31.3.2023 | Svátek má Kvido


Diskuse k článku

POLITIKA: Propaganda jak za komunismu

V Praze dnes končí událost. Think tank Evropské hodnoty pořádal mezinárodní konferenci STRATCOM SUMMIT 2017. Tento – podle zveřejněných platebních výkazů svých exponentů – ochotnicky placený think tank pořádal konferenci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Novák 22.5.2017 18:53

Z Leninovy ulice je Lennonova, zmizely srpy a kladiva

Z Leninovy ulice je Lennonova, zmizely srpy a kladiva. Ukrajina se za dva roky očistila od komunismu

Text dohledejte na aktuálně-cz, Babišovy LN jej neberou

M. Frank 21.5.2017 20:47

Autor se mýlí,

rusáci jsou daleko nebezpečnější teroristé, než IS. To, že spolu dva gauneři válčí z nich nedělá kladné hrdiny.

J. Tachovský 21.5.2017 22:13

Re: Autor se mýlí,

Nicmane na amiky nemaji. Na strednim vychode rozvraceji jeden stat za druhym. Za poslednich 20 let to uz pujde k milionu mrtvych.

L. Novák 21.5.2017 22:49

Re: Autor se mýlí,

Hehe, kolik desítek milionů mrtvých mají na kontě rusáci? ;-)

I. Mertl 21.5.2017 19:42

Propaganda jak za komunismu

provozovaná Babišovým "bezpečnostním" analytikem, laureátem Krameriovy ceny.

D. Nowodny 21.5.2017 10:28

Praporečník

Honza nezklamal ! Kecy jak z Rudase ! Dříve miloval Stalina, ted jsou na řadě PUTIN a TRUMP !

J. Friedlaender 20.5.2017 20:35

Slov je mnoho

a čas na to nestačí. Řešením může být vytvoření vlastního shitlistu, tj. seznamu autorů, jejichž čtení je nejen ztrátou času, ale i škodí na zdraví. Pan Schneider má na tom mém garantované místo.

P. Han 20.5.2017 23:10

Re: Slov je mnoho

Tak už ten shitlist aplikujte a pana Shneidera nečtěte. Začněte s málem a postupně to rozvíjejte. A můžete to rovnou poslat Evropským hodnotám.

J. Kanioková 20.5.2017 19:00

Ta "konference"... to se člověku dělá stydno za

naše bezpáteřní politiky, hnus ! Ale to není všechno -

také - Muslimská konference v Praze: Islámská propaganda je víc než dodržování lidských práv - http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/79526/muslimska-konference-v-praze-islamska-propaganda-je-vic-nez-dodrzovani-lidskych-prav.html

To je na defenestraci !

B. Hamal 20.5.2017 17:59

Ta protiruská propaganda

kolem ruského zasahování do americké politiky je až směšná a člověk aby se divil, proč se tím Američané tak ztrapňují. Má to však svou logiku. Je to hýčkaná trumfová karta, která nepochybně bude použita k likvidaci Trumpovy prezidentské funkce cestou impeachmentu. pokud nezkrotne. Trump "hrozbou" normalizace vztahů s ruským nepřítelem si naběhl na vidle.

Š. Hašek 20.5.2017 19:06

Re: Ta protiruská propaganda

Putinovo Rusko furt/stále ovlivňuje i gastroekonomické chování některých (nevzdělaných) občanů eu.

Máme doma ve špajzu ruské potraviny (jmenovitě okurky, kaviár, .......). Jednou za čas i dobrá vodka nezaškodí.

Může se kupovat ruské zboží, nebo jen Nestlé?? Či jiné bruselské. Povinně??

J. Jurax 20.5.2017 21:04

Re: Ta protiruská propaganda

Jojo - ondyno jsem v jednom bufetu viděl v nabídce ruská vejce.

A táži se - jak to že se tohle ještě smí? Vejce pojmenované podle Putinovy říše zla?

