18.2.2020 | Svátek má GizelaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Rozruch kolem machrování Víta BártyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 13, poslední: 17.5.2011 18:24, přehled diskusí

Reformy se konat nebudou:
Autor: J. Urban Datum: 17.5.2011 18:24

neb na nich není zájem. Zájem je jen na tom, vytahat další prachy navíc z peněz daň. poplatníků, a VV by v tom mohly (ale třeba nemusely?) překážet. Stát je v podstatě rozkraden (podle Klause bych asi měl říkat "zprivatizován"), zbývá okrást občany, kteří ještě něco mají a jsou tvůrci hodnot - tedy střední třídu (kam počítám živnostníky, inteligenci, kvalifikované dělníky atd.). Střední třída si teď jen může vybrat, zda se prostřednictvím tzv. pravice nechá okrást na příštích deset až dvacet let, nebo prostřednictvím levice ještě na další 2 až 3 generace dopředu. 

Hledat poentu v tom, co se děje kolem VV je zpozdilé.:
Autor: P. Gabriel st. Datum: 17.5.2011 17:06

Poenta je, pane Příhodo, především v tom, od čeho odvádí opakovaně živený a vyvolávaný rozruch kolem komických banalit z lůna VV pozornost. Co to je?

Aktuálně třeba Hegerova zdravotní reforma, neřešící plýtvání a rozkrádačky ve zdravotnictví, ale liberalizující dále potraty a tahající peníze z pacientů. Dále nešetření vlády, okrádání středních vrstev zvyšováním daní a rušením benefitů. Nešetření státních výdajů. Ale především, neustále probíhající rozkrádání parazitováním na veřejných zakázkách a veřejných rozpočtech, které pod záštitou oposmlouvy provádí nejen socdem a ODS, ale i část špiček TOP09.

A my, místo toho, abychom důrazně dávali najevo nesouhlast s tímto svinstvem, plýtváme zbytečnými úšklebky na komiky vedené reinkarnací Napoleona, kteří by rádi kradli, ale neví jak na to a ještě sedají na lep komusi, kdo se jich hodlá zbavit.

Re: Hledat poentu v tom, co se děje kolem VV je zpozdilé.:
Autor: J. Urban Datum: 17.5.2011 18:18

To jste trefil, zcela s Vámi souhlasím!!!

ve víně je pravda.:
Autor: M. Moravcová Datum: 17.5.2011 14:44

I když nevěřím, že se na té poradě chlastalo. Je ovšem velmi, velmi nepřijatelné, aby se lidé navzájem nahrávali, natáčeli a poté natočené zveřejňovali. Ať už se jedná o Michálka na MŽP nebo o chlastačku na Věcech veřejných. Je to šikana a to v té nejsprostšípodobě. A kdo s čím zachází, s tím také schází. A já jim to z celého srdce přeju. Neplatí u nich dané slovo, ruky podání, tak ať si v těch lejnech pěkně šlapou.

je jedno jaká je vláda. Můžou to bejt mafiáni, blondýny, zloději:
Autor: F. Šimek Datum: 17.5.2011 10:06

hlavní je dodělat "ty reformy"!

A, koukám, že Příhoda je také z véček... Dzp.:
Autor: K. Janyška Datum: 17.5.2011 9:24

Re: A, koukám, že Příhoda je také z véček... Dzp.:
Autor: S. Ševeček Datum: 17.5.2011 9:43

Jemelík taky - k mému překvapení ...

Jasně, nic to není:
Autor: S. Ševeček Datum: 17.5.2011 9:10

Jenom potvrzení, že Česku vládne chátra.

Re: Jasně, nic to není:
Autor: V. Vérosta Datum: 17.5.2011 10:45

.. nebo se taky pěkně říká Gesindel :-)).

Rozruch...:
Autor: J. Malá Datum: 17.5.2011 4:08

Z novin a televize se stal bulvár, doslova se vyžívající v nechutnostech.A celé to pimprlatové divadlo se hraje před scénou, na které zatím Kalousek se sobě oddanými ministry své strany připravuje ropzhodujícíúder pro nás všechny.Tajně, podle své vůle, připraví tzdražení všeho, na co se podíváme-ne reformu. Pak to bez debat protlačí sněmovnou a ku svému prospěchu ožebračí velkou část národa..Jen se podívejte na ceny potravin-chleba 26,máslo 40,olej 38-bemzin, zdraží elektřina, plyn....A nám si dovolí říct, že zdražení je 0,3.Mají nás za hlupáky, na které mohou kašlat do příštích voleb.Aby to už bylo, jinak nepřežijem.

Re: Rozruch...:
Autor: P. Schon Datum: 17.5.2011 6:17

To je fakt hrozné jak TATO VLÁDA  zdražuje potraviny, máslo, olej, benzin, elektřinu, plyn,,,,Vládo pitomá, v Brně teď možná bude pršet, udělej s tím něco, ať svítí slunko!

Re: Rozruch...:
Autor: R. Langer Datum: 17.5.2011 13:12

Buďme přesní, TATO LEVIČÁCKÁ VLÁDA, aby to bylo jasné úplně každému!

Re: Rozruch...:
Autor: S. Ševeček Datum: 17.5.2011 9:13

S každým litrem benzinu si kupujeme v jeho ceně 55% - ano, padesát pět korun ze stovky - berní. Hodnota, včetně marží v celém řetězci od Kolymy po stojan u pumpy, je jenom čtyřicet pět korun ze sta zaplacených pumpaři.