15.4.2021 | Svátek má Anastázie


Diskuse k článku

POLITIKA: Referendum nebude

Když jsem to stanovisko četl, vzpomněl jsem si na 23. listopad 1989, továrnu ČKD, Miroslava Štěpána na balkóně a jeho slavné „...aby patnáctiletý děti určovaly, kdy má odejít prezident nebo kdy má přijít a kdo jím má být“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Holcman 8.7.2016 18:35

:-) Matějko, Machůůů!...

...Znáte už 10 důvodů, proč chcete exitovat?...

:-))Deset důvodů proč vystoupit z EU (Miroslav Václavek bez cenzůry) - http://bez-cenzury.com/clanek/deset-duvodu-proc-vystoupit-z-eu-miroslav-vaclavek#comment-15846

J. Kanioková 5.7.2016 19:00

.....

Boris Johnson - Budu podporovat Andreu Leadsom za konzervativního vůdce a našeho dalšího premiéra, tady je důvod, proč: http://jdem.cz/cafmh9

A pokud vím, tak Johnsona podrazil parťák. "Johnsonova sestra bratra přirovnala ke kapitánovi, kterého kolega zatáhl pod čáru ponoru a donutil jej opustit loď těsně před tím, než vyplula."

Británie je součástí Evropy a vždy bude - Boris Johnson - http://www.telegraph.co.uk/news/2016/06/26/i-cannot-stress-too-much-that-britain-is-part-of-europe--and-alw/

BRUSELŠTÍ DARMOŽROUTI - http://jdem.cz/cafmv6

J. Kanioková 5.7.2016 20:07

Re: .....

Andrea Leadsom předstihla Michael Gove, aby se stala druhým oblíbeným Tory - http://blogs.spectator.co.uk/2016/07/andrea-leadsom-overtakes-michael-gove-become-second-favourite-tory-race/

M. Jelínek 5.7.2016 18:06

J

Fuck of Eu komise

Holcman 5.7.2016 17:40

:-) Vyroste třeba z Matějky nový N. Farage?

A ten N.F., čím von vlastně byl?

Skoro dvacet roků se N.F. do roztrhání těla vykecával v EP pro vytržení GB z lůna EU a teď jde vod partajního válu UKIP? No jo, love z EU potečou N.F. furt nějaký čas, protože poslancování v EP za GB nesložil a za love se bude předvádět klaun dál.

No, ale co von vlastně měl N.F. za fachu v GB, než v 93. vlezl s partou do UKIPu a vocamcáď v 99. na dlouhý roky do EP v EU? Čím von vlastně vopravdu byl, v čem vopravdu makal, když ani nedostudoval? Nebo jenom Politický žvanil? To jsme takový ale tady měli a máme pořád taky, né? Třeba různý nedovzdělaný, zato ale vychytralý, protřelý a ukecaný Franty, Standy .....

:-))

https://cs.wikipedia.org/wiki/Nigel_Farage

J. Fialová 5.7.2016 17:51

Re: :-) Vyroste třeba z Matějky nový N. Farage?

Že se tak ptám - nevíte náhodou, co vystudoval pan předseda europarlamentu Martin Schulz? Děkuji. J. Fialová

Holcman 5.7.2016 17:56

Re: :-) Vyroste třeba z Matějky nový N. Farage?

Optejte se u tety Wikipedie. :-)

J. Fialová 5.7.2016 18:02

Re: :-) Vyroste třeba z Matějky nový N. Farage?

Optala jsem se i strejdy Gůgla. Dozvěděla jsem se, že pan Schulz je vyučený knihkupec nebo knihtiskař, a že jako jediný z poslanců europarlamentu nemá ani maturitu :-)

Holcman 5.7.2016 18:36

Re: :-) Vyroste třeba z Matějky nový N. Farage?

:-) Jo, je to fakt, máme všeci smůlu. Všude nám tací nalezou.

M. Prokop 5.7.2016 20:52

Re: :-) Vyroste třeba z Matějky nový N. Farage?

Všeci ne. Vy Hujeři ano.

J. Kyselková 5.7.2016 20:54

Re: :-) Vyroste třeba z Matějky nový N. Farage?

Zajímavé, že z chlapa může vyrůst tak úžasná osobost jako je Nigel Farage. ! Jen se nebát lynče srabů.

