Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VK

V. Kovářík

27. 2. 2010 17:56
Důchodci

Kolego důchodče - navrhuji založit stranu Důchodci za nezadlužování vnuků !

Těch 2400 Kč je úplatek prostý - ale je smutné, že většina našich kolegů důchodců jim to tam za tento slib (zatím není jisté, zda jej dostanou) - hodí - ostatně proč ne, když ji  to tam hodili za 30 Kč !

0 0
možnosti
JL

J. Láníček, Ing.

28. 2. 2010 16:04
Kolego nedůchodče !

Když jsou ti naši pravičáci tak chtiví šetření, nevím proč jim dělá takový problém se na tom významnější měrou podílet. Už se ale konečně naučte jiné evrgrýny než ty o prožírání budoucnosti (samozřejmě chudáky, boháči drželi celou dobu hladovku) a třicetikorunáčích. Těch 30 korun bylo to poslední o co ve "zdravotnické reformě" šlo, tím můžete chodit ohlupovat už akorát děti na první stupeň základních škol. O co tady doopravdy šlo, bylo ovládnutí 220 miliard korun v českém zdravotnictví - vytvořením monopolu, kde skupina lidí bude vlastnit zdravotní pojišťovnu, nemocnice, ambulantní lékaře, lékárny, laboratoře atd. Tento projekt byl připravován několik posledních let, jen se čekalo, kdy se ODS  (a Kalouskovi) podaří prosadit zákony k dokončení celého projektu mocenského a hlavně finančního ovládnutí českého zdravotnictví. A pak nás Bůh opatruj, vážněji onemocnět ! Na léčení utratíte na to tata ( a určitě i na to mama) celou chalupu (tak to totiž funguje u našich vzorů za oceánem, víme o tom něco ?). Takže já to asi radši hodím těm socanům, a asi i zadarmo - furt se to vyplatí ! Ti spořivci z ODS nám ve stále kratších intervlech ordinují všelijaké úsporné balíčky, slibují pot, krev a slzy, při tom oni se potí akorát ve fitkách a na tenisových kurtech.  A na golfových hřištích se nezapotí vůbec, tam se vozí elektrovozíky a ty palice jim ponášejí plebejci.

0 0
možnosti
JL

J. Láníček, Ing.

27. 2. 2010 17:54
Za to naši pravičáci by zodpovědně šetřili,

ale na těch druhých. Nejdřív v čele se svou bývalou ikonou Václavem Klausem umožnili rozkradení národního majetku, pak nám začali ordinovat všelijaké úsporné balíčky, poté si zodpovědně  snížili daně - a pak zahájili velký boj za nezadluženou budoucnost našich dětí. No a jsem zvědav, co budou říkat ti facebokáči za takových deset let, až budou chtít zakládat vlastní rodiny. Mnozí cinkáči klíči z 89 roku taky dnes litují, že si ty ruce tenkrát radši neurazlili ! A není jich málo. Podle nedávného průzkumu kolem šedesáti procent.

0 0
možnosti
VK

V. Kovářík

27. 2. 2010 17:57
Re: Za to naši pravičáci by zodpovědně šetřili,

Pane kolego, já být Vámi tak děkuji Bohu, že jste nedopadl jako Ceausescu

0 0
možnosti
HM

H. Míčková

27. 2. 2010 13:00
akce

na facebooku už probíhá výzva děti dětem . aby přesvědčily své prarodiče , že nechtějí platit dluhy za ně ,aby nevolili rozhazovačnou ČSSD..

0 0
možnosti
JL

J. Láníček, Ing.

27. 2. 2010 12:45
Jo jo, ta realita je většinou pěkné svinstvo !

Já bych k tomu všemu jen skromně dodal, že tu očekávanou šťastnou kapitalistickou budoucnost jsme si prožrali všichni - jak bohatí tak chudí - tak bychom také rukou společnou a nerozdílnou tu rozpočtovou sekeru měli začít splácet. Už i s ohledem na to, že na těch "úspěších" našich schopnějších spoluobčanů se ve velké míře podíleli právě ruce těch chudobnějších. Takže proč vždycky takový řev, když mají začít platit přiměřené daně naši bohatí. To se hned vytáhnou evrgrýny, jak to tady kočírují bolševici a jak se navracíme ke starým pořádkům. Pokud vím, v severských státech žádní bolševici nejsou,  daňová zátěž občanů i firem je podstatně vyšší - a nikdo neskučí, všechno funguje. Připadá mi minimálně nemorální již zakořeněná představa našich úspěšných, že zisky jsou výhradně soukromé, dluhy veřejné. A když se všichni tak zaklínají tím příkladem Řecka. Jaksi se nikdo moc nezmiňuje, že právě v této krajině měli boháči daňové prázdniny. Pak se ani nedivím, že to těm asketům stačila žebrota prožrát všechno přímo pod rukama.

0 0
možnosti
RS

R. Sedláček

27. 2. 2010 9:19
Naši levicoví politici

se řídí jinými zákonitostmy, než těmi, které nám říká matematika. Ani polopatické vysvětlení mnoho voličů levice nepřesvědčí. Proč? No protože, když to neřekl Paroubek, tak je to lež. Skutečnost, že máme 2 700 000 důchodců a průměrný důchod něco přes 10 000 Kč, který když navýšíme o 5 000 a vynásobíme dvanácti měsíci v roce, tak dostaneme zvýšenou potřebu finančních prostředků ve státním rozpočtu o 162 000 000 000 korun, což je číslo, které se rovná schválenému schodku státního rozpočtu pro letošní rok (162,7 miliardy Kč), tak tato skutečnost nikoho nezajímá. Že zisk ČEZ je 50 miliard a zdanění bohatých přinese maximálně 6 miliard taky ne. Že to nesouhlasí. To není pravda. Kluci z Lihového domu říkají něco jiného.

0 0
možnosti
KK

K. Kužel

27. 2. 2010 14:29
Re: Naši levicoví politici

Pane Sedláčku, od takových trapných počtů je třeba se oprostit.  ZDROJE JSOU!!!

A kdybyste chtěl vědět, kde, tak se zeptejte našich nejoblíbenějších politiků.

http://karelkuzel.blog.idnes.cz/" target="_blank">http://karelkuzel.blog.idnes.cz

0 0
možnosti
KF

K. Filek

27. 2. 2010 7:33
slibují

Paroubek,aby se dostal k moci slíbí cokoliv.Já jsem penzista a nikdy,bych komouše a socany /nynější/ nevolil.Moc na výběr však neni.Poraďte koho volit?Zatím jsem vždy volilODS.Myslím si že je to menší zlo než socani a komouši.Ti nám vládli 40 let a projevili se jako diletanti a lumpové.Ten komunismus je v nás.Myslím starší ročníky.Kdo,ale přemýšlí volit je nebude.

0 0
možnosti
TP

T. Pansky

27. 2. 2010 6:17
V podstate lze s autorem souhlasit. Jenze si marne lamu ....

... hlavu, kdo to prosadi.  Levice urcite ne, ta je postavena na lidech, kteri neumi ci nechteji pocitat.  Jenze ona ani pravice na tom neni o moc lepe.  ODS?  Ale kdeze.   Kdo sleduje chovani teto strany, neveri svym ocim - sve zarazeni na pravici si uchovava ze setrvacnosti.  Nastupuje strana TOP - co toho zmuze sama, to se uvidi.  Pri tomhle premysleni vzdy dojdu k zaveru - kdyz si Cesi neumi udelat poradek ve vlastni kuchyni, nezaslouzi si existovat (tady se omlouvam panu T.G. Masarykovi a spol.).  top0625top@hotmail.com

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz