23.1.2021 | Svátek má Zdeněk


Diskuse k článku

POLITIKA: Sobotkovo velmi povolební odpoledne

Poslouchal jsem povolební projev předsedy čtvrté nejhorší politické strany, která se dostala do EP, pana Bohuslava Sobotky, a vyzněl mi asi takto: Je pravda, že přišlo pouze 18 % oprávněných voličů, je pravda, že od nich jsme (ČSSD) dostali pouze 15 % hlasů, ale my euro-unionisté jsme dobrý kolektiv a hodláme v tom pokračovat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Papež 29.5.2014 16:19

Hlavně

Hlavně Sobotkovy kecy typu " chtěli bychom udělat, chtěli bychom zajistit, chtěli bychom dát" jsou nanic. Je to stejné, jako když já řeknu "chtěl bych vyhrát ve Sportce, chtěl bych se stát milionářem, chtěl bych mít Rolls Royce". Moje chtění je stejné, jako chtění Sobotkovo. Buď to náhodou vyjde (ale jen ta Sportka v mém případě), nebo to zavinila předchozí vláda (v Sobotkově případě).

M. Sedláček 29.5.2014 14:54

Moc jednoduché.

Zdrbnout takového prosťáčka, jako je Sobotka, to je moc jednoduché. To jste to měl skoro bez práce :-) Beztak to všichni vědí, ale socky mají tokovéhle "lídry" rádi, protože je ničím nepřevyšují a šátrat cizím lidem v kapsách zvládne taky.

Z. Bureš 29.5.2014 13:11

Díky pane Zouzalíku...............

.....dokonalá a přesná charakteristika celoživotního Papaláše - Tlučhuby, který - světe zboř se ......který dělá premiéra 10-ti miliónovému národu !!! Tlučhuba, který coby ministr financí napráskal dluhů až hanba.....a který prošustroval miliardy za OKD - má nyní plnou plechovou tlamu viníků, přičemž ON sám je ten největší.........

I já se stydím před celým světem .....za svého premiéra !!!

P. Krasny 29.5.2014 12:43

To je nový typ moderního politika

a není v tom sám,  husajn obama je mu hodně podobnej.

R. Langer 29.5.2014 14:48

Re: To je nový typ moderního politika

Není, ani zdaleka. Kdyby byl tak schopný jak Husain, tak by nám tady už dělal prezidenta taky. Na to ale chlapec nemá ani náhodou.

P. Krasny 29.5.2014 20:25

Re: To je nový typ moderního politika

husain schopný?  Leda tak všeho schopný.

A. Hrbek 29.5.2014 11:27

Nebylo by lepší se zabývat

šestou stranou v pořadí, která měla, podle pana Zahradila, nejlepší kampaň - téma, šťávu, gradaci a může na tom stavět do budoucna. A pokles z 9 poslanců na 2 považuje za úspěch?

V. Kain 29.5.2014 11:42

Re: Nebylo by lepší se zabývat

Pan Sobotka úspěšně odolává průšvihům na kterých má on sám lví podíl.Naprosto průkázné zločinné spolčení v případě OKD a Sobotka jako kolovrátek opakuje vše bylo transparentní a čisté.On se vůbec necítí vinen.Je to takový velice zvláštní druh člověka který dokáže jakýkoliv malér bagatelizovat až do zblbnutí.Jako premiér této země naprostý nýmand.

P. Papež 29.5.2014 16:25

Re: Nebylo by lepší se zabývat

A proč se zabývat šestou stranou v pořadí? Ona nám dala vládu, ona nám dala Sobotku, ona rozhoduje o dalším zadlužení státu, ona má nějaký vliv na vládu Sobotky? Nás musí zajímat dobré i blbé postupy (ty se musí právě kritizovat) těch, kteří v současné době vytvářejí naši budoucnost (spíš zadlužují)a současnost. Proto nemá cenu si povídat o šesté straně.