P. Sulc 5.7.2016 23:31

Re: :-) Vyroste třeba z Matějky nový N. Farage?

Nevim, kdo je politicky zvanil, ale vy jste hloupy, primitivni zvanil.

Holcman 8.7.2016 18:37

Re: :-) Vyroste třeba z Matějky nový N. Farage?

:-) myslíš FM

M. Jelínek 5.7.2016 17:33

hnus

Chceme referendum a totalitni sobotka skonci na smetisti dejin

Holcman 5.7.2016 16:35

Farage už skončil, Matějka se rozjíždí...

na Neviditelném psu, viditelně se zpožděním. Neznaboh Matějka chtěl viditelně za každou cenu zabodovat, tak nám sem tři dny starý výtvor šoupnul Fanouš jako bonbónek, přímo ve st. svátek Cyrila a Metoděje. A zítra je ještě k tomu Jana Husa.

Nedostudovaný politický dobrodruh a jeho stranická parta, obdivovatelé britského ultrasólisty N.Farage, rozjíždéjí snaživě Czexit a třepou se na referendum. F.M. je ultralevácký človíček zvláštního ražení. Tu vzpomene mrtvého Štěpána od KSČ, tu zas na nějakého komisaře či pantátu z EU, zabrblá si na politiku i na vybrané politiky, přičemž vekslácko-estébáčtí zbohatlíci a rudí kapitalisti mu nevadí. No bodejť, když má mezi nimi kamarády, přátele nebo obchodní partnery, kde mu ani agenti a spolupracovníci od StB nevadí. Putin mu taky nevadí, násilná a nezákonná anexe ukrajinského Krymu agresívním Ruskem taky ne. Putinofila Klause či Zemana obdivuje a čile podporuje. Jenom ta Evropská unie, ta mu nejvíc vadí, neb je na ni navedenej.....Ne Unii dotvářet, vylepšovat a opečovávat, ale EU ZRUŠIT, ROZPRÁŠIT a hlavně co nejrychleji z ní vypadnout. Tak bude zaníceně vykřikovat o referendu a prosazovat vehementně CZEXIT ! Už to taky rozjíždí na netu ve velkém. Matějka musí šlapat, jak mu někdo velí, jelikož sám je plonk, těžký úpadce a zkrachovalec, co měl již před asi 15 roky desetimiliónové dluhy a velký balík dluží dodnes. Jenom zdravotní pojišťovně visí přes půl miliónu a to nemluvě o zadlužených firmách, kde taky působil. Někdo to musí zalepit, ale chtějí za to po Fanoušovi odvést taky práci, plnit úkoly a dřít, jako bílý kůň, což má odzkoušené z minula.

(pokračování)

Holcman 5.7.2016 16:40

Re: Farage už skončil, Matějka se rozjíždí...

(2) Už roky se proslýchá, že dobrodruh Matějka, jinak též staronový druhopředseda a čilý kazatel jisté obskurní pseudostraničky (SSO či Svobodní), nejenom, že je po zuby ozbrojený, ale že měl nebo stále má blízké styky a kontakty také na lidi z kriminální galerky, zločince, gangstery a loupežníky. Některým, pokud je známo, dokonce ochotně posloužil a ti, co ještě možná sedí natvrdo v kriminálu, na svého snaživého poskoka určitě nezapomínají.

A tenhleten Fanouš nám chce něco vykládat, poučovat a přemlouvat k úprku z EU? Mám chuť další podobné vychcánky a politické přísavky akorát zavčas nakopnout a poslat do někam i s tou jeho podezřelou, obskurní straničkou. :-((

M. slavík 5.7.2016 16:53

Re: Farage už skončil, Matějka se rozjíždí...

To je délka. A v čem nemá ten pan Matějka pravdu?

Holcman 5.7.2016 17:06

Re: Farage už skončil, Matějka se rozjíždí...

Vy si přejete, aby nám do politiky lezli podobní lidé s nejasnou, podezřelou minulostí, klientelisti, osoby zapletené do podvodů, korupce nebo zločinu, apod.? Tak, a teď se můžete vymáčknout.

A Matějky přátele a kamarádi od kšeftu, spolupracovníci StB? Ze starších záznamů namátkou třeba zde (označeni *)....

http://www.cibulka.com/cgi-bin/det_fir.exe?id=W266235

J. Jurax 5.7.2016 17:28

Re: Farage už skončil, Matějka se rozjíždí...

