5.12.2022 | Svátek má Jitka


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pavel 4.9.2006 22:39

Re: Co porazilo DOS v krajských volbách?

Souhlas. V celostátních volbách volím ODS v naději, že zadlužení našich dětí se nebude zvyšovat. V Brně skřípu zuby nad 28 miliardami připravenými si půjčit na posunutí nádraží o 500 m v režii ODS. Juránek podporuje menší potřebné projekty jako je rozvoj letiště Tuřany a v tom má mé sympatie.Ještě kdyby nám podpořil aquapark abychom nemuseli jezdit do Hustopečí nebo Vyškova. Je to hanba za co chce v Brně ODS utrácet peníze, které navíc nemá a nic na tom nemění ani idiotské reklamní kampaně.

doktor 4.9.2006 16:11

Ing. Stanislav Juránek

je především slušným a skromným člověkem, jakých je málo.

ijáček 4.9.2006 16:03

Co porazilo DOS v krajských volbách?

Ani ne tak Venclík, jako spíš nádraží, tedy referendum. Protože se nedostavilo zákonem předepsaných 50% voličů, výsledek není závazný, ale těch voličů se dostavilo asi tolik, jako ke krajským volbám a názor vyjádřili velmi jasně. A ODS to projela o s KDU-ČSL velmi těsně.

Juránek vypadá jako slušný člověk, žádný skandál a mluví docela rozumně. Tak uvidíme, jak se vybarví.

A že chodí na otevírání kdejakého zařízení a na setkání s občany? No to je snad normální, ne? Pro politika i pro tu akci, když se dostaví hejtman, je větší publicita, jsou spokojení pořadatelé, sponzoři a nakonec i občané - protože se něco pozitivního děje (nebo je to víc vidět).

jan 4.9.2006 14:05

pozorování

Tak mi připadá,že podle vyjadřování občanů slovo LIDOVEC=FALEŠNÝ ČLOVĚK

                                                                                                               VĚROLOMNÍK

                                                                                                               NESPOLEHLIVEC 

Honza V. 4.9.2006 13:32

Re: Rádobyodborník

Juránek je fér chlap!;-D;-D;-D To jste mě rozesmál!! Z čehopak asi vycházíte? Znám jen málo lidí, jejichž slovo má menší hodnotu než Juránkovo. Já s ním pracoval 4 roky, tak mi prosím nekažte takové bludy! Znám v KDU dost lidí kterých si velmi vážím a považuji je za mimořádně slušné. Ale Juránek? Jeho tichá spolupráce s bolševiky na krajské úrovni je pověstná...

Lájoš B 4.9.2006 10:21

Paroubek taky zveřejňuje seznamy

špatně pracujících novinářů. To máte od něj ?

axel dante 4.9.2006 9:51

Re: Juránek...

rozlišujme mezi lidovci a křestanskými demokraty!

bruner 4.9.2006 8:44

Re: Rádobyodborník

Řekněte mi. Ptáte se každého člověka, před tím, než si ho začnete vážit, v jaké je pol.straně? A co stav, kdy vámi nejáženější člověk vám celý život neřekne svoji stranickou příslušnost. A jak teprve stav, kdy jde jen o příchlnost, navenek nijak nedeklarovanou. Nebylo by úlevné, nevážit si nikoho vždyť každý může bát zakuklený komunista.

skeptik 4.9.2006 8:21

Hejtman

Můj názor na pana Juránka je ten,že by měl zůstat na krajské úrovni a snažit se trochu usměrňovat úlety z dílny ODS.Praha ho zničí.My jihomoravané jsme "čisté duše",příliš důvěřujeme jiným,v každém hledáme dobro a ne zlé úmysly.Úřednická mašinerie v hlavním městě by ho zničila.

VOM 4.9.2006 8:03

Re: Nevím, za koho kope Slonková. Ale kope silně a asi ne za ODS.

A za koho kope zVenclík? Za ODS zcela jistě ne. Je symptomatické, že ODS nechá v Brně řádit takovou nevolitelnou figuru (gaunera bez důkazů) a pak pláče nad rozlitým mlékem. K sestavení vlády chybělo třeba těch pár hlasů z Brna. Vzpomeňte jak si političtí šíbři spokojeně mnuli ruce, když se jim podařilo nepružného Petra Duchoně vypakovat do Bruselu. Jak najednou všechno šlo jako po másle. A pak z ničeho nic napíše pomatená Slonková několik ostouzejících článků na objednávku a všechno je v talónu.

S panem Juránkem jsem se setkal před lety na setkání s občany, rodiči dětí, kterým v Židenicích rušili mateřskou školku. Velmi obratně hovořil o rostoucích nákladech, nedostatečném počtu dětí, příslušná referentka z radnice ukazovala grafy výskytu smogu (školka ač umístěná mezi zahrádkami mimo hlavní komunikace byla pod čarou) a tak. O pravém důvodu, že lidovci dostali grant na stacionář pro drogově závislou mládež a objekt školky jim vyhovoval nejlépe ani slovo. Připadalo mně to tenkrát takové hodně lidovecké.

Veselý 4.9.2006 7:56

Rádobyodborník

Škoda, autor si fakta vykládá po svém. Já na Juránka nedám dopustit.  Juránek je fér chlap a chová se tak ke všem. Není lidovec jako lidovec. O Šimonovském bych toto neřekl. Vážím si určité skupiny lidí, víceméně bez ohledu na jejich politické strany (teda s výjimkou komunistů - možná jsem proti nim zaujatý).

Vlali 4.9.2006 7:30

Re: Nevím, za koho kope Slonková. Ale kope silně a asi ne za ODS.

Nevím jak je to s korupcí pana Venclíka? Vím jen, že Brněnská OdS nechává tajně hlasovat o investičních záměrech a ve výběrových řízeních, aby nemohl být někdo konkrétní právně postižen. Což je korupční prostředí jako stehno. Sabina Slonková je ta co odhalila Srbu. Jelikož psala objektivně tak byla odejít. Dovolila si totiž v Rudém Právu ODS (pardon v MfD) psát pravdu i o OdS. A tak dnes píše (proti oběma zkorumpovaným hlavním hráčům pol. scény) v HN.

A.S. Pergill 4.9.2006 7:13

Mě osobně stačilo,

že když se měl v kraji redukovat počet gymnázií, tak Juránek naprosto samozřejmě kázal rušit ta dvě nejkvalitnější (jak co do procenta absolventů úspěšně přijatých na VŠ, tak co do úspěšnosti studentů na různých středoškolských národních i mezinárodních soutěžích, tak i co do kvality a rozsahu spolupráce s partnery v zahraničí - umožňující např. studentům výměnné zahraniční pobyty).

Je to vcelku jasné, vzdělaný a profesně úspěšný člověk nemá potřebu "hledat útěchu" v nějaké iracionální ideologii. Proto pryč ze vším, co ho takovým udělá!

ll 4.9.2006 7:04

Nevím, za koho kope Slonková. Ale kope silně a asi ne za ODS.

A Venclík je oblíbeným terčem před každými volbami. Vždy se najde někdo ochotný, kdo ho obviní z korupce. Že bez důkazů? Ty se u nás až tak moc nenosí.

Honza V. 4.9.2006 0:24

Juránek...

nikdy nebyl lidovcem. Je to člověk, kterému je úplně jedno z jaké strany pochází, hlavně když mu zabezpečí postup. Takže si ani nemyslím, že měl štěstí, že je KDU v Židenicích tradičně silná. Spíš je to tak, že kdyby v Židenicích byla silná jiná strana, která by skýtala naději na úspěch, tak by Juránek prostě byl členem této strany...