena


Diskuse k článku

POLITIKA: Těžké dilema sociální demokracie

Zabečíš – vlk tě sežere, nezabečíš – podřízne tě bača,“ traduje se mezi Čečenci. V podobné situaci se v pátek ocitla sociální demokracie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Alda 29.11.2018 15:08

To čečenské přísloví

je skvělé.

Tím ovšem jakákoli hodnota článku končí.

K. Nový 29.11.2018 13:45

Zájmy

ČSSD již dávno neprosazuje zájmy a prosperitu chudších. Zvažte sami, koho zájmy prosazuje Dienstbier, Poche, Hamáček....

J. Lepka 29.11.2018 12:04

Ono to možná bude ještě jednodušší.

kromě samotného strachu o korýtka je tam možná i jiný faktor viz:

http://forum24.cz/zeman-babis-jak-vzniklo-tohle-spojenectvi/

Přinejmenším k zamyšlení.

J. Ráž 29.11.2018 11:42

Vedení ČSSD jde výhradně o místo u koryta

Jinak by do vlády nešli, Babiš by nedostal důvěru a jiná vláda by vzniknout nemohla. Nové volby by ukázaly, zda levicoví voliči chtějí ve Sněmovně Dientsbiera, Valachovou,Sobotku či Chovance a zda považují Hamáčka za schopného lídra levice. Jestli by ČSSD s novými tvářemi obstála, tak by mohla být daleko sebevědomnější a mohla by získat vliv prezentováním programu podpory pracovitých a ne jako dosud nabízet předpotopní program podpory neodpovědných a jak zvýhodňovat menšiny, což dělá dnes.

J. Ráž 29.11.2018 11:26

Re: Autore vypracoval jste se na znalce CSSD

Že by i lesba podlehla peltovu samčímu charismatu?

J. Fridrich 29.11.2018 11:06

No, férový partner - koaliční partner, partner sedící na

No, férový partner - koaliční partner, partner sedící na základě koaliční smlouvy s ANO ve vládě by se takto chovat neměl - tímto svým jednáním dal těm poštěkávajícím Fialům, pirátům a spol. do ruky zbraň k dalším podpásovým útokům...

E. Pawlica 29.11.2018 10:02

Re: Proč?

Protože mu můžete být "ukratenej"!

Š. Hašek 29.11.2018 9:46

Pane Jelínku,

jen se divím, že jste nemudroval nad ČSSD (nevaroval ji), když si nabrala takové velikány socdempolitiky jako jsou Dienstbier, MarksováEngelsováLeninová, Valachová, ........ .

Vždyť Vy víte všechno. A rozumím, že jste paf. To je tak, když socdem se vykašle na nízkopříjmové pracanty a začne mít hlavně v hlavě "tu agendu brusele, rovnosti, gender, ......a ještě po přikoření penězi pro Cikány".

Pište dál, choďte do televize ....... je to zábava.

K. Janyška 29.11.2018 9:10

Civilizace obchodem lidi dělá pravicovějšími a

pravicovějšími z podstaty a klasická levice to má v civilizovaných státech čím dále, tím těžší. Takže jediné dělení na pravici a levici se čím dále jeví na ose respekt ke skutečnému vývoji nebo jeho nerespektování. Lidi o tom však nevědí nic a trápí se a trápí navzájem... Dzp.

P. Lenc 29.11.2018 8:39

Tak jako

si Andrejko vytřel pozadí se Sobotkou, tak si ho vytře i s Hamáčkem.Za vše "dobré" může on a ANO, ten děda na nádraží to vidí tak, jako to vidí většina voličů ANO.Člověk by řekl dobře vám tak ,socialisté, ale politická degradace socialistů je až úděsná a vyvažování levice a pravice nahrazená "hnutím" ANO je politická tragédie.

S. Svatoš 29.11.2018 8:18

Pane Jelínku, stále ještě platí století platný bonmot : fono - Ve dne lhal v noci krat, sociální demokrat . Vy jste si toho ještě nevšiml ?!? Pročpak tedy děláte novinařinu ?

