15.1.2021 | Svátek má Alice


Diskuse k článku

POLITIKA: Slibovat vyšší důchody se nevyplácí

Vláda chystá rouškovné a opoziční politici skřípou zuby. Důchodci dostanou podle plánu, který teď ministři dotahují do posledních detailů, po šesti tisících korunách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 27.8.2020 18:36

No, jsem důchodce a pravím, že jsem skrze koronavirus žádné mimořádně výdaje neměl, ba naopak jsem ušetřil za točené v hospůdce a na výletech, které se nekonaly. Rovněž jsem neutrpěl žádnou ztrátu příjmu, neboť důchod chodil furt jak měl.

Takže rouškovné pro důchodce považuji za nákup voličů za státní peníze.

Nicméně hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere.

M. Key 28.8.2020 10:21

Souhlasím s vámi. A tohle rozhazování peněz je stejně zbytečné, Babiš svoje voliče vůbec nemusí podplácet, oni ho budou volit i kdyby jim důchod snížil. Jsou to skoro až fanatici a nepřipouštějí si jedinou pochybnost o Babišovi a jeho bandě. Myšlenka, že by jeho pohnutky nebyly čestné a že by papaláši za ANO mohli být nepoctiví, jim je naprosto vzdálená a v podstatě mimo koridor jejich vnímání, asi jako když na ně mluvíte japonsky.

T. Zlesa 28.8.2020 12:53

Myslím, že Babiš láká voliče proto, protože vypadá schopně. Ostatní vypadají neschopně. Čestné/nečestné na to se moc nehraje, protože to jsou jen bajky ve zprávách... nikdo není zavřený.