P. Han 20.5.2017 23:13

Re: Ta protiruská propaganda

V Jindřichově Hradci v bufáči na autobusáku měli svého času velký nápis Jezte ruská vejce - vejce našich přátel. Pak jim to nevím proč soudruzi zakázali. :-)))

M. Prokop 21.5.2017 0:52

Re: Ta protiruská propaganda

Název "okupační vejce" se objevoval jen velmi krátkou dobu po srpnu 1968.

J. Nový 21.5.2017 17:29

Re: Ta protiruská propaganda

To třeba "Cikánské žebírko" už asi v jídelních lístcích nikde nenajdete.

J. Jurax 21.5.2017 23:35

Re: Ta protiruská propaganda

V Kauflandu mají uzeniny zvané cikánský šál a cikánská pečeni. Ombudsmáňa se asi stravuje fajnověji než uzeninami z Kaufu, jinak by byl určitě mazec ...

To žebírko ale nevím ... :-)

V. Kain 20.5.2017 19:36

Re: Ta protiruská propaganda

Oni by si na Trumpa našli něco jiného když by nebylo Ruska.Premiér Sobotka na konferenci těch pomatených gaunerů pronesl zdravici.To je ale podlý padouch.

J. Pražák 20.5.2017 17:27

Může mi někdo objasnit ty "evropské hodnoty"? (dokončení)

10. Náhradu demokracie diktaturou (Nedemokratickým vnucením nové, tzv. Lisabonské smlouvy všem členským státům si EUrovůdci pojistili vládu nad Evropskou unií. Lisabonská smlouva totiž v naprosté tichosti zbavila členské státy dosavadního práva veta. Europarlament je asi jediný parlament na světě, který nemůže navrhovat zákony, ale pouze „odmávne“ návrhy, které mu předloží Evropská Komise (ČR zastupuje v komisi Jourová). 11. Pod rouškou sjednocování evropského zákonodárství začali EUrovůdci ovlivňovat školství národů členských zemí podle svých představ. Jejich cílem se stalo potlačování národní identity dorůstajících generací a vytváření jakéhosi „nového člověka“ bez národních tradic, bez dějin, bez jakéhokoli povědomí o kulturních kořenech. Člověka, který je záměrně vzdělán jen tak, aby byl schopen bez velkého odmlouvání pouze otrocky pracovat, oddaně poslouchat příkazy vrchnosti a nakonec bez váhání položit život za svého nového pána. 12. EUrovůdci bagatelizují rozsah hrozby stále sílícího terorismu. Jsou zodpovědni za dosavadní tisíce zavražděných a zmrzačených evropských civilistů muslimskými teroristy. 13. Masový příliv nezaměstnatelných imigrantů přetěžuje sociální a zdravotní systémy, které nebudou schopny zabezpečit plnění pro ty, kteří na jejich funkci celoživotně povinně platili. 14. Celé široké frontě svých odpůrců se EUrovůdci snaží buď odebírat, nebo alespoň ztěžovat možnost svobodného vyjadřování jen proto, že mají jiný názor než oni. Lživě nálepkují své oponenty jako „pravicové extremisty, rasisty, xenofoby, naprosto v rozporu s významem těchto pojmů. 15. Německo musí za každou cenu zajistit pokračování EUROzony, protože má v současné době pohledávky vůči ostatním státům cca 800 miliard €. Rozpadem € by utrpělo výrazné ztráty:

https://www.querschuesse.de/target2-salden/ 16. Ničení životního postředí důsledkem hloupých nařízení, např. nedořešená likvidace rozbitých „úsporných“ žárovek.Děkuji za doplnění, které mi rozšíří moje „zpátečnické názory“.

P. Klíma 20.5.2017 23:38

Krátká řeč, ozdoba světa .

Pak vás možná bude někdo číst.

J. Pražák 21.5.2017 8:47

Re: Krátká řeč, ozdoba světa .

Průměrnému člověku nevadí delší text. Záleží na obsahu. Vám asi vyhovuje Blesk s velkými obrázky, že?

J. Pražák 20.5.2017 17:24

Může mi někdo objasnit ty "evropské hodnoty"?

