19.1.2022 | Svátek má Doubravka


Diskuse k článku

POLITIKA: Tahle vláda neumí vládnout

Vystoupení ministra Blatného na tiskovce ve čtvrtek 4.2. bylo esencí vládní neschopnosti. Ten dobrý muž tam před mikrofony plakal, že se nedaří snižovat hodnotu indexu R a že počet nemocných je vysoký a že vláda se snaží.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ž. Říje 9.2.2021 8:43

Plky ódéesáka. K řešení nic.

J. Ganaur 9.2.2021 8:41

Pávek je stalinistická komoušská zrůda.Pochvaloval si tady na NP Brežněvovu okupaci.Je to jeden z největší xindlů na NP.

J. Moravec 9.2.2021 8:35

To se pane Fráňo nemáte za co stydět. Mnohé se za tu dobu změnilo.

R. Vacek 9.2.2021 8:33

Netušil jsem, že v Mexiku mají takové mrazy, že se jim vir rozlezl všude. Přečtěte si něco o tom, jak důležité je, aby vlády zajistili funkční trasování kontaktů, protože to je příčinou toho, že u nás jsme někde, zatímco jinde v pohodě. Na Novém Zélandu jde nakažený do karantény 2.7 dne před tím, než má příznaky. Tak vypadá účinné trasování - srovnejte si to s námi.

J. Fráňa 9.2.2021 8:30

R^R^R^

J. Fráňa 9.2.2021 8:28

;-D;-D;-D

J. Fráňa 9.2.2021 8:27

Autor článku byl hodně rozčílen, když to psal, jinak si takovou snůšku nesmyslů neumím vysvětlit. Autor nadává vládě, že to hází na občany a jejich neposlušnost. On to hodil na vládu. Paráda, to je řešení. Nadává vládě, že neumí rozhodnout, všechno zavřeme, nebo rozvolníme. Asi neví, že když zavřeme, je problém, když rozvolníme brzy a moc je ještě větší problém. Když po zavření rozvolníme i opatrně stejně je problém, protože je zima a virus na nás kašle. Všimněte si co padá za kraviny z ODS, jednou chtějí rozvolňovat, potom přitvrdit, pak zase rozvolňovat, taky slaví na Karlově mostě. Většinou ale jen blekotají a bezmocně útočí na Babiše. 10 let jsem byl členem ODS a teď se za to stydím. Žádné řešení od ODS neslyším, pořád jen blekotání.

J. Moravec 9.2.2021 8:23

Tak nevím kdo tady vlastně pláče. Stále stejná písnička bla, bla, bla, ... . Pan Perlín perlí. Proč se nedivím. Je členem konstruktivní demokratické a pravicové strany.

ˇ

R. Meišner 9.2.2021 8:22

autor-zoufalý člen jedné zoufalé straničky. tož tak. nezmůže se na nic lepšího, než plivat na oblečení ministryně financí. --pro jeho informaci: problémy, jaké zažíváme, jsou naprosto všude v okolních zemích,,a restrikce jsou tam mnohem přísnější. byly by u nás, nebýt např. takové ODS, kerá neustále volala po rozvolnění. jako první dokonce razantně vystupovala proti uzavření Světového poháru v biatlonu loni v únoru v Novém městě na Moravě----vzpomínáte, autore?

S. Ševeček 9.2.2021 8:05

nemáme vůdce, jsou to ounly zdeúřední administrátoři.

/zavřít hranice, pendleři zůstanou tam, kde se rozhodnou, kdo přijede k Nám, na dva týdny do soustřeďovacího hotelu. všichni respekt RRR, všechno otevřít.

J. Kulheim 9.2.2021 8:04

Psal jsem o tom někdy v červnu minulého roku. To, že viróza šířící se kapénkami se vyskytují v zejména v období podzimních plískanic, věděli v minulosti všichni.

V současnosti na to musí přijít vědci.

Š. Hašek 9.2.2021 8:03

Myslíte?

Věnujte se malinko víc Fialovi, aby ten politolog čuchnul k politice.

L. Písařík 9.2.2021 8:00

Máte pravdu, už nebudu, autora si pamatuji a nikdo mě číst jeho stati nenutí, právě v tom vidím demokracii.

J. Kulheim 9.2.2021 7:43

Pište, chvalte, diskutujte ale nekádrujte. Toho už bylo dost.

L. Písařík 9.2.2021 7:37

Proklepl jsem zběžně autorovy články a zjistil, že v nich není jeden, kde by někoho za něco pochválil. Docela by udělal dobře, kdyby své úvahy psal jinde, tady moc velkou podporu nezíská. Tož tak.

D. Zítko 9.2.2021 7:09

Podle vás nejlíp všechny rovnou internovat do koncentráků, ne? Myslím, že byste se měl přestěhovat do Severní Koreje, tam přece vládně pořádek, ne ?

L. Novák 9.2.2021 6:46

Přečtěte si něco o tom, jaký je rozdíl v šíření covid-19 v lét/teple s šířením v zimě/chladu.

