22.1.2022 | Svátek má Slavomír


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
kocourek 30.5.2006 13:00

Re: Boj proti komunismu

Vam bysem doporucoval si poradne,v klidu a hodne pomalu precetl o zverstvech komunizmu.Musime se divat do budoucna,ale nikdy,rozumite,nikdy ,nesmime zapomenout na minulost ,at byla dobranebo spatna a tu spatnou,zverskou,teprve ne.Bral jsem vas s rezervou,ale ted jste me rozcilil a jste to same,jestli ne horsi, co oni.Take je volite,ze?

Mimozemstan 30.5.2006 13:55

Re: Re: Boj proti komunismu

Volim koho, mumie? Vy chodite odevzdavat svuj listek na hrbitov?

Nevim proc jsem Vas rozcilil, neco jineho se poucit a distancovat od minulosti, neco jineho se tvarit, ze bojujeme proti minulosti. Minulost nezmenime. To se snazili delat pouze naciste, bojem proti komunistum a komukoliv s jinym nazorem a komuniste samotni. Tak si sam vyberte mezi temi "bojovniky".

To co Vam strany nalhavaji o zurivem boji proti komunistum je podvod. Opijeji Vas rohlikem o jakemsi boji. Stejne smesne by bylo, kdyz Vam budou nalhavat, ze bojuji proti nacismu. Ve vsech stranach sedi byv. komuniste, ale to nejsou ti, kteri drzeli komunisticky rezim pri zivote. To delali udavaci a stb'aci, kteri rozhodovali o zivote ostatnich a ti potrestani nebyli. Ziji si spokojene dal, dnes prevleceni za ODS a udavaji vesele dal.

Gregory 30.5.2006 17:15

Re: Re: Re: Boj proti komunismu

Milý Mimozemšťane,

jste na velikém omylu: reřim nedrželi estébáci, esenbáci, kádrováci a funkcionáři, ti na něm jen parazitovali. Režim drželi u moci duševní i tělesní impotenti, líná lůza, kteří si vytvožili ideál života: nacpat si teřich vepřem-knedlem-zelem, vychlemtat 10 piv a žvanit takové nesmysly co vy. Jsme bohužel svědky, že takovéto "plodné podhoubí" má u nás pořád velkou sílu vyznavačů - viz preference ČSSD a KSČ(m) a proto je třeba se před nimi mít pořád na pozoru a pořád proti nim bojovat.

Mimozemstan 31.5.2006 12:45

Re: Re: Re: Re: Boj proti komunismu

Vas vycet lidi, kteri drzeli system se da shrnou do jednoho slova. Lenosi. A ti zadny system zadny lenoch nikdy nedrzel; nakonec kdyz se v '89 rozpadl, tak se ti udajni lenosi ani nehodlali zvednout z lenosky.

Kazdy totalitarni system je zalozen na naprostem opaku lidi, aktivnich lidech, kteri vyvolavaji hruzu u tech druhych. Formou vydirani a vyhrozovani. Jenom tak namatkou: "zavreme te, zkopame te, popravime te, tve deti nepujdou studovat, jsi nepritel lidu, spolecnosti".

Bohuzel se v posledni dobe vyrecnost strany ODS prave blizi k presne stejnym vyrazum a cinnum. Zakazovat, vyhrozovat a fackovat. Jako ve 30-tych letech v Nemecku.

Auiam 30.5.2006 17:52

Mimozemstan z Marsu

Uz vim koho ten Paroubek zval do koalice.

stachanov 30.5.2006 11:40

Strašidlo komunismu jen převléklo kabát a zpohodlnělo

teďka už to není kdo nejde s námi, jde proti nám, teďka je to spíš já pomůžu soudruhovi, soudruh mně. Viz biolíh atd. atd. ALe aby jsme se nemýlili, ten tvrdý stalinistický komunismus stále žije, jen je zavrtaný hluboko v některých lidech a čeká na lepší podmínky, až na něj společnost zapomene, a pak zas vyleze a bude škodit. Vůbec bych ho nepodceňoval, je to tvrdý a houževnatý soupeř a jeho finty jsou prověřené časem a hojným užíváním.

