12.4.2021 | Svátek má Julius


Diskuse k článku

POLITIKA: Proč měl být ředitel BIS Koudelka dávno generálem

O činnosti tajných služeb toho víme v této zemi málo, což je dobře. Cílem tajných služeb prostě nemá být každý den informovat veřejnost o tom, co dělají. Jsou ale chvíle, kdy je nutné udělat výjimku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Bárta 28.10.2020 17:37

Nebezpečí je třeba čekat od Ruska. Rusko nás ohrožuje, Putin nám nutí kvóty na migranty,

a vyhrožuje, že nám sebere eurofondy, jestli nebudeme držet hubu a krok!

P. Pavel 28.10.2020 18:06

To jste trefil, migranty tady máme díky tomu, že masový vrah asad s puťkovou pomocí rozesral sýrii. Na druhou stranu od čtyřiceti miliardového puťky nelze očekávat, že by ho vzrušovaly burešovy zlodějiny a podvody, když toho sám má na triku řádově více.

J. Jurax 28.10.2020 18:49

Jojo, Asad podporoval - spolu s tzv. Západem a ještě kdekým - místní rebely, aby měl co rozesrávat.

V. Církva 28.10.2020 20:00

Tak v každém případě válka v Sýrii trvá dlouho. Rusko se do toho masivně vložilo tak v její polovině. Takže nemyslím si že by to tam rozes. právě Rusové.

L. Netolická 28.10.2020 19:54

EU nám žádné kvoty na migranty nevnucuje, ale jsme hnusní sobci, protože nechceme přijmout ani pár sirotků a necháváme je v otřesných podmínkách. EU nám nevyhrožuje, že nám jen tak pro nic za nic sebere eurofondy, ale protože je EU DÁVÁ, tak chce, abychom dodržovali, právě tak jako jiné země, pravidla. A to náš premiér nedodržuje. Takže uvidíme, co z toho vzejde, pane Bárto.

V. Církva 28.10.2020 20:10

Eurofondy nám nedává EU na migranty a islamizaci, pokud ano, zahoďme peněženku a ruční granát a padejme z toho spolku dokud to jde! Z otevřených hranic se Západem mají zahraniční firmy dost výhod, My nakonec taky, ale i tak jsou odvody jejich firem vyšší než eurofondy. Přesto si za to samozřejmě bohaté země zaslouží dík, ale to neznamená vydírání. Naopak máme možnost povzbudit západní země proti neomerxistům co je chtějí zničit.

S migranty nejde o sobectví ale o sociologický pokus Západu, který zkouší stěhování lidtva ze zaostalých zemí do Evropy. V praxi evidentně nedopadá dobře. Nesourodá kultura v Evropy je špatně pro Evropany i migranty.

Pár válkou hnaných lidí bychom sice na 2..3 roky přijmout mohli a myslím i rádi přijali. Tak ale ten koncept tak postavený není. Přijímá se jakýkoliv darebák bez dokladů co přijde protože se ho EU bojí odmítnout. To není o sobectví a je nutné nehrbit páteř před darebáky co chtějí rozložit Evropu a tvrdě to odmítnout. Sirotci mají minimálně 13 let oficiálně, protože se jim bojí sáhnout na varlata je jim ve skutečnosti kolem 18ti.

V. Kučer 28.10.2020 21:20

Těch pár sirotků již tady dávno je. Problém je že jich je nekonečné množství, přibývají totiž geometrickou řadou podobně jako covid-19.

J. Bárta 29.10.2020 10:12

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/utok-nozem-v-nice-jeden-mrtvy-nekolik-zranenych-40340651