Já zatím přišel pouze na:

1. porušování zákonů a právních norem, vč. těch, které si sami EUrovůdci odhlasovali, 2. plýtvání a rozkrádání prostřednictvím "dotací" (rozumím tomuto pojmu správně, že se jedná o naše daně, které bez našeho rozhodnutí přidělují převážně na předražené nebo nesmyslné, neživotaschopné projekty?), 3. odmítnutí ostrahy Shengenské hranice, 4. organizované dovážení nezaměstnatelných, pologramotných, agresivních divochů z Afriky a Asie, kteří vyznávají úplně jiné životní hodnoty a mají úplně jiné vzorce chování, než evropští starousedlíci, 5. porušování měnové politiky, tedy neplnění dohodnutého max. 3% schodku rozpočtů jednotlivých států, "zachraňování" předlužených států jako je Řecko, Italie, Portugalsko,.... v rozporu se statusem ECB tak, aby na tom vydělaly německé banky a penzijní fondy, 6. Islamizaci Evropy, i když je evidentní, že islám je založen na stejném ideologickém základě jako nacismus (Übermensch odpovídá muslimovi, pro Untermensche je v islámu termín dhimmi,.......) 7. Trvalý výjimečný stav, zatím pouze ve Francii, který omezuje normální život, stojí miliardy € a stejně nezabrání dalšímu vraždění nevinných „islamisty“. 8. Technologické zaostávání způsobené byrokracií, která nařizuje nesmyslné „normy“ a požadavky na výrobky i způsob života a podporou studia nevhodných, v praxi neupotřebitelných oborů, jako je politologie, kulturologie,... na úkor technických a přírodovědných oborů). 9. Úpadek školství a vědomostí absolventů „závazkem EU“, že do r. 2020 bude mít 40% obyvatelstva EU vysokoškolské vzdělání (každá toaletářka bude mít VŠ).

(pokračování)

J. Kanioková 20.5.2017 18:53

Souhlas

Polská premiérka nepřijímá islamizaci. https://twitter.com/V_of_Europe/status/864909976078344192

Pochod - polští vlastenci proti islamizaci https://twitter.com/SaveTWest/status/864568149089419264

Evropská sebevražda? Kniha tvrdí že elity povzbuzují masovou imigraci, protože jsme ztratili víru v křesťanské hodnoty https://twitter.com/SaveTWest/status/865911361003560961

Š. Hašek 20.5.2017 19:00

Re: Může mi někdo objasnit ty "evropské hodnoty"?

Přesné, pane Pražáku.

O vysvětlení tohoto pojmu (tj. tzv. evropské hodnoty) bych požádal například "trojku": Halík, Horáček, Drahoš. Pořadí jsem zvolil náhodně.

J. Novotný 20.5.2017 16:53

Pane

píšete:"takzvaného zločinného, komunistického režimu". Myslíte to jistě tak, že toto označení je pro danou analýzu nedostatečné, ba eufemistické. Chtěl jste říci: "Ten režim byl komplexně teroristický, a v naší zemi i kolaborantský a tedy vlastizrádný". Ano?

Já vím, že to se současným Ruskem nijak nesouvisí, ani se současnými našimi demokratickými komunisty - a už vůbec ne se současným terorismem. Ptám se jen pro pořádek, ten mají tajné služby všech režimů rády, že?

P. Mach 20.5.2017 13:28

vlivový agent fsb schneider opět dostal hysterický záchvat,

na základě toho, že někdo konstatoval prostý fakt, že rusko je nebezpečné. Stačí vyjmenovat několik málo všeobecně známých faktů - rusko přepadlo Ukrajinu, okupuje Krym, ruští banditi najatí kremlem sestřelili civilní letadlo s desítkami cestujících, rusko podporuje masového vraha asada, jenže je zodpovědný za totální rozklad Sýrie, 400 000 mrtvých syřanů a miliony uprchlíků snažících se dostat do Evropy, rusko spolupracuje s teroristickou organizací hizballáh, atd. atp. - aby bylo každému s alespoň průměrnou inteligencí jasné, že rusko nebezpečné je.