Martin 30.5.2006 11:20

Přečetl jsem a edostal kopřivku!

Ten Jičínskej je těžkej psychopat. Tuhle jsem mlčky sledoval jakousi jeho debatu na jakémsi shromáždění. Lidi, víte, že pan profesor je i dost blbej? Teda lidsky blbej?

prazakm 30.5.2006 11:00

Tak to jsem si oddychl...

Strašidlo komunismu už není, řeklo strašidlo a komunista v jedné osobě, soudruh Jičínský. Tak to mne tedy opravdu uklidnil...(Y)

Ignacy Mościcki 30.5.2006 11:55

Re: Tak to jsem si oddychl...

Bingo!!!R^R^

delilah 30.5.2006 10:38

FUJ!

Exemplarni strasidlo komunismu jste Vy vazeny soudruhu Jicinsky a cela pata kolona KSC , Ceska strana socialne demokraticka.Ze se nestydite, ale jak znamo vy dialektici jste se stydeli malokdy , snad trosku v roce 1968.Fuj ;-€

Stredocech 30.5.2006 10:30

Ano, i lidový soudruh (Volksgenose) Hitler se, přiznejme si to, dopustil některých chyb

ale sociální systém, který zavedl svědčí o tom, že myšlenka národního socialismu je správná, ač v Německu v období 1933-1945 skutečný národní socilismus nebyl.

Proto je třeba přestat s různými strašáky "nacismu"  "fašismu" atd. Nová NSDAPEU nemá nic společného se zločiny režimu, kde vládla NSDAP.

malstok 30.5.2006 10:14

To říká ten pravý

Člověk, který se podílel na přípravě pendrekového zákona azákonů upevňujících moc komunistů je opravdun povolaný k tomu aby obhajoval komunisty. Za peníze, které jako poslanec má a jsou dobrou rentou místo důchodu se nechá i nosit do PS.

Jan Daniel 30.5.2006 9:59

copak je Halloween?

Strašidlo komunistického experta na ústavní právo Jičínského vylézá ze záhrobí. Myslel jsem, že halloween je až na podzim.

Saša 30.5.2006 9:46

Šídlo v pytli neutajíš.

To, co jsme všichni jako komunistický režim zažili, nebyl pravý a pravověrný marxistický komunismus. Teď jsme poučení a uděláme to lépe - ten opravdový marxistický komunismus bude báječný a všem vám bude dobře, jenom nesmíte bránit socdemákům spolupracovat s komunisty.

Soudruhupříteli Jičínský, jsem rád, že jste už tak starý, že nám nebudete moci žádný neokomunismus zavádět!

Ivana Dvorská 30.5.2006 9:35

Ten samet asi nebyl dobrý nápad..

Mimochodem neznáte někdo v okolí nějakého hodného, morálního a slušného fašistu? Abychom měli k soudruhu Jičínskému dalšího mimozemšťana. Doufám, že se z komunistické nestoudnosti političtí vězni z padesátých let neobracejí v hrobě. A zase mimochodem - soudruzi, přece jen docela dost vašich obětí ještě žije!!!

Ivana Dvorská

Šerlok Homeless 30.5.2006 9:33

Ani strašidlo Jičínský už netáhne. Ale měl by už konečně táhnout!

(Y)

franta 30.5.2006 9:32

Mohl by mi někdo vysvětlit

jak se to dělá, když se chce někdo zříci komunistických hlasů v parlamentu ? Asi tak jako to udělala paní Moserová, když při volbě prezidenta vyzvala komunisty aby pro ni nehlasovali ? Proč to má dělat Paroubek, když Klaus to taky neudělal ? Já prostě tomu "třídnímu pohledu" ketrý tady čiší ze všech stran nemohu přijít na chuť 

erik 30.5.2006 12:30

Re: Mohl by mi někdo vysvětlit

i ty uz mas pripravenou celu na borech,jenom zatim jeste nevis kdy-mozna po volbach-pokud zvitezi CSSKSC

