15.11.2019 | Svátek má LeopoldDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: „Rozpracovávání“ nejvyššíchŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 7, poslední: 8.6.2018 22:48, přehled diskusí

Diskuse celkem o ničem, :
Autor: P. Szirotný Datum: 8.6.2018 22:48

tajná služba (v tomto případě zřejmě UZSI) je úkolována vládou (premiérem) a prezidentem. Možnost, že svojí činností působí proti premiérovi hraničí s přípravou státního převratu. Legitimita takového jednání by snad byla, kdyby premiér prokazatelně jednal v zájmu cizí mocnosti ve snaze změnit ústavní zřízení. Účet Šuman však vykazuje známky něčeho jiného - a sice ovlivnění výsledku demokratických voleb. I proto by měl být jeho autor vypátrán.

Ano, musí. :
Autor: K. Janyška Datum: 8.6.2018 16:30

A nekonají... Dzp.

zrovna v tomto punktu bych byl opatrny:
Autor: M. Pesat Datum: 8.6.2018 10:17

"Je-li premiér Babiš podezřelý, že se při své dovolené ve Francii schází s agenty ruskými, americkými, čínskými, německými či izraelskými, pak jsou zpravodajci povinni konat – ale proboha, trochu chytře, abychom z toho neměli všichni jenom ostudu."

zrovna v tomto punktu bych byl opatrny, staci se podivat do USA, jaka stvanice, medialni i politicka-soudni se porada na uradujiciho prezidenta, soudruha Trumpa.Jak zni zname: kdo bude hlidat hlidace ?V CR se prakticky ve stejne rovine odehrava stvanice na soudruha Zemana i soudruha Babise a ja bych byl sakra opatrny verit tomu, ze zrovna ten na jkoho ukazi media a nekdo ze zpravodajskych sluzeb prstem ze jde skutecne o spiona Izraele/Ruska/China ..... . Staci vzpomenout na soudruha Slozenicina/Jeden den Ivana Děnisoviče, kdyz pri prepocitavani veznu nemohli najit nejakeho Rumuna, o kterem se suskalo, ze je/byl spion, a soudruh Slozenicin pise: tak spioni jsme tady byli vsichni ale o tom Rumunovi se rika ze je opravdu spion.

Cest :-)

:
Autor: P. Papež Datum: 8.6.2018 11:38

Od bolševika Pesata SOUDRUH TRUMP "sedí". Bolševicka blbostí nemá hranic.

:
Autor: P. Götze Datum: 8.6.2018 9:46

ta kauza je ale o necem jinem. nejde o odpislech v zahranici, jde o udajne odposlouchavani v cesku a kompromitace pres ucet suman. tim netvrdim, ze to tak je. at tak ci onak, toto teto sluzbe vubec neprislusi. autor si vymtslel teoreticke duvofy, ale o tech se nikdo ani naznakem nezminoval co ja vim.

Schneider se probudil.:
Autor: M. Valenta Datum: 8.6.2018 8:33

V zemi kde nejvyšší ústavní činitel, přezdívaný též Ovar, veřejně úkoluje tajné služby, po svém upravené výsledky pak vytrubuje na veřejnosti, je možné vše.

Je to maličkost, ale mám ten dojem, že větu:
Autor: P. Dvořák Datum: 8.6.2018 3:28

„Nechal jsem vás odposlouchávat všechny.“ řekl francouzský detektiv Lebel, který dopadne "Šakala" ve snímku Šakal z r. 1973. Policistu hrál Michael Lonsdale, Šakala Edward Fox.

Všichni členové francouzské vlády byli tehdy notně šokováni, což kdyby někdo prohlásil v naší vládě dnes, by rozhodně nenastalo.