26.10.2021 | Svátek má Erik


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
PetrM 6.9.2006 20:05

Projev

V tomto duchu měla ODS vystupovat už před volbami, ne až po nich, kdy je pozdě bycha honit. S panem Topolánkem ovšem souhlasím a držím mu palce, zatím má mé plné sympatie.

PP2 6.9.2006 21:44

Re: Projev

 Všechna Topolánkova snaha je na dvě věci. Měl se s Paroubkem domluvit na změně volebního systemu na většinový. K tomu nikdo komunisty nepotřeboval. Neudělal to a tak nebude nikdy vládnout. I kdyby vyhrál příští volby musí si kleknout před černým a zeleným zadkem a vládnout budou oni. Vypadá to,že Paroubek udělá vládu a vydrží celé období a bude to Topolánkova vina.

doktor 6.9.2006 18:52

Prohlašuji, že se distancuji

od kolegy Doktora, všech dalších diskutujících, Topolánka (dnes zaperlil - Paroubkova vláda se nesmí plést do sporu ODS s autobusáky, jeho ano: zabývá se tím už několik ministerstev) i Paroubka (neumí se chovat, je nevzhledný, moc mluví). Zajímavý je jihomoravský hejtman Juránek. Ještě o něm uslyšíme.

mik 6.9.2006 18:48

zda se

ze Topolanek pozvolna roste v akceptovatelneho politika zatim co Pablb se rychle propada do oblasti volitelne jen idioty.

qwerty 6.9.2006 19:25

Re: zda se

no to ano to zní na první pohled dobře, na druhou stranu se obávám že v té oblasti se pohybuje od začátku... zároveň se v tom tvrzení dá tedy najít naděje že množství idiotů se mění což bych taky podepsal...

vi 6.9.2006 18:36

Falešný a prázdný Topolánek?

Nepřestává mě fascinovat, jak úporně bojuje s komunismem člověk, který je z komunistické rodiny, do vlády si přitáhl jako ministra komunistu a podle jeho vlastních slov mu ve vstupu do KSČ zabránil pouze nátlak vlastní ženy! Mimochodem, ta jeho žena, se dala dohromady s bývalý husákovským prokurátorem Kříženeckým. Bolševický vojenský prokurátor byl za HUSÁKA POVAŽOVÁN ZA SVINI VŠECH SVINÍ! Tak nevím jak je to s tou Topolánkovou pravicovostí? Nebo mu boševické svině z dob jeho vojenské kariéry tolik nesmrdí?

qwerty 6.9.2006 18:45

Re: Falešný a prázdný Topolánek?

dnešní komunista který je jediný nebezpečnou škodnou se nepozná podle toho jak málo nebo hodně se zapletl s matkou KSČ anébrž podle svých skutků.  Těmito měřítky je současná Topolánkova vláda nejméně komunistickou vládou jakou jsme kdy měli...  Takže bych navrhoval nesoudit lidi podle drbů anšto to zavání tzv. "laciným antikomunismem" což je velmi účinný nástroj současných komunistů tělem i duší (paroubek) proti nám demokratům...

qwerty 6.9.2006 18:23

všechno zlé je pro něco dobré

Nakonec jsem optimistický.  Ten šibal Paroubkovic totiž dělá všechno pro to aby socany zlikvidoval.  Vzpomeňme co se dělo těsně před Špudlou.  Pro všechna klíčová média byl Špidlina "slušný, poctivý člověk", anti-komunista, pracovitý a nezkorumpovatelný...  ODS? oposmluvní nestvůry s Arogantem v čele...  A dnes?  Kromě Rudého Práva, koček a pár ostatních úchylů jdou všichni proti džordžínovi...  To už muselo dojít a levicově sympatizujícím novinářům a i občanům co je to Roko za sockomoušskýho šmejda... A výsledek?  Boj o nekonvertovatelné pitomce mezi KSČ a socany tzn. další oslabení KSČSSD ve sněmovně.  Posílení zelených (umírnění socanští voliči) a ODS (z vlády se jde do voleb podstatně lépe než z opozice)...  Takže Topolánku, klídek, bolševikům dochází dech...

Josef 6.9.2006 17:33

šmarjá, jen ne tu vládu s vámi, pane!

VPředstava, jak nás reprezentujete za hranicemi, vyvolává děs.

Kdosi navrhl smést všechny papaláše do Vltyvy, aby si národ konečně oddechl, no, něco na tom je. Nevinní, vinní, všechno jedno.:-P>-

qwerty 6.9.2006 17:42

Re: šmarjá, jen ne tu vládu s vámi, pane!

myslíš ten tlustý egomaniak aparátčík soudruh Paroubek soudruhu? ale možná na bierfestu v mnichově by se svojí pani mámou až takovou vostudu neudělal... šprechtit určitě z ráje umí (když vexloval s mařenama) a chlastat pívo? první liga, soudruhu, první liga

jirka.s. 6.9.2006 17:52

Re: šmarjá, jen ne tu vládu s vámi, pane!