Miki 30.5.2006 9:15

Lidi neblázněte,

ten komunistickej darebák ZJ už to má spočítaný. Místo toho se soustřeďte na to, aby volby vyhrál kdokoli jen ne KSČM spolu s ČSSD. A protože takový výsledek vůbec není jistý, přesvědčujte všechny kolem sebe ať nevolí levici, přesvědčte ty přesvědčené, aby přesvědčili další a další okruhy svých známých, přátel a vůbec kohokoli. Postarejte se o to, aby takto fungující princip "letadla" byl konečně použit k dobrému cíli. Já vím, že vás štve, když komunistický parchant jako Jičínský si pouští hubu na špacír, ale vykašlete se na to!!!  Aby to Paroubek a agent Falmer ve volbách prohráli je mnohem, mnohem důležitější !!!!!!!!!!!

Ivana Dvorská 30.5.2006 9:30

Re: Lidi neblázněte,

SOUHLAS, SOUHLAS, SOUHLAS!!!!!!

Emil 30.5.2006 9:12

Strašidlo komunizmu už netáhne

Pane Jičínský, stále mne překvapujete. Musím konstatovat, že neustále činné strašidlo v Poslanecké sněmovně jste skutečně Vy. Myslím si, že jste dost starý na to, aby Vaše paměť neměla díry. Vzpomeňte si, jak vše probíhalo před rudým pučem v roce 1948.Současná rétorika vůdce ČSSD se dost podobá rétorice Gottwaldově. Je to podobnost náhodná ? Možná že si to nepamatujete proto, že už máte ve svém věku větší nárok na sklerózu než na teplé místo v Poslanecké sněmovně.

VladaPing 30.5.2006 9:05

Samotná existence osoby Zdeňka Jíčínského, dokonce v parlamentu ČR..

je nesporným a nevyvratitelným důkazem toho, še strašidlo komunismu ještě nechcíplo!

Tomáš 30.5.2006 9:04

Bývalý komunista - komunista na vždy!

Já být Váma tak se vůbec nevyjadřuju a s hanbou zalezu. Bývalý komunista neexistuje a na Vás je to vidět. Jste naprosto amorální.

czenda 30.5.2006 9:10

Re: Bývalý komunista - komunista na vždy!

Bývalý komunista je holt jak bývalý černoch - a Michal Džeksn je jen tou vyjímkou, potvrzující pravidlo.;-)

tom 30.5.2006 9:01

Jičínský

Tento spoluautor komunistické ústavy,kde byla zakotvena vedoucí úloha strany a tím dána komunistúm neomezená moc nad životy ostatních lidí si dovoluje nás,kteří jsme byli vtom zločiném režimu žít,poučovat.Nerad používám neslušná slova,ale tady to jinak nejde.Prosím odstraňte toho senilního bolševika z politiky! Jděte k volbám a volte svobodua ne vracení se zpátky do sockomunistického koncentráku.

vr 30.5.2006 8:54

Soudruhu Jičínský,

Vy jste jasným potvrzením toho, že spojení slov "bývalý komunista" je stejný nesmysl jako "bývalý černoch".

Borek@Exil 30.5.2006 17:00

Re: Soudruhu Jičínský,

Mno...Michael Jackson...výjimka potvrzuje pravidlo.

dsben 30.5.2006 8:40

ještěže víme kdo to je Jičínský

ještěže víme kdo to je Jičínský

Karl von Bahnhof 30.5.2006 8:37

do pekel s tebou, příšero !

... která ještě dnes strašíš 8-omj. na Právnické fakultě UK a zkouší u státnic z ústavního práva !! Dejte mu už někdo konečně trochu kyanidu draselného do kafe.(Y)

Z.Pičínský 30.5.2006 8:35

Jičínský je zemský škůdce

V temnotě věčné zůstaň, ty bolševická diluviální příšero, odporná kreaturo! Celý svůj prašivý život jsi škodil této zemi! Už běž do penálu, ty lžiprofesore komunistického ústavního práva!(Y)