10.12.2023 | Svátek má Julie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jiří Škromach 22.6.2009 20:13

Zloděj křičí "chyťte zloděje"

Nebo Vám to připomíná něco jiného? Ještě štěstí, že my socani máme oporu ve svém předsedovi, který oplývá samými ctnostmi. Měl by nám kolega Zaorálek napsat nějaký hezký článek také o něm, když už se tak hezky rozepsal. Jirka má přece taky hodně solidních kámíků. Mňau.

F. Čech 22.6.2009 12:56

Kalousek je výstavní gauner jakých není v politice moc

Vedle soudruha Kočárníka jehož čachry se státními podíly v České spořitelně a České pojišťovně jsou už historií, Čermáka s bratry Helbigy a Macka s knižním velkoobchodem a celé řady socanských papalášů, patří i Kalousek do této první ligypodvodníků a celá KDU si značně oddechla, když se tohoto gaunera s jeho partou zbavila. Kromě nejasných finančních čachrů se Kalousek zviditelnil i čistě politicky když  uzavřel dohodu s Paroubkem o spoluvládě ČSSD a KDU s tichou podporou KSČM. Už dohodnutý sprostý handl zhatila až antikomunistická lidovecká členská základna, protože jestli někomu v této zemi kamunisté ublížili nejvíc, pak to byli právě křesťané, a Kalouska to stálo předsednické křeslo! Přeji tomuto gaunerovi a celé jeho slavné straně zaštítěné naivním Schwarzenbergem hodně neúspěchů ve volbách a lituji těch hlasů, které vezme ODS!

Mistr Jan Hus 22.6.2009 6:37

Kalousek, to je ten co nás tak skvěle zadlužil? Ten, co mu postavila barak firma, která

získala zakázku od lidovců na stavbu vodárny? Ten, kterému do ruky přilétla směnka a za tu si koupil v praze luxusní byt? :-)

Ben 20.6.2009 0:07

Proč nás Zaorálek svými žvásty otravuje?

Přemýšlel jsem o tom, jestli si Zaorálek myslí, že co čtenář NP to blbec. Pak jsem si ovšem vybavil jeden z jeho památných výroků: " Nesouhlasím s pohrdáním hloupými lidmi. Pro sociální demokracii jsou přece i ti, kteří potřebují občas postrčit, cenní. Kdo jiný než my bychom k nim měli hledat cestu?" No a nyní, když jde do tuhého jsou cenní dvojnásob. Je třeba ulovit každou prostou duši, která asocanům na jejich lži skočí.

Nedivící se 21.6.2009 7:31

Re: Proč nás Zaorálek svými žvásty otravuje?

Typická modroptákovská reakce. Když neumí věcně oponovat, tak nadává a obviňuje druhého ze lži, aniž by dokázal konkrétně říci, v čem ta lež spočívá. .... Inu nejvzdělanější a nejslušnější část českého národa - příznivec a volič ODS.

Map 19.6.2009 22:38

Cepín, proboha ne!

Jak z obsahu diskuze vyplývá, pan Vízek si dnes vzal službu. Nadáváte mu tady všichni do komunistů a on to popírá. Má totiž částečně pravdu. Není to komunista stalinského typu, nýbrž snad sám reinkarnovaný Trockij. Takže buďme, prosím, k němu shovívaví a cepíny si nechme na jiné příležitosti. Pobavme se, zasmějme se, poplačme si nad jeho utrpením a hlavně ho nechme žvanit. Je už dávno naprosto zbaven feromonů a proto je v názorech sám "jako kůl v plotě".

Michal 19.6.2009 22:37

Skvělý pan Zaorálek!

Autor je většinu času mimo mísu!

Honza 19.6.2009 22:42

Re: Skvělý pan Zaorálek!

Pokud na ní právě zrovna nesedí, což by při takovém myšlenkovém průjmu raději měl.

Ibalgin 19.6.2009 21:59

Fišere, založte stranu...