Taky vidím třeba v Austrálii na fotbalových stadionech fanoušky, sice ne nahusto, ale už tam můžou. U protinožců je léto a covid-19 ve vzduchu chcípne po pár minutách. V chladu až po pár hodinách.

"Přežije jen minuty." Vědec popisuje, co se s virem začne dít při teplejším počasí

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zivot-v-pandemii-vladimir-zdimal-z-ustavu-chemickych-procesu/r~cbc8c13c67a511eb95caac1f6b220ee8/

L. Novák 9.2.2021 6:40

To je stanovisko voliče KSČSSD? :-P

I. Pávek 9.2.2021 6:11

Už jen spontální autorovo přiznání se k členství v ODS náležitě osvětluje jeho dlouhodobý duševní stav jako notorického b.ba.

Jinak tato vláda není neschopná, jen ji chybí odvaha sáhnout poté nejúčinnější vakcíně, které se virus děsí. Ta vakcína se nazývá bambusová hůl. K její aplikaci nejsou třeba doktoři ale policajti. Už první rána po mordě přivede k rozumu chřipečkáře typu Klause, druhou dávku bambusové vakcíny ani nebude potřeba. Za půl roku virus vymře. Bambusové hole netřeba složitě skladovat a jsou okamžitě k použití při případném znovuobjevení epidemie už v zárodku.

R. Vacek 9.2.2021 5:57

Naši politici jsou si v neschopnosti rovni. Nějaký předseda Fiala si v září pochvaloval že děti mohou do škol a dokonce bez roušek. A i dnes ten samý Fiala bojuje za rozvolnění, neboť situace je asi skvělá.

Přitom žádný z nich není schopen se podívat, jak to dělají země, kde skutečně děti chodí do školy, hospody jsou otevřené, nemocnice fungují normálně i pro necovid pacienty a život je celkem normální.

A ti z ODS asi trpí výběrovou slepotou. Mám pocit, že nějaký Vystrčil se byl podívat na Taiwan aby vstřebal atmosféru země, která ví, jak proti viru zasahovat. Atmosféru vstřebal, ale rada žádná.:-)

J. Pilny 9.2.2021 5:32

Kdysi pan Fiala prohlásil, že vláda dělá jenom kraviny, a vzápětí dodal: A bere nám naše nápady.

J. Pilny 9.2.2021 5:29

Která vláda před Babišem uměla vládnout? Myslíte třeba Sobotkova?

I. Mentlík 9.2.2021 4:52

Perlím, perlíš, perlín. Jak tu pan Kodet vtipně poznamenal:

"Houstone (v Truhlářské), tak máme problém nebo nemáme problém ?" A moc se neradujte z nálezu Ústavního soudu, přibydou vám konkurenti.

F. Žůrek 9.2.2021 4:46

ANO. Petr Fiala zachraňuje ODS. Poněkud to dobře nechápu... Za další. Vláda, bez pomoci veřejnosti, neboť téměř všichni jsou u nás v opozici, tak potom je vskutku tato "vláda" pomalu u konce svých sil. Takže co teď, vážený autore? Přenechat to "pirátům..."? Tož je snad to poslední...

Zdař Bůh!

V. Zadák 9.2.2021 3:53

Fiala, jedině Fiala je naší záchranou ...

P. Hatina 9.2.2021 3:50

Koncepce je přeci jasná. Všechny zavřít, napřed Babiše, pak komunisty, potom neposlušné občany kteří nebudou ochotni poslouchat . A pak se uvidí;-D

L. Novák 9.2.2021 3:42

Myslíte tou "ucelenou koncepcí" výkřiky, že nošení roušek je zbytečné stejně jako lock-down co se pohybu osob a cestování týče? ;-D

P. Weisskopf 9.2.2021 2:04

Já se nechci autora dotknout ale on by nám naopak měl vysvětlit co se asi stalo že ta jeho strana v minulosti rozprodala a zašmelila republiku. Od té doby se asi naučili vládnout když má pan autor tu drzost kritizovat jiné. Nejdříve je třeba zametat před vlastním prahem.

K. Gaman 9.2.2021 1:30

Je nejvyšší čas obsadit několik křesel ve vládě, hlavně křeslo ministra zdravotnictví, opozičními politiky. Třeba ODS a Top 09 mají od prvních dnů proti pandemii ucelenou koncepci boje (alespoň podle toho, co říkají), tak ať se předvedou, chaos vytvořený současnou vládou bude nepochybně okamžitě pryč.

M. Kodet 9.2.2021 1:05

Pan Perlín pravil: "Buď skutečně máme problém a nezvládáme pandemii a pak je nutné na 14 dní zavřít celou ekonomiku od Škodovky až po výrobu prášku do pečiva a všichni zůstaneme doma, nebo nemáme problém, ale pak musíme umožnit lidem žít, dětem chodit do škol a nám všem také se trochu bavit."

No dobrá, tak co si o věci myslíte vy a s vámi i vaši kolegové z ODS? Fakta máte, tak co navrhujete? Všechno zavřít nebo uvolnit? Tak do toho, nestyďte se a přineste svá patentní řešení.