A. Hrbek 29.5.2014 18:41

Re: Nebylo by lepší se zabývat

Máte pravdu pane Papeži,

o straně, která dávala předchozí vlády, která rozhodovala, dala nám Topolánka, Nečase, Vondru, atd., horentně zadlužila budoucnost státu - skutečně nemá cenu si povídat.

P. Mach 29.5.2014 20:44

Re: Nebylo by lepší se zabývat

Máte to nějaký popletný. Strana, která "horentně zadlužila budoucnost státu" nám "dala" zemana, grosse, paroubka, sobotku, palase, a další desítky zlodějů a tunelářů.

L. Hrušková 29.5.2014 19:06

Re: Nebylo by lepší se zabývat

Teď je řeč o Sobotkovi tak si p. Zahradila nechte na příště.

A. Hrbek 29.5.2014 11:24

Nebylo by lepší se zabývat

Jan Zahradil dokonce pravil: Měli jsme nejlepší kampaň - měla téma, šťávu, gradaci a můžeme na tom stavět do budoucna. Naše frakce ECR nejen žije dál, ale má potenciál k růstu. Nejásám, ODS čeká ještě dlouhá cesta - ale tuhle překážku jsme překonali. Tak nevím. Z devíti poslanců klesla ODS na dva a on prý je to úspěch. ODS prý dosáhla jsme prý maxima možného.

J. Fleiszner 29.5.2014 10:44

Vždy po volbách

Vždy po volbách (je jedno jakých) přemýšlím, jakou má cenu hodnotit práci politiků. I když je naprosto zjevné, že za celé své působení takový politik neudělal nic nebo jen samé hlouposti (případně přípravy pro nějakou větší zlodějinu), lidé jim při dalších volbách stejně nahází hlasy.

Z. Švrček 29.5.2014 10:14

Přesné,

avšak lehce postradatelné. Všichni vědí, kromě voličů ČSSD (a to jistě ne úplně všech), že Sobotka je právě takový. Jeho ČSSD se dostala na stejnou trajektorii jako již absolvovala ODS a to i ze stejných příčin, tedy nikoliv jen kvůli vlastním chybám, absenci skutečného vůdce,  (zatím nevětraným) skandálům a propojení s na stát přisátými strukturami, jenž pomáhali budovat. Je to i díky všeobecně přijímané a mediálně praferované virtuální realitě, která hlásá překonanost systému klasických stran a na nich založené demokracie, zaměnující důsledky za příčiny. Proto považuji článek za postradatelný. Jistě by bylo záhodno věnovat se u nás daleko více a hlavně hlasitě a ve všech mediích především roli, záměrům a dopadům vlády ANOferu ( jistě kromě medií, jež Babiš koupil). V EU pak problému kardinálnímu - jak pojmenovat, a vymezit pravé příčiny dnešní krize EU a diskusi jak dosáhnout otočení kormidla od škodlivého byrokratického centralismu ke skutečné demokracii a svobodě.

T. Kočí 29.5.2014 8:52

Sobotkovo velmi povolební

Dokonale vystižený sralbotka.

P. Lenc 29.5.2014 9:03

Re: Sobotkovo velmi povolební

Ano, ale vystiženo velice korektně.

A. Sedláčková 29.5.2014 9:32

Re: Sobotkovo velmi povolební

Vzpomínám na rodačku z jeho rodného Slavkova, která nebyla tak korektní, zato byla velmi přesná, cituji: "Je to hajzl, který neumí nic jiného než mlátit tlamou. To ale umí dobře." Nelze než s ní souhlasit.

B. Mráz 29.5.2014 7:54

Vzkaz pro eurohujery

Méně Bruselu notují si Holland i Cameron a tím se staví do fronty za V. Klause, který to říká už dvacet let(minimálně).Že by konečně první hlasitý signál, že dosavadní EU se dostává k smutnému konci? Kéž by...

P. Kmoníček 29.5.2014 14:03

Re: Vzkaz pro eurohujery

Mrázi,budete mít  rovné banány.Konečně.To je asi jediné,co Vám bude potom vyhovovat.