Hezké Pepíku! Hoďte na něj deku!!!!  Jestli dnes už nevíš kdo tady chtěl zametat, tak  běž krmit na nábřeží labutě a nepleť se mezi dospělé. A pokud to víš a stydíš se za to, tak z toho nábřeží rovnou skoč do vody.

Jura Jurax 6.9.2006 17:29

To by jeden neřekl

co je tady, takměř sedmnácte let po sametu, komunistů a jejich sympatizantů. Těmi klíči se nemělo jenom cinkat ...

Kupředu, soudruzi, rudý prapor zavlaje a buržousti ostrouhají. Naším vzorem budiž Bělorusko, Kuba a Severní Korea - v nerozborné jednotě s nimi komunismus zvítězí i u nás. Soudruzi Paroubek a Filip nám všem ukazují správnou cestu k lidové demokracii - soudruh Paroubek už začal s kontrolami správného tajného hlasování ve sněmovně, aby zatrhl tipec kolísajícím. A soudruh Filip byl ideově pevným spolupracovníkem StB už v době, kdy my, kolísající, jsme akorát remcali ve frontách na hajzlpapír a gumičky do stěračů a maso a jogurty a barevné televize.

Už se těším, jak budu zase moci před vánocemi stát frontu na mandarinky a na 7. listopadu a prvního máje zdobit okna vlaječkami.

StandaT 6.9.2006 16:42

to gerontusinza

Dneska marně přemýšlím co to je, že tak nepřekonatelně perlíte. Zaražený prdy, ledvinová kolika, žlučník...?

Kantor 6.9.2006 16:45

Re: to gerontusinza

Za to vy jste zdravý jako řípa...

gerontusinza 6.9.2006 16:53

Nikoli, udělal jsem si pane čas a dovolenou. Re: to gerontusinza

Musím ty modráky trochu poučit. Hlavně aby pochopili, že svět se skládá z palety barev, a že modrá je sice krásná ale modrá knížka už nic moc neznamená. Ale moc si od toho neslibuji. Vstanou noví přiblblíci.Hezký den.

Balů 6.9.2006 17:08

Re: Nikoli, udělal jsem si pane čas a dovolenou. Re: to gerontusinza

Kdepak, podle těch barev to bude průjem.

Jura Jurax 6.9.2006 17:18

Re: Nikoli, udělal jsem si pane čas a dovolenou. Re: to gerontusinza

Už vstali.

jirka.s. 6.9.2006 17:45

Re: Nikoli, udělal jsem si pane čas a dovolenou. Re: to gerontusinza

Hezký, Pepíku! Hoďte na něj deku!!!! No jen trénuj, trénuj to poučování. Ale snaž se trochu víc, takovýchhle "učitelů" se vyrojí strašná síla, konkurence je velká, nemakačenků mnoho. Až tě stáhne falmer z posledních trenýrek, tak ti ta almužna za vyučování ve VUMLu bude dobrá. Tak do toho. Jenom nevím, co si počneš s takovými žáky jako jsem já, už jsi mi jednou vyhrožoval, že mi dáš po hubě a já su taková svi*ňa, že ti ji, učitel neučitel klidně natáhnu zpátky.

jj 6.9.2006 16:22

Topolánkův vládní program = nadávání Paroubkovi. No to si užijem!!!!

Doktor 6.9.2006 16:34

Re: Topolánkův vládní program = nadávání Paroubkovi. No to si užijem!!!!

O zábavu postaráno. Jenom kdyby se omezil na to nadávání a nezasahoval do fungování státu.

gerontusinza 6.9.2006 17:13

Co takhle zalepit hubu a mlátit přes ruce? Re: Re: Topolánkův vládní program = nadávání Paroubkovi. No to si užijem!!!!

bYLO BY TO STÁTNICKÉ>-

VLK 6.9.2006 17:25

Re: Co takhle zalepit hubu a mlátit přes ruce? Re: Re: Topolánkův vládní program = nadávání Paroubkovi. No to si užijem!!!!

To jako myslite toho bachare - poslance? Ale s tim chce spolupracovat Paroubek a ne Topolanek

jirka.s. 6.9.2006 17:28

Re: Co takhle zalepit hubu a mlátit přes ruce? Re: Re: Topolánkův vládní program = nadávání Paroubkovi. No to si užijem!!!!

