23.10.2021 | Svátek má Teodor, Theodor


Diskuse k článku

POLITIKA: Proč nejsem babišovcem

Úvodem cítím potřebu předeslat, že děti nemohou před jakoukoliv poctivou společností odpovídat za činy svých rodičů. Nicméně Andrej Babiš, syn špičkového komunistického diplomata hájícího tehdejší zpropadený režim přímo na hlavní křižovatce politických zájmů při Shromáždění národů v Ženevě, otce nezapře. Ostatně kariéra synků takto vysoce postavených a nebývale prověřených kádrů bývala

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kanioková 26.5.2014 18:16

Pro mě je Babič člověkem,

který se umí "v tom pohybovat". Do politiky vstoupil jedině proto, že mu pomalu z vysoké politiky vypadávaly osobnosti, které pomáhaly jeho zájmům. Hodně by mě zajímalo, jak skutečně dobrým podnikatelem by byl, nebýt dotací. Možná mu příliš křivním, ale asi ne.

Jeho vstup do politiky - okamžitě si "nakoupil" Komárka jako mediálního experta, a rozjel to ve velkém. Snad to lidi vidí, co se stalo s médii, které patří do jeho impéria.

Už jen toto svědčí o tom, čeho je ten pán schopný..

K. Nytra 26.5.2014 19:02

Re: Pro mě je Babič člověkem,

Až tak tomu nerozumí ale jako manažer bude dobrý, má čich na lidi, sám by to nedokázal, to něčem svědčí, pokud to bude "myslet upřímně", tak to nebude muset být tak černé,  "když to nejde silou, půjde to ještě větší silou" , jak by řekl E.Murphy. Starý systém byl s pomocí Zemana rozbit, snad se vybuduje něco lepšího, záleží i na voličích.

J. Boleslav 26.5.2014 19:49

Re: Pro mě je Babič člověkem,

Starý parlamentní systém se naštěstí Ovarovi rozbít nepodařilo, i když se o to snažil velmi mocně. Spásu a naději v naší politice doufám nespojujete s kreaturami typu Bureše nebo Okamůry.