Docela se mi líbí překlenovací úřednická vláda pana Fišera. Měl by rychle založit stranu a věřím, že by vyhrál volby. To by byl šramec.8-o

Honza 19.6.2009 22:27

Re: Fišere, založte stranu...

Úloze pana Fišera se v podnikatelské hantýrce říká "Bílý kůň". Váš pohled je zajímavý, opravdu si myslíte, že to co tvoří jsou jeho kroky? Místo na loutku se soustřeďte na loutkáře, protože proč neudělat jisté kroky pod líbivou neutrální značkou "vlády odborníků", kde odborník = poslušný úředník.

Úvahy o jeho politické orientaci jsou velice zajímavé, tušíte vůbec, zda je levicově či pravicově orientovaný? Já tedy ne.

5P 19.6.2009 22:32

Re: Fišere, založte stranu...

Je takový jaký je. Je to státem placená úřednická krysa puštěná ze řetězu. Ani víc ani míň.

Honza 19.6.2009 22:40

Re: Fišere, založte stranu...

Ale kdeže, ze řetězu? Ten řetěz pěkně cinká každou chvíli. Kdopak si myslíte, že bude po volbách potvrzovat ve funkci staronového šéfa ČSÚ? Nebude to náhodou partaj,která zvítězí v předčasných volbách? To co píšete jsou jen iluze, za těch pár měsíců, co bude ve funkci nemůže prosadit zhola nic, co by mu neprošlo sněmovou. A tak mu zbývá jen pozitivně působit na EU a na lidi, a to mu jde docela dobře. Změnit nemůže zhola nic, jak Topol prohlásil zhruba toto, nic nezastíraje při sestavování téhle vlády: "Pan Fišer si asi neuvědomil, že není politickým řešením, ale pouze prostředkem na řešení současného stavu." Což je fakticky přesná definice.

Free 19.6.2009 23:13

Re: Fišere, založte stranu...

Krátce řeščeno, resp. psáno...OMYL. Kráčí jen tam, kam mu loutkáři kladou na zem prkna, jež znamanejí svět EU-

Honza 19.6.2009 21:36

Pane Zaorálku, vyzývám Vás, pokud je alespoň něco z toho tak jak píšete, podejte trestní oznámení.

Ano,podejte trestní oznámení, jinak je to pomluva. A ještě něco, i kdyby to byla alespoň zčásti pravda, s kým že pan Kalousek celou tu dobu vládl? Nebylo to náhodou osmileté období socdem rozkrádání? Kdopak to asi tak v rámci koalicních dohod umožnil a toleroval? Nic Vás stále nenapadá?

Skoro bych si myslel, že podle toho článku, ve kterém popisujete ty Kalouskovy "smrtelné" hříchy jste Vy a ta Vaše nenechavá zlodějská partaj ti poslední spravedliví. Ale nejsem tak tupý, jak si myslíte, stále si pamatuji 5 v českých na stole, kakaové plantáže, privatizaci Unipetrolu, Telecomu, o které se (ještě) moc nemluví, strejdu z Vysočiny, emigranta na Floridě ............

Proč nepodáte trestní oznámení? Jsou jen dvě možnosti. Za 1. není to pravda a tak jen štěkáte, protože Vám došly argumenty, a cítíte ve vzniku nové strany ohrožení, totiž že by Vám mohli ještě více ubývat vaši voliči, kterým zbyla alespoň ještě špetka soudnosti, a že je jich ještě docela dost, nebo za 2. jedete v tom s tou vaší zlodějskou partají s Kalouskem taky.

Pane Zaorálku, není v tomhle státě mnoho politiků, kteří by na mě osobně působili nedůvěryhodněji než Vy, který lžete každým druhým slovem, Sobotka co nikdy nic nedělal a neuměl a předseda Prasoubek, komunistické kápo z Ráje a od kolotočů. Důvody pro inteligentní čtenáře píšu výše, očekávám oranžgutánský pokřik těch, co četli pořádně jen poslední odstavec a předchozí nechápou.

Tuzex 19.6.2009 22:11

Re: Pane Zaorálku, vyzývám Vás, pokud je alespoň něco z toho tak jak píšete, podejte trestní oznámení.