A hlavně DEMOGRATICKÉ, viď, geronte! Napiš nám ještě něco o tvém způsobu demokracie, abychom se mohli připravit na to, co nás čeká od mírumilovných a domluvy schopných oranžgutánů, abychom si připravili banány a pamlsky a nerozlobili si je hned, jak trojjediný, vyšší mocí nám přidělený, jim rozdá trafiky a funkce v domovních radách.

pepa 6.9.2006 16:18

stále platí: pryč s miloušem?

topolánek má něco do sebe a jen doufám, že paroubek brzy někde zmizí. ksčm není jen nějaký fiktivní "strašidlo", jak někteří tvrdí. zůstane pro strašákem (do zelí), dokud si bude na svoje akce zvát týpky jako je milouš jakeš a podobný exoty. prostě se nereformovala a nehodlá tak učinit.

jogurt 6.9.2006 16:16

co je horší?

teď máme vládu bolševických hulvátů.

xtl 6.9.2006 15:46

Topolánkem obchází strašidlo, strašidlo komunismu

Pan Topolánek v úmorné snaze získat pro svou vládu důvěru opět vytáhnul na světlo strašáka komunismu, podle něj bychom v případě, že by vládu sestavoval pan Paroubek, měli komunistickou vládu. Zapomněl, že v minulém parlamentě měli poslanci ČSSD a KSČM většinu 111 hlasů a vláda komunistická nebyla. Stěžuje si na "dlouhá, tvrdá a místy nečistá povolební jednání", přitom taktně pomlčel, že těmito jednáními byl prezidentem ČR pověřen sám a jedině on sám tudíž nese za ně odpovědnost. I když se sám explicitně vyjádřil, že by mu nevadilo, kdyby nějaký poslanec za KSČM zvedl ruku pro jeho vládu, vadilo by mu ale, kdyby takový poslanec hlasoval pro důvěru vlády vedené ČSSD. Opět se ukazuje, že máme v čele ufňukaného člověkam s demagogickým a nedemokratickým způsobem myšlení, který se na vrcholnou funkci nehodí.

qwerty 6.9.2006 16:10

Re: Topolánkem obchází strašidlo, strašidlo komunismu

bože můj další soudruh... to nebere konce. tak poslyš soudruhu zapiš si za uši že principy demokracie jsou k dispozici pouze demokratickým subjektům. Proto kázání soudruhů o demokracii je zcela bezpředmětné anšto proti zločineckým organizacím demokracie musí bojovat, jinak ji jak známo zničí. A protože jsme demokraté tak komunisti ještě nejsou zavřeni v lágrech a mají šanci konvertovat. Na druhou stranu je z pudu sebezáchovy musíme zcela ignorovat. Bohužel soudruh Paroubek postupně naopak začíná konvertovat socany na komunisty a o to teď jde. Pokud se mu to podaří a vesla se chopí KSČSSD tak je demokracie v základech ohrožena takže bude nutno k její ochraně použít v zásadě nedemokratické prostředky

Doktor 6.9.2006 16:17

Re: Re: Topolánkem obchází strašidlo, strašidlo komunismu

Těžko můžete ignorovat poslance zvolené v demokratických volbách, když bez nich - resp. alespoň jejich tiché podpory nesestavíte funkční vládu, či neprosadíte jediný zákon.

Pokud by Topolánkovi záleželo v první řadě na tom, aby komunisty izoloval, pak by se musel dohodnout s Paroubkem - a to i za velmi velkou cenu. jestli tohle nepochopil, pak to není muž na svém místě.

qwerty 6.9.2006 16:24

Re: Re: Re: Topolánkem obchází strašidlo, strašidlo komunismu

ale v tom je právě jádro pudla... ignorovat nedemokratické strany my demokraté bez problémů můžeme. Paroubek však hazarduje s legitimní levicovou stranou typu "labor party" a otevřenou kolaborací s komunisty z ní tak činí stranu nedemokratickou ve smyslu principu "nula od nuly pojde". Kdyby byla ČSSD demokratická strana tak v rámci ochrany systému samotného bude komunisty ignorovat také. Až se nedostanou do sněmovny může parlament začít fungovat na 100% standardně (každý rok umírá cca 100 000 občanů). Tzn. ČSSD uzná vítěze voleb a bude tolerovat 3-koalici.

Doktor 6.9.2006 16:33

Re: Re: Re: Re: Topolánkem obchází strašidlo, strašidlo komunismu

Kupodivu mají komunisté poměrně stabilní podporu už od r. 1990.

To, že by soc. dem. měla bez dalších podmínek nechat vládnout ODS nemůžete myslet vážně. Když držíte v ruce dva páry a váš protihráč taky, tak to stojí za sázku, obzvláště, když varianta, že dokoupím na fullhouse je docela možná.