K. Horák 29.11.2018 7:39

Autore vypracoval jste se na znalce CSSD

po Mitrofanovi a proto vas obcas pozvou do ČT :-D

Tak mi vysvetlete proc Valachova manipulovala vyberove rizeni na svou namestkyni, az tam dostala svou kamaradku ?

Ta kamaradka mela na starosti rozdelovani penez pro sportovni ucely.Je pravda, ze souložila s playboyem Peltou nebo to je sprosty drb o poctive socanske soudruzce ??

K. Horák 29.11.2018 7:28

Re: Sociální demokracii táhlo dolů

Přesně.

Z. Rychlý 29.11.2018 7:25

Re: Když je Jelínek v ČT 24, vypnu to

Já se vám divím. Když je v ČT vypnete ho - a tady jeho kydy čtete? Na ČT se nedívejte vůbec, je to stejně jako RT a CNN hlásná trouba lepších lidí a Jelínka nečíst. Jelínek je stejný jako kdysi politruci na vojně, čtěte ho dál a možná vám svěří nástěnku.

Kdybyste nepsal rozhořčeně pod Černockého, tak já osobně bych na Jelínka už v životě nezavítal. Je to prohnilý ideolog zaměřený na hloupé lidi.

D. Polanský 29.11.2018 6:55

A proč vás trápí ČSSD

když ji nefandíte? Pochvalte např. Fialu za jeho lstivost.

J. Vaníček 29.11.2018 5:43

Když je Jelínek v ČT 24, vypnu to

A teď je tady. Žvaní ostošest, socani rozdávají na úkor jiných povinností státu. Kupují si voliče. Míra úspěšnosti vlády se podle něj měří tím, co se rozdá voličům, hlavně státním zaměstnancům, kterých je jak psů, jak se říká. To jsou hlasy, proto jim sypou. Hlavně jim nesmí sypat Babiš, na to mají gebír socani. Taková bezohlednost lotrovská, krade kudy chodí (tedy ten Babiš, píší to všichni) a teď jim ukradl i to rozdávání, že Jelínku. Kdyby socani odešli z vlády, tak jim Babiš vyžere jejich program a bude rozdávat on. Nic jinýho ten Babiš, trestně stíhaný (abych to nezapomenul zdůraznit), nedělá a celý se třese, aby jim to vyfoukl. Chudáci, co neumí psát o ničem jiném. Už by měli přestat s tím otravovat, přeci jim to nemohou rozumní lidé žrát. Je málo jiných problémů, zmizí, když vyženou Babiše a rozdělí si těch jeho 30 %? Nic nezmizí. O čem budou ubožáci psát?

V. Kotas 29.11.2018 5:13

Re: Sociální demokracii táhlo dolů

Že přestala myslet na své tradiční voliče, jaké měla do r.1947, podraz jejích poslanců při volbě prezidenta v r.2003, podléhání názorům pražské organizace, která mívá nejhorší volební výsledky v rámci ČSSD.

K. Horák 29.11.2018 2:40

Sociální demokracii táhlo dolů

podivne jednani jeho poradcu Spidly,Novotneho, Prouzy. Co nutilo Valachovou, ze svoji milku namestkyni vlozila do postele Peltovi, aby spolecne prosustrovali nekolk Capich hnizd. Ten neomarxisticky experiment s inkluzi se take moc nepovedl.Turbostudent Chovanec na pozici ministra vnitra take nebyl prikladem moralky.

Uporne tlaceni Pacicky Pocheho na post ministra muselo kazdeho udivit, co je mozne v nasem mafianskem state.

Ceska televize a Cesky rozhlas, nejvetsi zdroj fake news v republice se nesmi.kritizovat nespokojenymi koncesionari ?

Proc?

V republice se stale resi nedostatek pracovnich sil a proc se tu ma poflakovat cca 140 000 neziskovek tucne placenych ze statniho.rozpoctu. Kolik neziskovek ma podobne velke Rakousko ?? Nebo.Madarsko.?? Tyto pocty tak narostly za Sobotkovy vlady.