Obavam se ze argumenty nemate Vy, Honzo. Zaoralek uvadi fakta, ktera lze prezkoumat. Vy jen plkate a nadavate. Typicky superpravicacky diskuter. Nejradeji by vsechny nalevo od Reagana nahazel do Vltavy. Bravo, soudruhu.

Honza 19.6.2009 22:23

Re: Pane Zaorálku, vyzývám Vás, pokud je alespoň něco z toho tak jak píšete, podejte trestní oznámení.

Mýlíte se pane, třeba o některých proslulých socanských privatizacích vím více než by mě těšilo a abych klidně spal. Nevím, co považujete za nalevo Reagana, ale já se považuji za typického středového voliče. Zaorálek uvádí jen to, na co je dvojí úhel pohledu. Jediné, co mu vadí nejsou faktické utracené peníze směrem k sociálním skupinám, protože socdem a bratrstvo komančské zlodějské pracky svými obstrukcemi zabránila jakékoliv reformě v mandatorních výdajích, ale to, že se ty peníze nerozprášily pod jejich značkou. Neříkejte tomu argumenty, to jen zloděj křičí chyťte zloděje. Svět není černobílý, jak se Vám oranžová a modrá grupa snaží namluvit. Teď je důležitá státní kasa. A čím oranžověji bude, tím v ní bude míň.

Honza 19.6.2009 22:14

Re: Pane Zaorálku, vyzývám Vás, pokud je alespoň něco z toho tak jak píšete, podejte trestní oznámení.

A ještě něco pane Zaorálku. Ač jsem velice skeptický v názorech na poctivost, pravdomluvnost a transparentnost politiků, jedno jak je partaj barevná, tak při vědomí volby relativně menšího zla ve vývoji státní kasy soudím dle Vašeho pokřiku, že se bude jednat o vykročení páně Kalouska správným směrem. Já mu přeju hodně štěstí. A to ho nemám rád, stejně jako Vy.

Skynyrt 19.6.2009 22:56

Re: Pane Zaorálku, vyzývám Vás, pokud je alespoň něco z toho tak jak píšete, podejte trestní oznámení.

Pane Honzo, když se tak spravedlivě a zaníceně rozhořčujete nad výmysly a prý jen pomluvami  excelentního technologa moci a mistra úhybů a kliček, bývalého bratra pana Kalouska "Kalousek a TOP O9 par Excellence" na www.prerovskenoviny .eu, Tam  máte ty jeho svaté počiny pěkně chronologicky poskládané. No a tam se taky dozvíte, že Zaorálek tady uvedl jen zlomek z  leváren onoho mně z neznámých důvodů stále ještě ctihodného muže. No a já na oplátku musím konstatovat, že nejen já, ale celá řada lidí z mého okolí, jen při vyslovení jména Kalousek dostává osýpky. Rv

Honza 19.6.2009 23:04

Re: Pane Zaorálku, vyzývám Vás, pokud je alespoň něco z toho tak jak píšete, podejte trestní oznámení.

Rv Vy nejspíš neumíte číst. Nebo jste to nečetl, že? Já nikoho neobhajuji. Jen konstatuji, že zloděj křičí chyťte zloděje. To jste nepochopil? A pokud mám volit menší zlo, protože volitelné dobro v tomhle politickém chlívku těžko najdete, pak pokřik oranžgutánské smečky vítám. To že jim TOP O9 vadí pro mě znamená, že je to krok správným směrem. Ovšem, pokud je Jyrka s tou jeho jystotou holých zadků nadosmrti pro Vás ideální cestou, tak to nejspíš těžko pochopíte. Opravdu si myslíte, že je svět jen černobílý? Pak se lehce Váš názor nechá zaměnit s bečením ovčího stáda.