Nikoho nemůže udivit, že schneiderovi, který za prachy dělá děvku rusácké propagandě, začne jít od huby pěna, když se na rusácké nebezpečí upozrňuje, avšak je třeba jasně říci, jestli se tady někdo ohání propagandou na úrovni té severokorejské tak je to jedině schneider.

J. Krásenský 20.5.2017 15:47

Re: vlivový agent fsb schneider opět dostal hysterický záchvat,

Tak za prvé Rusko nepřepadlo Ukrajinu, V Kyjevě proběhl puč i proti dohodám garantovaným EU. Začalo vraždění a týrání odpůrců (http://www.lidovky.cz/priznas-se-nebo-te-pohrbime-v-lese-osn-popsala-brutalni-muceni-na-ukrajine-1rx-/zpravy-svet.aspx?c=A160603_151020_ln_zahranici_msl) a některé regiony se proti tomu začaly bránit. Rusko také neokupuje Krym, podle dohod 1991 měl Krym autonomii s právem vypsat referendum o nezávislosti. Kdo sestřelil letadlo není dosud jasné, a vyšetřování také bylo podivuhodné, když jedna z podezřelých stran byla přímým účastníkem vyšetřování s právem veta nad výsledky - tedy ukrajinští pučisti. O masovosti "vraha" Asada lze s úspěchem pochybovat, doporučuji přímá svědectví po léta publikovaná na stránkách radia Vatikán (http://www.radiovaticana.cz/hledat.php4?hledat=S%FDrie&vyhledat=Hledej).S teroristickou organizací hizballáh po léta spolupracuje EU a USA a po desetiletí ji i finančně podporuje.

Takže milý pane, můžete to popírat, můžete s tím nesouhlasit nebo proti tomu protestovat, ale to je jediné co s tím můžete dělat. Přeji hezký večer.

M. Prokop 20.5.2017 16:10

Re: vlivový agent fsb schneider opět dostal hysterický záchvat,

Ty zelené mužiky neokecáte. Přepadlo.

J. Krásenský 20.5.2017 19:36

Re: vlivový agent fsb schneider opět dostal hysterický záchvat,

Nemám důvod nic okecávat. Vyrovnejte se s tím jak umíte.

M. Prokop 20.5.2017 20:52

Re: vlivový agent fsb schneider opět dostal hysterický záchvat,

Tak lžete bez důvodu, mně je to celkem jedno.

P. Mach 20.5.2017 21:26

vlivový agent fsb schneider opět dostal hysterický záchvat,

Sereš si do držky, krásenský. Na Ukrajině žádný puč neproběhl. To, že se janukovyč lekl demonstrací způsobených tím, jak rozkrádal a devastoval Ukrajinu a ze strachu před soudem utekl do rusácka je jeho vlastní problém. Na Ukrajině proběhly následně regulérní volby. V rusácku se nic takového jako regulérní volby od té doby co se puťka dostal k lizu nekonalo. Zatýkání a vraždění probíhalo a probíhá v rusácku nikoli na Ukrajině, spletl sis země volksrusácký vylízanče. Samozřejmě žádné regiony se nebránily, to co se začalo dít na východní Ukrajině bylo vraždění a devastace zcela v režii ruských polovojenských jednotek vyzbrojených a vyslaných na východní Ukrajinu kremlem. Stejně tak se na Krymu nekonalo žádné referendum. TU komedii zorganizovanou za pomoci kalašnikovů, po té co byl Krym okupován rusáckem, by mohlo nazývat referendem jen dementní hovado. Je zcela jasné, kdo sestřelil let MH17, byli to rusácké polovojenské jednotky, ještě se tím chlubili na internetu. Stejně tak je jasné, vylízanče, že asad je zodpovědný za genocidu v Sýrii a uprchlickou vlnu, teroristickou organizaci hizballáh podporuje a akorát rusácko a irán. Ty seš totiž tak dementní, že si pleteš palestinskou samosprávu s teroristy z hizballáhu.

To jsou jasné fakta, která, ty smrade, neokecáš.