"Vy si přejete, aby nám do politiky lezli podobní lidé s nejasnou, podezřelou minulostí, klientelisti, osoby zapletené do podvodů, korupce nebo zločinu, apod.?"

Hm ... a jsou v politice nějací jiní?

Holcman 5.7.2016 18:39

Re: Farage už skončil, Matějka se rozjíždí...

Já takové nevolím, vy ano?

J. Jurax 5.7.2016 19:48

Re: Farage už skončil, Matějka se rozjíždí...

Hm ... Vy nechodíte k volbám?

M. Prokop 5.7.2016 20:57

Re: Farage už skončil, Matějka se rozjíždí...

Podle výsledků zřejmě jediné nevynechá. :-P

P. Sulc 5.7.2016 23:34

Re: Farage už skončil, Matějka se rozjíždí...

Vy nevolite lidi, ale strany, ne? Politiky, zastupce v kongresu, tedy lidi, voli v USA, tam se nevoli strany.

J. Kanioková 5.7.2016 17:27

Na váš noblesní příspěvek -.

K autorovi se vyjadřuje primitiv, k tématu článku člověk.

Holcman 5.7.2016 17:44

Re: Na váš noblesní příspěvek -.

No, tak se ke mně nevyjadřujte a šmytec.

M. Šejna 5.7.2016 10:50

pane Matějko

předvedl jste přesně to, co předvádí většina eurofobů.

O tom, že Cameron vyhlásil referendum o brexitu kvůli posílení své pozice uvnitř partaje, nikdo v Británii nepochybuje. Ale Vy nejte Brit, takže tahle neznalost britských reálií Vás omlouvá.

Přesto vůbec nechápu, co vy eurofobové dnes slavíte. Vůbec Vám nedochází, že referendum je jedna věc, ale uskutečnění Brexitu je úplně o něčem jiném. Máte snad pocit, že referendem Británie vystoupila z EU? Nevystoupila.

A tady nastává ten velký britský problém. Britové sice řekli, že v EU být nechtějí, ale establishment teď nic pro odchod nedělá. Referendum je právně nezávazné a závazné jsou pouze kroky vlády a parlamentu. No a britská vláda a britský parlament vůbec nekonají. Jen se hádají, kdo za výsledek referenda může. Takhle se z EU nevystupuje, pane Matějko.

Farage oznámil odchod z funce šéfa UKIP, protože pro něho je vrcholem jeho politické kariery výsledek referenda, nikoli odchod z EU. Cameron odchází, Johnson se o převžetí funce prime-minister ani nepokusil a radši po referendu zalezl do díry. Kde to sakra jsme? Tohle britské nicnedělání slavíte?

J. Fleiszner 5.7.2016 11:08

Re: pane Matějko

Pane Šejna klid..... Oni to v Británii zvládnou. Vy asi stejně všechny následující úspěchy Británie uvidíte jak vám EU-média nalinkují a ve všem budete hledat neúspěch, ale i přesto to Británie zvládne a bude prosperovat lépe než když byla přilepená k EU.

M. Šejna 5.7.2016 11:13

Pane Fleisznere

mě média o Británii nic linkovat nemusejí. Mám totiž v Londýně dceru, která tam žije už přes 20 let a je tedy perfektně seznámená s britskou realitou. Nepotřebuji tedy nic o britské situaci číst v médiích, stačí mi zavolat kdykoli dceři, aby mi sdělila, co se ve skutečnosti v Británii děje.

Ale jinak souhlasím, že to Britové zvládnou. Jen mám výhrady k tomu, že teď nic nedělají pro oficiální zahájení Brexitu. Samotné referendum totiž není odchod z EU.

A o tom jsem psal.

L. Křivan 5.7.2016 11:44

Re: Pane Fleisznere

Vy jste nějakej uspěchanej.

M. Prokop 5.7.2016 20:57

Re: Pane Fleisznere

Má v Londýně dceru (nejspíš uklízečku) a neví, že Johnsona podtrhl spojenec a ohlásil svou kandidaturu, jistý Gove. Takže Johnson nemá naději. UKIP má v britské dolní sněmovně jednoho poslance. Na další vývoj, který bude v rukou nového premiéra či premiérky má tedy Farage vliv 1/646.