Jara London 19.6.2009 21:30

Rozhodně nepatřím mezi voliče ČSSD

a představa jejího vítězství ve volbách mě bytostně vadí. V tomto případě ale dávám panu Zaorálkovi těžce za pravdu. Kalousek nemohl být dobrým ministrem financí už z toho důvodu, že celý život peníze vždy jenom utrácel a nikdy neřídil žádnou organizaci nebo systém, který by musel peníze prokazatelně vydělávat. Jím utrácené peníze byly vždy tzv. "veřejné", tedy obtížně kontrolovatelné, a značnou část z nich vždy dokázal přesměrovat do vlastních kapes. Pan Kalousek je prostě jen šíbr ve velkém. Pro znalce děl páně Pratchetta - označil bych ho za jakéhosi Nadosaha Pozlátka českého střihu. Je čas mu přistřihnout křidélka.

pierino 20.6.2009 6:56

Re: Rozhodně nepatřím mezi voliče ČSSD

Jara London: Muzete neco z toho co jste napsal dokazat.....? Jinak je to blabol jako vystrizenej z bulvaru....(Y)

Jara London 20.6.2009 14:36

Re: Rozhodně nepatřím mezi voliče ČSSD

Můžete doložit jakýmkoliv příkladem, že tomu tak nebylo a není? Ve které funkci Kalousek odpovídal za vydělávání peněz, ne jejich utrácení?

dhimmi 19.6.2009 20:27

Soudruh/přítel VÍZEK pořád fňuká, že

musel makat v kamenolomu.Ono to tak někdy bývá,že revoluce požírá své vlastní děti,to ale nikoho neomlouvá.Může být rád,že ho jeho komunističtí bratři nepověsili jako soudruha SLÁNSKÉHO nebo mu nerozbili hlavu cepínem jako soudruhu TROCKÉMU.Komouši běžte všichni do (Y),už tu strašíte moc dlouho a těch vašich po-sraných keců máme dost.

F.Vízek 88.100.57 19.6.2009 21:02

Proč bych měl fňukat?

Nefňukal jsem tehdy, nefňukám ani teď.  Neherbil jsem se tehdy, nehrbím se ani teď.  Nelezl jsem mocným "až tam", nelezu jim tam ani teď.  Podepsal jsm se pod každý názor tehdy, podepisuji se i teď.  Mluvil a psal jsem tehdy otevřeně a píšu otevřeně i teď. Byl jsem nálepkován tehdy a jsem nálepkován i teď.   Že mám pravdu se ukázalo tehdy a ukazuje se to i teď.

Tak "vo co gou" ?  Jsem na diskusní stránce a ne v kádrovém oddělení, abych šel po autorech textů... Jenom využívám práva nemlčet.  Byla to moje svobodná volba tehdy a je i teď.   Doplatiul jsem na tehdy, doplácím i teď.

jirka.s. 19.6.2009 22:26

Re: Proč bych měl fňukat?

Nu, popovídej nám, francku, třeba o tom, jak jsi podepisoval 2000 slov!!!! ;-€;-O(Y)

F.Vízek 88.100.57 19.6.2009 21:05

A pokud jde o komanče?

Dnes zrovna dva komunisté z Husákovy éry zastupovali ČR v Evropské unii (viz záběry s Barossem) i v ČT a na internetu.  Vadí? Nevadí?  

dhimmi 19.6.2009 21:21

Re: A pokud jde o komanče?

Ani ne,myslím že FISCHER byl členem KSČ/což ho moc nezdobí/,ale už z těch bludů" vyrostl".Víc mi vadí ,že se může stát to,že po dvaceti letech se zase objeví PRAVÍ bolševici ve vládě a to jedině zásluhou té bandy gaunerů obklopujících KRÁLE PAPALÁŠŮ.

Jara London 19.6.2009 21:32

Re: A pokud jde o komanče?

Bohužel, pro stromy nevidíte les.

Map 19.6.2009 21:27

Re: A pokud jde o komanče?

Pane Vízku, slezte už konečně z toho kříže a připusťte, že Vás Ježíš Kristus předběhl i když nebyl komunista! Ani Goethe (Utrpení mladého Werthera) o Vás nic už nenapíše.

karel 19.6.2009 19:57

jak si každý lotr